Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

N_M

Czy w Anglii sa taniej ubrania niz w Polsce??

Polecane posty

We wakacje czekaja mnie dwa tygodnie w Londynie :) Oplaca sie tam kupowac ciuchy?? Zaznacze moze od razu ze nie interesuja mnie kazde ciuchy, nie tylko markowe. Poza tym lubie duuuzo kolorow. Moze jakies rady jesli ktoras z Was wie, gdzie kupowac?? :) ale glownie o ceny chodzi, jak to sie ma do cen w Polsce :) pzdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju mialo byc KAZDE CIUCHY, nie tylko markowe :P edytowalam tresc i pokrecilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.w.i.a.c.i.a.r.n.i.a
polecam też charity shop czyli sklepiki ktore zbierają na jakiś tam cel pieniadze.Kupilam tak super ciuchy za groszeeeeeeeeeee.Najwiecej ejst tam uzywanych ale mozna tez wyszperać nówki i np za 5 czy 10 funtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ja juz sie nie moge doczekac tej Anglii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.w.i.a.c.i.a.r.n.i.a
ale tak ogolnie ciuchy nie sa najdrozsze moze troche drozsze niz w polsce ale za to masz taki wybor ze szok. aha a jak chcesz tanio to polecam PRIMARK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanie ubrania znajdziesz w PRIMARK od bielizny po buty i plaszcze. t-shirt od 1,5 funta biustonosz+stringi ok 5 funtow. jak ktos wyzej pisal w TK max sa niedrogie markowe ubrania, zabawki i kosmetyki, ale jesli nie zalezy Ci namarce to idz do primark. wiekszosc ubran jest duzo tansza niz w Polsce, ale szczegolnie do miejscowych zarobkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie,ze sa tansze i to duzo.Tak jak napisaly dziewczyny,Primark jest taniutki,wiec jezeli nie zalezy Ci na marce,to spokojnie sie tam ubierzesz od stop do glow za grosze.Polecam tez Matalan.Jesli przyjedziesz akurat w czasie wyprzedazy,to oczywiscie mozesz zajrzec tez do drozszych sklepow i kupic cos w promocyjnej cenie,czesto po obizce 50-80%.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziekuje Wam dziewczyny za odpowiedzi!! To odkladam juz kase nie tylko na sam wyjazd ale takze na spore zakupy :D dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najtańsze są chyba właśnie ciuchy z Primarku i z firmy Matalan. Ogólnie wydaje mi się, że za granicą są większe wyprzedaże, taniej ciuchy można dostać niż w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzikk
a nie lepiej kupowac na ebay? rowniez z UK. tam na pewno jest taniej niz w sklepach polskich czy angielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o aukcje to nie zawsze sa tansze niz ubrania ze sklepow. jest wiele okazji, ale czesto mozna sporo przeplacic, dlatego najlepiej sprawdzic najpierw w sklepach,a pozniej kupowac na aukcji. tym bardziej jesli chodzi o Primark to ubrania sa tam tak tanie, ze szkoda czasu na szukanie wiekszych okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też odnoszę wrażenie, że nieraz taniej jest w samym Primarku niż np. na aukcji. Przykładowo torebki, duże, kolorowe, z krótkimi rączkami, których aukcje przeważnie zaczynają się od 5Ł a kończą na 10Ł - gdzieś ostatnio natknęłam się na info, że w sklepie kosztują one dosłownie kilka funtów, 4, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska78
tu w UK wszystko jest tansze niz w polszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska78
kiedys sie chodzilo z szywkami np. Levisa wrecz na czole! Dzis kazdy normalny wie ze nie trzeba miec na dupie D&G aby wygladac COOL :) Ludzie ktorzy maja jakis kompleks lub nie mieli kasy za nastolatka uwazaja ze jak nie D&G czy inne takie to juz beeeeee :) Teraz wszystko jest markowe bo kazda firma ma przeciez swoja marke ! lepsza czy gorsza to juz sprawa gustu!!!! Moim zdaniem najwazniejsze aby sie wyrozniac z tlumu i byc indywidualista i wiedziec w czym komu dobrze i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, ze w charity sa super ubrania za niewielkie pieniadze. jako ze ja nie pracuje to wiekszosc ciuchow mamy stamtad, ostatnio kupilam mojemu narzeczonemu tam sweterek z nexta za 2,99. malej kupuje przewaznie tam, bo jest naprawde tanio a czesc ubranek jest jeszcze z metkami. dla siebie tez bardzo duzo ciuchow tam kupuje. co do wyprzedazy to jasne, ze to jest okazja, no ale tez trzeba patrzec na stan tcyh ciuchow, czy np cena nizsza nie jest tylko dlatego ze np brakuje paska itp w 2 dzien swiat bylismy w tk maxxie na zakupkach, kupilismy za 50f spodnie dla mojego faceta i 2 pary butow dla malej, jedne nike, drugie ecco, za naprawde smieszne pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×