Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Gość ajajajajjajajajaj
Katie554 (wpajestka@yahoo.com) Ja stosowałam naturalny progesteron przez trzy miesiące przed zajściem w ciążę, bo moje misiączki były nieregularne i miałam krótkie cykle które nie sprzyjają ciąży. Progesteron nie tylko pomaga w zajściu w ciążę również pomaga ją utrzymać w najtrudniejszych trzech pierwszych miesiącach. Jestem "kobietą estrogenową" i w czasie ciąży gdy zbliżał się czas gdy powinnam mieć okres bardzo bolało mnie podbrzusze i zaczynałam mieć drobne plamienia. Progesteron pomógł mi złagodzić te dolegliwości i usunąć plamienia. Myślę, że dzięki temu utrzymałam ciążę. Wiele kobiet ma poronienia z powodu zbyt wysokiego poziomu estrogenu. Progesteron zażywałam na własną odpowiedzialność, bez porozumienia z lekarzem w naturalnej formie występującej w Wild Yam w forme kapsułek dwa razy dziennie. Po tygodniu stosowania Wild Yam-u należy zrobić dwudniową lub jedodniową przerwę i w razie złego samopoczucia zażyważ nastepny tydzień, to rada dla kobiet w ciąży. Można zażywać go przez całą ciążę, bo jest bezpieczny dla dziecka. Gdy byłam chora na grypę Yam był moim jedynym lekiem oprócz witaminy C dzięki temu nie miałam wysokiej temperatury, która jest groźna dla płodu. Wild Yam nie tylko pomaga utrzymać ciążę ma wiele innych wspaniałych właściwości zapobiega przeziębieniom, zapaleniu pęcherza, obniża ciśnie krwi, często w czasie ciąży wysokie ciśnienie jest spowodowane wysokim poziomem estrogenów zwłaszcza na początku i końcu ciąży. Wild Yam reguluje ciśnienie krwi. Gdy pytałam mojego ginekologa, czy jest jakiś srodek na moje dolegliwości powiedział mi, że nie ma na to leku i że natura zdecyduje czy utrzymam ciążę czy nie. W XXI wieku taka odpowiedź jest dla mnie wręcz szokująca. Ziemniaki i papryka zawierają również pewne ilości progesteronu więc w drugim miesiącu jadłam głównie ziemniaki pod różną postacią, po których czuła się znacznie lepiej. Nie wiem, czy w Polsce jest dostępny Wid Yam na pewno jest dostępny w Stanach. Lekarze nie nagłaśniają tego, że "naturalny progesteron" można zastąpić jeszcze czymś bardziej naturalnym czyli np. Wid Yam-em, bo można go kupić bez recepty. Również drogie kuracje przygotowujące do zajścia w ciążę lub nawet zapłodnienia in vitro można zastąpić po prostu Wid Yam-em. Takie jest moje zdanie, może się ktoś z nim nie zgadzać i wydawać na lekarzy forunę. Pozdrowienia Nefretete przeczytaj ten wpis mysle ze jest ciekawy. czy badalas u siebie progesteron i estrogen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem och naferetete trzymaj sie kobitko napewno bedzie dobrze zobaczysz kochana niebawem sie uspokoisz wiesz ja juz prawie jestem przekonana ze jestem w ciazy ale tak sie boje ze szok a ja tylko raz stracilam w 4 tc ;( nie potrafie myslec pozytywnie mysle ze uspokoje sie jak @ nie przyjdzie i lekarz potwierdzi ciaze narazie zaczynam miec objawy wiem dokladnie ze to jest to ba 2 razy juz tak mialam :) teraz tylko modle sie zeby bylo dobrze kochana i za ciebie bede sie modlic napewno bedzie dobrze caluje :* ajajajajajajaj dlaczego testu nie zrobisz moze to najszybciej potwierdzi ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
bo sie boje ze nie wyjdzie. a tak mam jeszcze nadzieje ze jestem w ciazy. i ciesze sie tym fajnym uczuciem:) jak mam byc to i tak bede. i bez testu. po prostu jak do pon nie spadnie mi temp bedzie to ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
poza tym test musialabym kupic w aptece a u nas nie ma apteki a jutro niedziela. jakos wytrzymam do poniedzialku. ostatnio jak myslalam ze jestem w ciazy (wtedy mialam wymioty i zawroty glowy) a sie okazalo ze to nie ciaza to wpadlam w straszna histerie, doly itd. nie chce znow przez to przechodzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece kobietki sie przytulać do meża i leczyć ten cholerny katar wrrrrrr.....mogło by mi już minąć to przeziębienie bo sie trochę martwie:( Do juterka staraczki moje Buziole PaPa:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
emamcia a ty robilas test? jestes w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak jestem, zdazylam zatankowac auto i tak sobie myslalam, ze jak on moze mnie ciągać, kobietę swoją prawie w ciąży :) 200 km, samiusieńka....i zadzwonił, że mam zawrocic, ze wroci pociągiem:) A jeszcze jutro na dobę do pracy.... Uffff, więć jestem i rozsiewam optymizm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
