Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ommama

jak to jest z tym depilatorem bardzo boli wyrywabie wloskow

Polecane posty

czy bolesne ile musza miec wloski aby depilowac je jak krotkie juz mozna depilowac na jak dlugo nie wyrosna i czy okolice bikini tez mozna depilowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy od wytrzymałości na ból
Boli - ale za każdym razem mniej - jakoś skóra się przyzwyczaja. Ja depiluję bardzo krótkie - takie dopiero co wyrastające - a depilator mam byle jaki. Można każdą część ciała - jak da radę wytrzymać. Najlepiej po gorącej kąpieli i pilingu - i napinać skórę drugą ręką - wtedy mniej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli ale da sie rade przyzwyczaic, spokuj na 2-3tygodnie, potem jak rosnąl to moga wrastac, ja bikini i pachy depiluje i jestem zadowolona z efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
no cos podobnego tylko jakby kilka penset :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaahhhhh
kup i sprawdź :/ depilujemy i żyjemy :/ ehhh, a jak bedziesz rodzić, to też najpierw zapytasz? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takk - depilatory bolą bardzo bolą.. Ale! jak sie ogolisz tak około 10 razy to mniej bedziesz odczuwała to i sie przyzwyszaisz. A ja nie używam bo uważam że nie chwytaja dobrze włosków. JUz dwa leżą w kącie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiiiiiiiiii
depilatory sa super i wcale az tak bardzo nie boli da sie przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajna fajna ale
no mnie bardzo bolalo za peirwszym razme,szczerze myslalam ze nie dam rady ...ale dalam i juz za drugim razem bol byl minimalny... jednak jeszcze nie mam tyle odwagi zeby uzyc depilatora poza nogami.... a mam go 6 miesiecy....i chyba nigdy sie na to nie zdobede... osobiscie ejdnak wole woskowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiiiiiiiiii
no ja depilatora taz uzywam tylko na nogi a stosuje go juz od kilku lat w innych miejscach bym sie nie odwazyla go uzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważyłam że krótsze
włoski lepiej się wyrywają, ale te dłuższe czy mocniejsze (np. bikini) czasem się tylko urywają, więc lepiej je depilować z włosem - w końcu depilator składa się z pęsetek (wiem, że nie każdy, ale....), a pęsetą wyrywa się właśnie z włosem, a nie "pod". Ja mam spokój po depilacji na ok. miesiąc i najważniejsze, że nic nie wrasta - jak po goleniu. A jak już odrasta - to tak nie kłuje, poza tym depilator łapie takie naj najmniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważyłam że krótsze
no i boli, boli - ale nie aż tak bardzo. Na początku mogłam depilować tylko od kolan w dół, na zewnątrz - tzn. wzdłuż goleni, a teraz - całe nogi bez wyjątku. Jak bardziej zapuszczę i bardziej boli- to staram się "jeździć" depilatorem bardzo szybko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×