Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x_X_X_X_X_X_X_X_X_X

piękne kobiet mają łatwiej

Polecane posty

piękna kobieta ma lepiej moze miec kazdego faceta moze miec przygody z kazdym w sumie to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne wspomnienia? Jak ja w ostatnich paru latach tylko doła mam, bo każdy facet w rezultacie chce tylko jednego... Piękne kobiety trafiają jak już tu ktoś wspomniał, częściej na facetów, którzy patrzą tylko na wygląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzac plotkom załóżmy ze taki went Miller ze Skazanego na Śmierć dla wielu jest idealem ,ale pod powłoką jest rzekomo gejem. To skad wiadomo co taka kobieta kryje za soba?? "Malena" zobaczysz jak milo bedzie ci wspominacza 20 lat o tych wyzej mowionych draniach :D A ze na wyglad patrza to taka natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malena1987 Jestem piękna i zgrabna i nie mam lekko. Trafiam na buraków, którym chodzi tylko o sex. moja droga... uroda to jak widac nie wszystko:P traktuja cie "te buraki" dokladnie tak jak im na to pozwalasz.. widocznie nie masz za duzych wymagan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam twarde zasady. Nigdy nie pójdę z nikim do łóżka, jeśli nie jestem z nim w związku. I uwaga - dla mnie związek to coś więcej, niż spotykanie się z kimś po prostu :). Ma być miłość. Oni skaczą wokół mnie, ale gdy orientują się, że sexu bez zobowiązań z tego nie będzie, to odpuszczają sobie. Natomiast, kiedy ja poznaję kogoś i zaczyna mi zależeć... to okazuje się, że ów facet albo narazie nie chce mieć dziewczyny, albo też chodzi tylko o to, by sie pokazać, a moje uczucia już nie obchodzą go :| A chciałabym w końcu trafić na takiegoś, kto najpierw zainteresuje się moją osobowością, a dopiero potem ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak jest piękne kobiety lecą głównie na seks z przystojniakami dopiero jak juz kilku zaliczą to myslą o kims kto bedzie dobrym mężem najlepiej porządny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleczna czekolada - możemy podać sobie dłonie. A na seksie mi nie zależy samym. Dla mnie seks wiąże się nierozerwalnie z miłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatatatatatatat
pierdolicie jak potluczeni :D a szczegolnie z tym ze wszyscy maja podobne kanony piekna :D hahaha wszyscy faceci ktorzy sie mi podobaja i uznaje ich za pieknych sa przez reszte uwazani za brzydkich :-O a jak widzialam jakiegos kena po solarce z zelfixem na glowie to byl to dla mnie obrzydliwy wizerunek a dla innych pan piekny mezczyzna :-O wiec nie wiem skad te teorie :D z reszta mam w dupie wszelkie kanony i idealy,to jest piekne co mi sie podoba a nie ogolowi :-O ja tez wiele razy slyszalam zem piekna a mam te przymiotniki w dupie i macie racje,ta osoba ktora jest piekna dla kogos jak spotka tego kogos ma boskie zycie :) a wszechpieknych osob nie ma :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatatatatatatat
malena1987 nie wiem czy jestes piekna,epitety jakis dupkow mnie nie innteresuja,pokaz zdjecie to ci powiem jak wg mnie wygladasz, bo dla mnie mozesz byc paszczurem :D wiec tak nie uogolniaj tego okreslenia i nie naduzywaj hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, nie bawię się w prowokacje. A zdjęcia nie pokażę, bo cenię sobie na tym forum anonimowość. Nie boję powiedzieć o sobie, ze jestem atrakcyjna bo raz, że wiem co widzę w lustrze,a dwa, to całe życie słyszę od wielu ludzi, że jestem ładna. Od kobiet i od mężczyzn. Od nastolatków i on wujków i babć znajomych. Dodatkowo pracuję jako modelka i wielokrotnie dostawałam propozycje, by zgłosić się do różnych konkursów piękności (niekorzystałam). Na dodatek jako nastolatka bawiłam się w internetowe konkursy, w których wielokrotnie zajmowałam wysokie miejsca, jak i pierwsze. I nie piszę tego by tutaj poszpanować ;| Tylko piszę, by odpowiedzieć tej jednej osobie nade mną. Wiadomym jest, że to co jednemu się podoba, niekoniecznie spodoba się drugiemu :) Jednak przez ogół jako taki jestem uważana za ładną osobę, więc pozwoliłam sobie udzielić się w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malena1987 cream, nie bawię się w prowokacje. A zdjęcia nie pokażę, bo cenię sobie na tym forum anonimowość. Nie boję powiedzieć o sobie, ze jestem atrakcyjna bo raz, że wiem co widzę w lustrze,a dwa, to całe życie słyszę od wielu ludzi, że jestem ładna. Od kobiet i od mężczyzn. Od nastolatków i on wujków i babć znajomych. Dodatkowo pracuję jako modelka i wielokrotnie dostawałam propozycje, by zgłosić się do różnych konkursów piękności (niekorzystałam). Na dodatek jako nastolatka bawiłam się w internetowe konkursy, w których wielokrotnie zajmowałam wysokie miejsca, jak i pierwsze. szkoda,ze rozum nie idzie w parze z uroda.. echh zycie.. malenko... prozna z ciebie dziewczynka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wiem, czy próżna. Chciałam jedynie jednej osobie odpowiedzieć na atak mnie. Jestem świadoma tego, co mówią, więc to przytoczyłam. Na codzień kiedy ktoś mówi mi coś miłego, to jak to raz podsumował mój kolega "spalam buraka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię takie topiki
można sie uśmiać czytając Wasze posty wielkie brawa dla ''pięknej i mądrej''---zarzucasz Marlenie próżność,a spójrz na swój nick dzieki za ubaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malena1987 Czy ja wiem, czy próżna. Chciałam jedynie jednej osobie odpowiedzieć na atak mnie. Jestem świadoma tego, co mówią, więc to przytoczyłam. Na codzień kiedy ktoś mówi mi coś miłego, to jak to raz podsumował mój kolega "spalam buraka" no widzisz jak jestes jeszcze niedojrzała... prawdziwa kobieta na komplement zareaguje zwyczajnie- podziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię takie topiki można sie uśmiać czytając Wasze posty wielkie brawa dla ''pięknej i mądrej''---zarzucasz Marlenie próżność,a spójrz na swój nick dzieki za ubaw moj nick jest jaki jest- troszke przewrotny ( inteligentni ludzie zrozumieja:P)... ale nie porownuj mnie do malenki.. plisss :) hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinka2
Atrakcyjni maja w zyciu lepiej, to chyba oczywiste. Poczytajcie sobie badania nad atrakcyjnoscia i jej wplywie na zycie, prowadzone przez renomowane uniwersytety, a potem sie wypowiadajcie. Zreszta nie trzeba niczego czytac, bo to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię takie topiki
wolę Modliszkę 33;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszewska
może mają i lepiej w pracy i na stanowiskach, ale w życiu prywatnym nie! kazdy myśli że nie ma u mnie szans - wycofują sie! myślą że szukam milionera chyba, a ja tymczasem chce tylko kogoś normalnego - i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciszewska
ale oni wieją, więc kogo mam wybierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×