Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

o tak,tak jak juz pisalam,jak tylko sie pojawia czeresnie to bede lezala jak ten wieloryb na drzewie i obzerala sie i puszczala baki hahaha:):):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenko, to mnie pocieszylas z tym wiesiolkiem :-) Ja tez chodzilam z pierwsza ciaza zima i uwazam, ze jest to idealna sprawa. Ale teraz nie chce czekac tak dlugo, by zima urodzic, wiec jestem gotowa sie troche pomeczyc... chociaz niewiadomo, kiedy zaskoczy, wiec moze znowu styczniowego maluszka bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo!!!! prosze mnie pocieszyc a nie dobijac:D:D:D:D maj-6miesiac czerwiec-7miesiac lipiec-8miesiac sierpien-9miesiac wrzesien-porod ojj bedzie ciezko co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto, wiec teraz wyobraz sobie, ze 99% lasek z gornej tabelki marzy zeby byc w twojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, ANgioletto... na pewno nie bedzie zle..... jeszcze sobie z dzidziem cieplutkich spacerkow zalapiecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bede sie na maksa cieszyc, jak mi sie uda zalapac na wrzesien. Ja jestem z wrzesnia, moj maz z wrzesnia i we wrzesniu bedziemy miec 2 rocznice slubu. Wiec w przyszlosci na 1 imprezie zaliczymy wszystkie okazje:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka, no to nie pozostaje nic innego jak waszemu malenstwu in spe urodzic sie wlasnie we wrzesniu :-) czego ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie tosty i wrocilam do was Olenko ja tez z wrzesnia :) wiec bardzo chciala bym tez we wrzesniu urodzic a ty z ktorego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emamcia, ja jestem z 15 i nie znam zadnej osoby, ktora jest z tego samego dnia. Moj maz z 25 , wiec jest juz Waga. Karolina, dziekuje, okaze sie za pare dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz spadam dziewczyny, co sie wyspie to moje, pewnie rano Krzysio znowu wbiegnie do sypialni z tekstem: mamo, zderzac traktory :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitelkaaa81
A ja już jestem waga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:) Zwijam się zaraz do pracki, kocham niedziele w pracy, cisza, nikogo nie ma, ani telefonów, ani żadnych gości...bosko:) Tylko ja, tv i komp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze nie wiem,ale mysle nad takim pasem na brzuch np,fajnym z tkaniny,ktory bedzie sie rozciagal.mam bardzo krotka kortke,wiec przyda mi sie taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie fajne spodnie biodróweczki z pasem na górze, który się rozciąga:) Super sprawa. Pracuję sobie w pensjonacie w Sopocie, ciepła posadka, system pracy 24h na 70h. Czyli idę do pracy na dobę a potem mam 3 doby wolne. Może nie jest to zbyt ambicjonalne ale mi pasuje. Nie jestem typem karierowicza, pracuję dla przyjemności, a kasę zarabia mój "mąż" Gdzie ja będę miała lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jakos przekonania do tych pasow...wole spodnie ciazawe i wlasnie po allegro buszuje:D ale tylko ogladam, bo narazie mam w czym chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi,praca jest swietna wtedy kiedy sie w niej dobrze czujesz,nie wazne co robisz:D ja niestety z mojej nie jestem zadowolona,nie spelniam sie w niej i wrecz bardzo stresuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×