Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x_X_X_X_X_X_X_X_X_X

piękne kobiet mają łatwiej

Polecane posty

Gość ciszewska
żartujesz!!!! tego nie myślą, o sziet jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malena1987 \"Jestem piękna i zgrabna i nie mam lekko. Trafiam na buraków, którym chodzi tylko o sex.\" ah bo zeby jeszcze uroda szła w parze z inteligencja :D niestety nie mozna miec wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] maly ksiaze malena1987 "Jestem piękna i zgrabna i nie mam lekko. Trafiam na buraków, którym chodzi tylko o sex." ah bo zeby jeszcze uroda szła w parze z inteligencja niestety nie mozna miec wszystkiego hahaha no coż zycie....:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka2
Ciszewska, ale ja pisze o prawdziwie atrakcyjnych ludziach, a nie samotnych laskach, ktore mysla, ze sa piekne i wydaje im sie, ze faceci sie ich z tego powodu boja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszewska
nie chodzi o panne top modelke, tylko mam wrazenie ze faceci sie boja mnie i wiekszosc z nich twierdzi ze właśnie przez to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami lepiej być głupim niż mądrym :D Durni ludzie mają lżej,, nie rozkminiają wszystkiego :D Po prostu biora z życia, to co los im daje i tacy są najbardziej szczęśliwi :) Dlatego nie ma reguły, że ładne laski to już są takie szczęśliwe, niestety nie ma tak łatwo :D Czasem tym mniej urodziwym się lepiej wiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Sami*w pomarańczach
pięknie mają łatwiej i przyjemniej, a co do buraków gnid i innych wyrobów facetopodobnych to mają jak inne kobiety:O zawsze taki sie znajdzie .... bo ich wszędzie paskud pełno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×