Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

i ja dorzuce cosik od siebie na temat pracy w ciazy. bedac w Stanach, poznalam dziewczyne, ktora sprzatala domy. I pracowala do 7-8 miesiaca. Podziwialam ja wtedy, teraz po swojej ciazy podziwiam jeszcze bardziej. Bo mimo ze ja bylam dlugo lekka i zwinna to nie wyobrazalam sobie, by pucowac komus chalupe przez 5-6 godzin dziennie non stop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety u mnie w pracy zadne prawa dla kobiety wciazy nie sa przestrzegane. Czasami sama sie im dziwie bo tak zycza mi powodzenia a jak przychodzi co do czego daja mi ciezkie worki do dzwigania z posciela. Mialam zamiar pracowac do konca 6 miesiac ale chyba zrezygnuje duzo predzej. Apropo serduszka slychac je najprawdopodobniej od 4-5 tygodnia. Pamietam jak uslyszalam je poltora tygodnia temu. To oczy mi sie zalzawily. Jest duzo szybsze niz nasze bicie serca. Co do samopoczucia przez pierwsze trzy miesiace mialam tylko mdlosci a teraz od czwartego zaczely sie straszne migreny i bardzo slaby oraganizm. Nie wspomnialam tez o bolach brzucha. Mowia ze wszystko wporzadku. Chyba taka moja natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, dziecko jest najwazniejsze i jesli nie bedziesz w stanie pracowac, to po prostu siedz w domu i odpoczywaj. Nie wiem czy mieszkasz w PL. Ja w UK i kiedy wreszcie mi sie uda zajsc bede pracowac tyle, zeby dostac 52 tygodnie macierzynskiego (6 miesiecy przepracowane w 1 firmie). A pozniej bede sie martwila tylko czy mala istota w brzuszku dobrze sie czuje. Ty tez nie pracuj za wszelka cene!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz zablokowana galerie :( a co do przestrzegania w twojej pracy to kochana zrob cos z tym zglos do zwiazkow protestuj chyba nie zwolnia cie w ciazy bo niestety nie moga :P idz do jakiejs organizacji !! nie daj sie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka mieszkam w szkocji w uk. Pracuje w jednej firmie juz czwarty miesiac. Jak przepracuje szesc miesiecy przysluguje mi maciezynski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka widzialam to masakra glupie prowokacje i tyle ludzie nie maja co robic nie maja swojego zycia siedza na forum i dokuczaja innym pewnie sa tak nudni ze nie maja o czym pisac to pisza o innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami - ja tak mam w moim kontrakcie, wiec raczej na 99,9% takie prawo obowiazuje w UK. Od pierwszego dnia pracy mam 26 tygodni i nie moga mnie zwolnic, a jak przepracuje 6 miesiecy to mam dodatkowe 26 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to fajna babka z ciebie :) taka pozytywnie zakrecona takiem mam wrazenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, wiec od pierwszego dnia pracy przysluguje Ci 26 tygodni macierzynskiego, ktore mozesz wziac nie wczesniej niz 11 tyg. do rozwiazania. Jesli przepracujesz w sumie ponad 6 miesiecy to masz dodatkowe 26 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ale mam duze zaległosci :(. Czytam i czytam.... Odrazu pogratuluje wszystkim brzuchatka :) GRATULUJĘ :) Mi sie @ konczy- narescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emamcia jesli to o mnie to dziekuje. Z ciebie tez napewno jest bardzo pozytywna osoba. Zreszta tak jak z wszystkich dziewczyn na tym forum. W szkocji nie mam tutaj kolezanek. Jakos polak polakowi nie pomaga, a ze jestem tutaj krotko to jacys nowo poznani znajomi nie moga byc traktowani jako przyjaciele. Tak wiec pomyslalam o forum i wlasnie to wasze wydalo sie najsympatyczniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilaaa- o jej... tak mi przykro :(... Nie martw sie kochana, odpoczywaj sobie.... angioletto- superowo.... GRATULUJĘ, wkoncu normalny test, który wszystkie nas uspokoił. Olga55- tak mi przykro, glówka do góry. Skorpionka81 - z takim podejscie uda ci sie za 1 razem :) Szuszunia- gratuluje Jak tak dalej pójdzie to sama tu zostane ....Ale fajnie ,ze mój topik uszczesliwil tak szybko tyle osób:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo dziewczyny..tyle sie dzis nazbieralo nowych informacji ze opuscic je na kilka dni to byaby masakra.. Angi -wiedzialam!! gratuluje Emamcia..jestes z Dublina..??ja tak Wlasnie mi sie konczy @ zaopatrzona w wiesiolek i 3 testy zaczynam odliczac 18... oj bedzie sie dzialo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z belfastu a wlasciwie kolo ;) ale wiesz raz juz poznalam na innym forum dzieczyne z dublina i pojechalismy do niej z mezem bardzo fajni ludzie do dzis utrzymujemy kontakt a nawet swieta wielkanocne razem spedzilismy :) wyslij na meila nr gg to napisze kiedys wpadlam na chwile i zmykam spac czekam tylko na kolcje heh bo jest mi sie zachcialo i nie moglam zasnac L poszedl mi zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×