Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no slicznota

CZY WG WAS TA KOBIETA MA PIĘKNĄ TWARZ?BO MÓJ FACET ZA NIĄ SZALEJE..

Polecane posty

Gość beznadziejny gust ma twoj face
t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn powiem tak
jest ladna ale nie ma w sobie nic pociagajacego, to samo Mołek albo Glinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna, nawet bardzo, nie ma co ukrywać jest faktycznie ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zwana KUPA
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TA AKTORKA TO IDEAŁ
JEST PIĘKNA A NIE ŁADNA! ZDJĘCIA NIE ODDAJĄ JEJ URODY FAKTYCZNIE W TELEDYSKACH I FILMACH WYGLĄDA JAK BÓSTWO I JEST PODOBNA DO ANGELINY Z CZASÓW FILMU "GIA" ALE PIEKNIEJSZA NA TWARZY NIZ ANGELINA BEZ WATPIENIA ..CHYBA ŻADNA Z WAS NIE WIDZIALA Z NIĄ FILMU SKORO MOWICIE ZE NIE PIĘKNA!ZDJĘCIA NIE ODDAJĄ JEJ URODY WCALE.W FILMACH WYGLĄDA ZJAWISKOWO WIEC DZIWI MNIE ZAWSZE ZE JEST NIEFOTOGENICZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna do jolie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale slicznotka
sliczna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usuncie to
PRZEPIĘKNA..NO POPROSTU PRZECUDOWNA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsjfksjdfs
piekna...ogladałam z nią Zyc szybko, umierac młodo czy jakos tak i swietnie tam wyszła choc to nie ukrywa faktu, ze twój facet to swinia zachwycajac sie przy tobie nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ortodontka
Jest taka naturalna...tzn sprawia wrażenie naturalnej ale to pewnie jakiś retusz komputerowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorkamodraaa
Pomyśl, kto przegina, Ty zamartwiając sie tym, że jemu, podoba się ta kobieta, czy On, zbyt manifestując zachwyt.? Wyluzuj dziewczyno, czy Ona jest dla Ciebie jakimkolwiek zagrożeniem. Zapewne podobnym, jak Zakościelny żeby nie wiem jak się Tobie podobał, był zagrożeniem dla Twojego chłopaka. Trochę to zbyt infantylne , i trudne do zrozumienia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideał bez watpienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona przeciez jest paskudna
wyglada jak jakas mala malpka a nie kobieta:( brrr, paskudztwo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeee555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhuuaa
dokladnie, swietne porownanie, podobana troche do malpy, i te wlosy ohyda.. A usta za duze jakby codziennie kilka godzin facetom obciagala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się bardzo podoba-uważam że jest śliczna. Ale jestem kobietą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczcie ją w filmie
obledny rycerz albo 40 dni i 40 nocy to zobaczycie ze na fotach wyglada paskudnie a jaka jest naprawde widac w tych filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyjukihmg
sliczna:) pomieszanie halie berry z jessica alba i weronika pazura ;) w filmach jest ladniejsza niz zna zdjeciach no i jak ma takie zwykle wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale mnie przypomina
tą topielicę z filmu "Krąg" w ogóle nie jest ładna, a facetom się pewnie podoba bo ma twarz dziecka: duże, wyraźne oczy, duże usta i mały nosek i do tego ten kontrast: kobieta a ma włosy jak chłopak, krótkie i drapieżne osobiście bardziej podobają mi się kobiety z długimi włosami, blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki ale mnie przypomina
w sumie to nie odróżniłabym jej od Edyty Herbuś czy Oli Kwaśnieskiej, dla mnie wszystkie brunetki czy kobiety z brązowymi włosami wyglądają równie nijako, jeśli do tego dodasz jeszcze solar albo tonę brązującego pudru masz przepis na ekspresowe postarzenie się o 10 lat zauważ że wszystkie brunetki z wiekiem rozjaśniają włosy bo przy ciemnych włosach wszelkie niedoskonałości cery są bardziej widoczne (zmarszczki, bruzdy itp) brunetki wyglądają fajnie gdy mają 20 lat i neinaganną cerę, gdy zaczynają sie starzeć ciemne włosy dodatkowo dodają lat zastanów się czemu Justyna Steczkowska, która latami nosiła kruczoczarne, długie włosy, i uwielbiała image demonicznej kobiety, symbolu seksu, teraz po przekroczeniu 30stki nagle zaczeła rozjaśniać włosy i z brązu przeszła do złotego blondu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stare-dobre-wino
nie powiem ze brzydka, jest troche ładna, no ale nie ma w sobie nic pociągającego... ;] średniak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem..to jedna z najgorszych pod względem kobiet w tym filmie..osobiscie wydaje mi sie ze faceci wolą takie \'wypindzone dziwy\\typu ta z ktorą głowny bohater na początku sie przespał i nie osiągnął orgazmu..potem chcial upozorowac go ale jednak mu nie wyszlo..kto ogladal wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem..to jedna z najgorszych pod względem kobiet w tym filmie..osobiscie wydaje mi sie ze faceci wolą takie 'wypindzone dziwy\typu ta z ktorą głowny bohater na początku sie przespał i nie osiągnął orgazmu..potem chcial upozorowac go ale jednak mu nie wyszlo..kto ogladal wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×