Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cylinderka

mój facet to nieudacznik

Polecane posty

Gość cylinderka

Wszystko robią za niego rodzice, wszystko co ma osiągnął dzięki rodzicom. Ma 30 lat a ciągle jest na utrzymanku mamy. Żeby on chociaż miał własne mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty gdzie........
a ty gdzie mialas oczy gdy sie z nim wiazalas? widzialy galy co braly.. a jesli wierzylas, ze on sie zmieni, to wcale taka zaradna zyciowo nie jestes, tylko nauiwna na rowni z glupiutka... czego od nas oczekujesz? glaskania po glowce, czy rady? sama sobie z tym radz, skoro taka zaradna zyciowo jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmochu
he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cylinderka
Bo go kochałam i kocham chyba nadal. Ale jeśli nie przeniesiemy się do jego mieszkania, to go rzucam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
a ty gdzie... --> plusem są zaradni rodzice faceta ;) A tak serio, to czasami na początku pewnych rzeczy nie widać. Np. mój były wydawał mi się mobilny - a potem się okazało, że mobilność zawdzięcza wyłącznie swoim znajomym. Sam z siebie to się prawie nie ruszał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też do góry
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha no tak nie ma wlasnego "M"... i co to bedzie z nim... moze go za kare wyslac na przymusowe prace w kamienilomie? albo opublikowac jego wizerunek w mediach i na bilbordach... z podpisem... 30-letni nieudacznik.. mieszka z mama bez wlasnego "M" hehehhe dziekuje wam za te topiki... naprawde poprawiaja mi humorek:):P):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 Modliszka33, a dla ciebie wlasne m u faceta jest wazne? prawiczku:) kobieta w moim wieku jest juz w pelni niezalezna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w dzisiejszych czasach własne M mówi coś nam o facecie?:O jakies chore poglądy :O mój dorobił się domu dopiero przy mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo! o co Ci chodzi?? Kobieto, Twój mąż także mógłby narzekać na Ciebie i tworzyć topik: \"moja żona nie ma własnego M!! Ratunku, chyba ją rzucę\". To że facet nie ma mieszkania, a raczej WY! nie macie to nie powód by uważać Go za nieudacznika, takie czasy..na własne M trzeba zapracować, nieraz wymaga to wyrzeczeń, oszczędzania przez wiele lat! Ale przecież lepiej go rzucić, nie walczyć o szczęście z człowiekiem którego się "kocha" ( w Twoim przypadku nie mogę napisać tego słowa bez cudzysłowia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuupppppppppp
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
małateżczarna => Jakże rzadki tok rozumowania. 3m chwasta, bo mi się wirtualnie podobasz 🌼 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuupppppppppp
akurat ten temat nie ja załozyłam ale udalo sie go wyszperac.:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdkjfdjk
a ty co, chyba tez jestes niedorada zyciowa, skrow nie masz wlasnego mieszkania i samochody autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×