powiedz wiec jeszcze cos milego o tej ciazy z okresem:) bo prawie uwierzylam ze jestem ciezarna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę optymizm to podstawa:) Trzeba myśleć pozytywnie, to pomaga. Dokładnie zgadzam się z lekarzem, który zakazał czytania forum o poronieniach, ciążach pozamacicznych i pustych jajach.... Dziewczyny, chcemy być w ciąży, więc będziemy. Prędzej czy później. Tylko trzeba w to wierzyć i bardzo tego pragnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
ooo wywolalas wilka z lasu ja sie boje pozamacicznej bo mam prawdopodobnie endometrioze i torbiel jajnika..... czy taka ciaze da sie po czyms poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
ale a ta wiara masz racje!!! TRZEBA WIERZYC BO WIARA PRZENOSI GORY. i tyle w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
w czerwcu lekarz dal mi rok na zaciazenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
i dlatego bardzo bym chciala byc teraz zaciazona wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzisz, już zaczynasz fisiować, hehehe. Oczywiście też się zdarzają te zbłąkane jajeczka, które ominęły jakoś macicę....ale przytrafiają się zdrowym i mocnym płciowo kobietom. Nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
jedna pani doktor powiedziala mi ze raczej nie ma szans na ciaze ale ja wierze ze sa. i co wiecej nie mam zamiaru chodzic do lekarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
Megi, mysle ze wszystko w rekach Boga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinia jednej pani doktor to stanowczo za mało. Poczytałam jakieś forum, gdzie dziewczyny opisywały swoje historie, w ktorych lekarze wysyłali je na zabiegi bo niby były puste jaja a teraz ich dzieci biegają po świecie. Tylko dlatego, że nie poprzestały ja tej jednej opini i skierowaniach na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
ja od lutego do sierpnia jezdzilam po pare razy w tygodniu do kliniki. mialam 3 terminy op. nie bylo kolorowo. zaczelo sie od stwierdzenia jednego konowala ze mam najwyzej 5 lat zycia. okazalo sie to najwieksza pomylka. jak mozna tak sie pomylic??!! od tamtego czasu wieczne badania itp itd. od sierpnia nie bylam u lekarza. jestem wyleczona. ale swoje przeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitelkaaa81
Witam wszystkie kobietki, W tym roku też zaczynamy starania o dziecko, tylko raczej tak ok. września, października. Choć ostatnio poniosło nas i było spora szansa, że zajdę w ciążę, ale jednak nie zaszłam, w czw dostałam okres, choć jest jakby bardziej skąpy niż zawsze, no ale czasem tak mam. Powiedzcie mi jakie trzeba zrobić badania zanim zaczniemy starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
a przebadalo mnie tylu lekarzy ze chyba bym ich teraz nie policzyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
w kazdym razie musze zajsc w ciaze nie tylko dlatego ze bardzo tego pragne ale rowniez dlatego ze istnieje mozliwosc ze moge nie miec dzieci za pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
aha i na wszystkich lekarzy ktorzy mnie badali kazdy mial inne zdanie i inna opinie. dopiero lekarz naturalny homeopatyczny sprowadzil mnie na dobra droge i dzieki niemu jest teraz wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!!! Nieźle... Ja mając 3 latka wylądowałam w szpitalu, bo nie mogłam zrobić siusiu. Zrobili mi RTG i wyszło, że mam 3 nerki:) Leczyli mnie normalnie na zakażenie układu moczowego i potem chcieli tę nerkę mi wyciąć. Na szczęście zrobili jeszcze 1 zdjęcie, bo jakaś pani doktor się uparła i okazało się, że mam tylko 2 nerki. Dziękuję Pani doktor:) Bo pewnie teraz żyłabym z 1 nereczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
o rany!!!! to dopiero historia:) dlatego mysle ze z lekarzami trzeba baaaaardzo ostroznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robiłam żadnych badań, jak zajdę to się przebadam. Jak mówiła Scarlet z Przeminęło z wiatrem " pomyślę o tym jutro" A chociaż już powinnam, bo 35 mi stuknie, to czuję sie zdrowa i płodna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
obym byla w ciazy....:) dalas mi nadzieje:) no ale w kazdym razie taki skurcz w 2 dni po stosunku zdarzyl mi sie pierwszy raz w zyciu wiec moze zaskoczylam:) pozdrawiam serdecznie i lece do spanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajjajajajaj
jezeli sie czujesz zdrowa i plodna to trzymaj sie z daleka od lekarzy;) takie jest moje 'doswiadczone' zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem!!! Widze, ze dolna tabelka coraz bardziej sie powieksza. Super! Ja testuje za 6 dni. Jesli chodzi o badania to dostalam od ginekologa skierowanie na badanie poziomu hormonow tarczycy i na przeciwciala na rozyczke. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×