Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiiiiiiiiiiaaaaaa

czy to normalne zachowanie prosze weidz

Polecane posty

Gość sylwiiiiiiiiiiaaaaaa

całuje mnie namiętnie za trzy sekundy sie odsuwa i wyskakuje z pytaniem "nie za dobrze Ci było"????????????????????????/:O uprawiamy pierwszy seks nagle mnie zciąga i wyskakuje zhasłem "no już na dzisiaj koniec":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiiiiiiiiiiaaaaaa
niech się ktoś wypowie bo takiego faceta dziwnego jeszcze nie znałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiiiiiiiiiiaaaaaa
jestem atrakcyjną kobietą a on taki sobie ale mnie pociąga...tylko to zachowanie jest tak dziwne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehhheeeeee
chce być niedostępny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byly to z tym calowaniem tez tak mowil, ale w zartach, a podczas seksu to nigdy w zyciu by czegos takiego nie zrobil. z calowaniem rozumiem, zart ale z seksem to jakies chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto madry moze pomoze
:O zalosny koles :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy lalala
no hmm .. dziwne zachowanie przyznam szczerze..podczas jeszcze mi się coś takiego nie zdarzyło aaaale za to .. przed stosunkiem gdy ja powiedziałam ze \"chce tylko tą jedna noc \" miał być taki numerek bez powotrzen ..gość po mówi mi ze chciałby więcej ..ze nigdy nie czul czegoś takiego do żadnej kobiety.. pisze słodkie smsy ..w pewnym momencie wyjeżdża do innego miasta (do rodziny .. ) i the end .. od czasu do czasu pisze..jak jest pijany .. heh .. ze tęskni ze kocha patrzeć w oczy ..a dzień później nie daje znaku życia .. i to jest ok ?? :-D Trzeba być brutalnym i nie przejmować się takimi dupkami bo człowiek by zwariował ;-) pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy lalala
Mao stylistycznie opisana sytuacja ale mam nadzieję ze ogólny sens jest wystarczająco wysunięty na pierwszy plan ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jesttt
psychiczny:D:::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyy lalala
tak sobie myślę ..ze on traktuje chyba seks jako rodzaj rozładowania napięcia..nic więcej .. taka maszyna heh ..:-/ szkoda czasu na takich dupków ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotaaaaaaaaaaaaaaaa
:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×