Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta gorsza niz inne

Dlaczego na swiecie jest tak powalone ze gruba od razu znaczy gorsza ?

Polecane posty

Gość ta gorsza niz inne

Po pierwsze nadwaga nie swiadczy o NICZYM !!! Jedynie o tym ze ma sie gorsza przemiane materii, ze jest sie chorym bo np bierze sie sterydy i od tego sie tyje, ze ma sie tendencje do tycia i jedzac mniej niz kolezanki tyje sie:-( Dlaczego z gory jestesmy gtraktowane jako gorsze ? Dlaczego ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet jest jebanym pustakiem
jak uwaza ze gruba dziewczyna jest gorsza :-o pojebani tylko biora sie za anorektyczne lachony a pozniej sa poobijani bo toto ma tylko skore i kosci :-o kompleksy wychodza kompleksy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Takie pytania nie mają sensu. Albo się zaadoptujesz, albo nie i co komu do tego? Już lepiej zapytaj jak schudnąć? albo "czy znacie skuteczne diety?" Bo świata niestety nie zmienisz. Inni mogliby np. pytać "dlaczego jestem inwalidą? dlaczego? :(" I oni mają dużo większe prawo do rozgoryczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba nie znaczy gorsza
ale nie czarujmy się - z 90% przypadków to osoby, ktore same zapracowaly sobie na otyłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ta gorsza niz inne Po pierwsze nadwaga nie swiadczy o NICZYM !!! Jedynie o tym ze ma sie gorsza przemiane materii, ze jest sie chorym bo np bierze sie sterydy i od tego sie tyje, ze ma sie tendencje do tycia i jedzac mniej niz kolezanki tyje sie " Ale brednie:P.Nawet jakby miały problemy z przemianą materii to jakbym te grubasy posłał do kamieniołomów to by schudły:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_co_ma _PLAN
a dlaczego grzyb na huju i od razu nie atkrakcyjny ;/ gdybanie pozostawmy innym , a jak jestescie tluste to zaczac ruszac dupsko a nie narzekac na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Gruba nie znaczy gorsza, ale nie możesz nikogo winić za to, ze nie uzna Cie za atrakcyjną. Poza tym w związku z panującym obecnie wzorcem atrakcyjnej sylwetki ludzie, którym nie chce się o nia postarac uznawani są za mało odpowiedzialnych (chociaż to oczywiście moze być duże uogólnienie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinaczetka
a czego tu nie rozumiesz?? brzydka też znaczy gorsza, a tutaj jest jeszcze mniej winy niż w byciou grubą bo zgfadzam się z tym, że grube są sobie w większości winne, bo są leniwe i się obżerają. a że ktoś się brzydki urodził, to juz w ogóle nie jego wina a i tak wiadomo, że jest gorszy. brzydota o niczym nie świadczy ale nie jest pożądana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole szczupłe
bo tak już jest!!! dziewczyny na plaży też oglądaja sie za szczupłymi i wysportowanymi kolesiami a nie za wiszącymi baleronami!!! wszystko działa w obie strony. Poza tym łatwiej sobie wziąć szczupłą laske i trochę ją podtuczyć niz na odwrót. jak ktoś jest gruby i czuje się z tym źle to niech weźmie sie za sport a nie za żalenie sie po forach przed kompem w fotelu i kanapką w reku. Grubasy to leniuchy szukające winy w okół siebie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze zalezy co rozumiesz przez slowo gruba. Gruba czyli taka co ma 160 cm i wazy 120 kg czy taka z nadwaga ktora ma 70. Bo to roznica. Ja mam kolezanke ktora jest gruba,i to dosc porzadnie ale jakos znalazla meza ktory jest w nia wpatrzony.No ale kompleksy ma dalej :/ I czesto mi np dogryza ze ja taka chuda jestem ze mnie nie widac prawie ;/ no ale co ja poradze na to ze ona jest gruba? Odkad pamietam miala do tego tendencje i nic z tym nie robila, je niezdrowo,pije cole litrami to i tyje..Wiec nie miej pretensji ze faceci nie chca takich kobiet jesli one o siebie nie dbaja.Bo jesli laska tak wyglada w wieku dwudziestu paru lat to jak bedzie wygladala w wieku 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiouo
