Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Atka1112

Staranka o bobo- od 2009 roku

Polecane posty

Kami dzieki. Musze jak najszybciej zakupic sobie taki wynalazek bo 20 lece do polski a tam u was podobno bardzo mrozno a tutaj w szkocji z kolei straszne wiatry mamy. Co do mojej wpadki to dzidzia nieoczekiwana( jak mowilam dowiedzialam sie w 8 tygodniu) ale teraz zkolei swiata poza nia z lukaszem nie widzimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja z testem czekam jeszcze z tydzien bo @ dopiero 19.01 mam miec gratuluje tym,ktore maja juz w sobie nowe zycie:) Atka,trzymam kciuki i tez poczekam na Twoj wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKALNIA: Nick i Wiek............ cykl......Data @.......dzieci.......miejscowośc 1)Anted-34..............0.........???........synek(02.0 8) .. ..Pomorze sr. 2)Atka-21 ...............0........28.12..........brak......Wrocław/Kło dz 3)Ilaaa-27................1........31.12..........brak …..Birmingham(uk) 4)KarolinaM-30..........0...........?...........synek(01 .0 7)...Warszawa 5)Kobietka a taka22....2........24.01..........brak..... ......Katowice 6)Lady love-20.......... 1 .........???.............brak..........Ruda Śląska 7) Markotka-23..........1........ok.25.01.......brak........... Konin 8)Megi34..................1.........21.12..........synek .. ........Gdynia 9)Nefretete23..........1..........12.01.........brak... ........Zakopane 10)Nusienka -24.........3..........04.02.........brak....Szczecin/Dublin 11)olenka81 - 27........4...........16.01........brak............Londyn 12)olga55.................4..........31.12.........brak. . ........Poznań 13)Skorpionka-27.......0.........20-21.01......córeczka( 1 0. 07)…..UK 14)Suri-30................2.........19.01..........brak. . ...........śląskie 15)Malgosia81...........3.........08.01...........---... .............Opole BRZUCHATKI Nick i Wiek...........Tydzien Ciazy............Termin.........cykli starań 1)Kasia495..................7..........................0 1 09..... 2)Kami111...................6...................wrzesień 09........8cykli 3) Angioletto............... 6...................wrzesień 09....1-szy cykl:) 4) Trąbka....................5...................wrzesień 09...... 5) Szuszunia................ 5...................20.09.2009......... 6) Emamcia................. ....................wrzesień 09........ 7) Amigagdynia.............16.................czerwiec 09........wpadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja jednak bede nadal szukac tych ocieplaczy na brzuch,to jak taki sweterek,mily i cieplutki.wyglada ladnie do wszystkiego,dzinsow,spodnicy czy eleganckich spodni:) ale mi sie kreci w glowie,istna karuzela:D:D:D:D Atka ja tez sciskam kciuki!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amiga - Ty to mialas expres i o glowe nas tu przeskoczylas,gratulacje!!! :) i jaka tam wpadka,niespodzianka lepiej brzmi a mialas jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
i z czego se cieszyta? ze dajeta ziemi kolejnego niepotrzebnego czlowieka? chinczyka adopciujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie chce tu widziec pomaranczy,jak ktos bedzie chcial to niech sie natychmiast zaczerni i do tabelki wpisze,bo mnie wkurza!!! przepraszam,ale juz mi nerwy puszczaja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
aleś mi dowaliła, łał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
rodzeniem probujeta nadac sens swojemu zyciu? nie tedy droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
na okres czekasz atka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
o kurde, to prostsze niz mozna sie domyslac, WY RODZAC DZIECKO PROBUJETA RATOWAC ZWIAZEK Z FACETEM AHAHAHAHAHAHAHAHA JAKIE TO ZALOSNE NIE DZIWNE ZE WAM TO NIE WYCHODZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko przyjdzie jak bedzie jego czas,nie ma co sie zalamywac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atka,kochana nasza babeczko:)uspokuj sie i powoli przygotuj do staran.nie jestes pierwsza i ostatnia osoba ktora potrzebuje czas by zajsc w ciaze.ok 70% dziewczyn zachodzi w ciaze po ok 6 cyklach staran,ok 20% po 3-4,a tylko kilka procent po bardzo krotkim czasie.takze nie martw sie.moze poprostu musisz wiecej poswiecic czasu na przytulanki ale tak dla przyjemnosci a nie z obowiazku i wielkiej checi posiadania malenstwa.pamietasz co ci powiedzialam?????wszystkie bedziemy chodzily zaokraglone na wiosne:D:D:D I TY TEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty co baby z beretem na lbach. Pewnie nie mozesz miec dzieci i dlatego jestes zazdrosna o nas. Kazda z nas ma meza i staramy sie o dziecko. Twoja matka tez sie kiedys starala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
ale wy zalosne jestescie, zero refleksji nad zyciem, swiat taki przeludniony, ale te muszo rodzic, bo inaczej miś je opuści dla innej. i te texty w stopkach oł szit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
macie męża? gratuluję, bardzo oryginalny pomysł na podniesienie rangi własnego istnienia. brakuje jeszcze bobo do kompletu. ahahahahahahahahahahaha jakie godne politowania niunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby z beretem na łbach
a jak sobie wyobrażam ten wasz seks na siłe to spadam z krzesła ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby z beretem na łbach -zalosna jest twoja obecnosc na forum wiec zmywaj sie stad jak najszybciej.twoje problemy z niemoznoscia zajscia w ciaze nas nie interesuja. dziewczyny spokojnie od teraz ignorujemy,nie warto zwracac uwagi.jutro poniedzialek a wiec i szkola,wiec dziecka nie bedzie przed kompem.ale ladnie zaprezentowalas swoich rodzicow,nie ma co hehehe:D:D:Dmusza byc bardzo inteligentni wychowujac takie dziecko,a raczej nie wychowujac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×