Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lonely7

rozszczep

Polecane posty

Gość anialublin
dziekki mamanti dzieki bardzo bede takie kupowac malej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
hej dziewczyny mam pytanie jakie ubrania sobie braliscie do spania chodzenia po szpitalu:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas trochę porażka. Mała od dziś jest na antybiotyku (najmniej 7 dni). Infekcja gardła. Dzwoniłam do imidu , w piątek zadecyduje dr Surowiec co z naszym terminem jest na 6 września . Może ktoś był w podobnej sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lublin
mamantii my tez mamy antybiotyk wlasnie infekcja gardla klaszel ale sie jutro konczy operacje 19 wrzesnia mam nadzieje ze sieie opozni wiem zed 4tg dziecvko niemoze brac zadnych antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lublin
mamanti podaj swoej gg jak masz a to czemu tak czesnij dzwonilas ja mam napisane 14 dzwonic mojej sie konczy antybiotyk jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania lublin. Po skończeniu antybiotyku zostanie nam 2 tygodnie do operacji, wolę wczesniej skonsultować się z doktorem. Jeśli trzeba będzie przesunąć operacje to mam nadzieje że będzie łatwiej o następny bliższy termin. Może nas z kimś zamienią a nie będą nas musieli wciskać w grafik. Nie chcę konsultować się na "ostatni gwizdek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę zaoszczędzić mojej córci zbędnych stresów, kłuć , badań. moja Natka przeszła juz operację serduszka. Bagaż doświadczeń ma nie mały jak na 7 miesięcy życia a jeszcze sporo przed nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
mamanti masz gg by poklikac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
witam mam takie pytanie czy wasze dzieci z roszczepem tez tak sie slinily i od czasu do czasu kaszlaly napoczatek pojawil sie kaszel i gardlo pojechalam do lekarza antybiotyk i syrop dzis bylam mowi mi ze gardlo czyste antybiotyku nie ma zmienila syrop a silini sie strasznie twierdzi lekaraka ze to moze byc od sliny a za miesiac operacja:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozszczepiaczki tak czasem mają , a tak wogóle to generalnie czas ząbkowania. Moja mała bez śliniaka nie funkcjonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
mamanti dzieki bardzo juz niewiem gdzie szukac rady moja tak sie slini ze sliniak 10 minut mokry i od czasu ten kaszel mokry jak by chciala wypluc ale nie umie a wy na co bedziecie mieli operacje :)bo my niby 19 wrzesnia jeszcze 14 wrzesnia mam dzwonic a tak sie boje jak przezyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Tychy
Hej kochane :) Ja z pytankiem o laktator, mozecie jakis polecic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kyciu
Do Marlena Tychy Ja mam laktator elektryczny Philips AVENT, uzywam go od dziewieciu miesiecy ( poniewaz corcia miala rozszczep podniebienia i nie moglam jej karmic piersia), co prawda dwa razy byl w serwisie i to miesiac po kupnie, ale teraz jest juz ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Tychy
Kyciu bardzo dziekuje za odpowiedz :) pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaNikuś
Ja tez polecam laktator AVENTA:) Służył mi rewelacyjnie przez 7 miesięcy. Z kolei Canapolu popsuł się po kilku użyciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaia lublin
dziewczyny napiscie cyz wasye dzieci pzed operacja tey tak sie slinilz dawily slina moja to czasem musi sobie kaszlnac bzlam u lekazy bo balam sie ze jakaa infekcjaa czysto jest a miesiac mamy operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczek82
hej ja co do laktatorów. Chcę kupic laktator elektryczny, by jeśli to możliwe odciągać mleko z piersi i dawać je mojej córce z rozszczepem wargi i być może podniebienia która ma się urodzić na początku października. Jaki radzicie? A smoczki do butelki i butelki jakie mają wasze dzieci? Muszę sie przygotować, to już ostatni moment. Z góry - wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
hej moja corka ma smoczek z firmy nuk do roszczepow ale sa medela tez tylko moja wola nuka o pozdrawiam zycze udanego rozwiazania my rowny miesiac mamy operacje w imid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tysiaczek 82. Moja córcia urodziła się z obustronnym rozszczepem wargi, podniebienia i wyrostka zębodołowego. Też wiedziałam o tym w ciąży. Butelki kupiłam dopiero po porodzie, Natuśce pasuje Medela. Ja akurat rodziłam w Łodzi w Matce Polce i tam położne pomogły mi dobrać kształt smoczka,to one ją pierwsze karmiły i na początku był to smoczek nutricia ovita dla wcześniaków. Moja córcia ma rozszczep podniebienia więc nie ma warunków żeby ssać, a Medelą pomagam jej przez naciskanie. My 6 września jedziemy już zoperować buziaczka do IMIDu. Życzę szczęśliwego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mili . Bardzo proszę o podpowiedź, jakie środki do pielęgnacji dobrze jest mieć po operacji rozszczepu. Czy ktoś korzystał z silikonowej łyżeczki z butelką LOVI . Czy sprawdziła się? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy juz po zabiegu! w instytucie spedzilysmy 7 dni jestem wykonczona fizycznie a psychicznie bede dochodzic do siebie dlugi czas...operacja z komplikacjami milenka bardzo zle to wszystko zniosla bardzo cierpiala... teraz jastesmy w domu pomalu dochodzi do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
zocha a dzis myslalam o was napisz mi emeila jak to wszystko wyglada czemu byly komplikacje jestem ciekawa moja mala ma za niecaly miesiac operacje a boje sie kto operowal jak warunki co zabralas jakim smoczkiem jadla podaje emeila annatomaszewska23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialublin
zocha emeil annatomaszewska23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lublin
mamanti dzieki spoko a was kto ma operowac wy macje 6 wrzesnia to sie nie spotkamy my mamy 19 niby przyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lublin
ma ktos operacje zblizona z naszym termienie w i imid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania lublin
ahas juz naszykowani ile wczsniej badania robilas oraz dasz znac jak po opereacj nas przyjmowala dr offert ale z tego cowiem ma operowac piwowar ale tam wszyscy za zdolni i dobrzy lekarze:)ja to mam stresa juz niewiem jak dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko kiedy dzwonilyscie do imidu zeby umowic sie do kontroli po zabiegu? kontrol ma byc za 6-8 tygodni.operacja byla 13 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×