gruba bo chora to mała ilść przypadków. prawda taka że jest wielka grupa ludzi którzy jedzą bo lubią i nic z tym nie robią tylko narzekaja że nie potrafią schudnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_co_ma _PLAN
poza tym jak można pukać taka grubaskę , co ja mam wchodzić z 7 falą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta gorsza niz inne
Ale kto wymyslil kanony ze dziewczyna MA BYC SZCZUPLA ?? Ja np nie uwazam ze musze byc szczupla by byc szczesliwa, tak nie powinno byc a niestety tak jest :-( Szkoda tylko ze niektore dziewczyny chocby chcialy to i tak nie beda szczuple ( np ja ). Mam dziedziczna otylosc i kwalifikuje sie do zabiegu wprowadzenia balonu w zoladek. mam 158 cm i waze 124 kg. Odkad pamietam mam nadwage. Staram sie, jestem mila, zadbana - na prawde dbam o siebie i nie jedna szczupla dziewczyna moglaby mi pozazdroscic zadbania ale co z tego skoro mam troche kilo wiecej niz jakis debil wymyslil ze kobieta powinna miec :-( Nie chce czuc sie gorsza a tak wlasnie jest. Na kazdym kroku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_co_ma _PLAN
jasne tak latwiej tlumaczyc zamiast zaczac cwiczyc , to najlepiej powiedziec ze to normalne zaczac ruszac dupska , a nie pierdolic i narzekac jaki swiat jest zly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
A jaki sens ma pytanie kto wymyślił kanony? Jest, jak jest i pozostaje to zaakceptować. A jeżeli chcesz się buntować to proszę bardzo, tyle, ze nie możesz nikogo zmusić do tego, żeby podzielał Twoją opinię. Kazdy ma prawo do swojej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem w ogóle tematu tej dyskusji! żali tłusta baba że jest mniej atrakcyjna zamias kupić karnet i pośmigac na fitness czy siłke. Takie podejście to maja dzieci w zerówce - nie moja wina że rozrabiałem na lekcji. Leniuchy wyjść zza biurek i zamiast wieczorami żreć chipsy i zapijać je kubełkiem coli weźcie sie za ruch. JAK MAM POKOCHAĆ GRUBĄ KOBIETĘ?? JEŚLI NIE UMIE ZADBAĆ O SIEBIE TO JAK W PRZYSZŁOŚCI ZADBA O DOM I RODZINĘ? WYCHOWA MI KOLEJNE POKOLENIE PONTONÓW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiouo
nie pisz głupot ze dbasz o siebie bo jak byś dbała to do takiego stanu byś nie doprowadziła, ja też mam rodzinną otyłosć ale powiedziałem stop, jak za każdym razem ludzie mówili ale przytyłeś:( ale teraz jest już dobrze i nigdy nie bedę gruby. fałdom mówię nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta gorsza niż inne
bo świat jest zły! Nie moja wina że mi sie nie chce za siebie wziąć! I tak znajde jakiegoś super chlopaka który pokocha mój brzuch. I nie będzie mu przeszkadzało że go woże na taczce! A wy jesteście chorzy na głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiouo
jak nie twoja wina to ciesz sie że jesteś gruba. chlopak da ci klapsa i wejdzie z 7 falą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_co_ma _PLAN
U mojego kolegi w domu wszyscy genetycznie są gruvi dziadkowie, babki, rodzice , kumpel a jakoś siostry potrafią o siebie zadbać chudziutkie są i w ogóle lasencje ;) a dlaczego bo cos robia a nie siedza na dupach przy kafeterii i narzekaja na swoj los , a zrob gruba kurwo z 10 przysiadow albo 10 pompek wysiadasz bo jestes leniwa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta gorsza niż inne
walcie sie pedały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta gorsza niz inne
Jestescie zalosni na prawde zalosni :-o Jak mozecie nazywac puszyste kobiety pontonami !!!!!!!!!!! Nie pojmuje tego normalnie nie pojmuje:-o Skad u was tyle jadu ?? Nie wiecie jak to jest byc wiekszym, jak jakikolwiek ruch sprawia bol, czlowiek sie meczy, sapie, poci. A wy szczesliwi zadowoleni zamiast go pocieszyc, dodac otuchy to jeszcze go dobijacie :-o Ostatnio jak bylo jeszcze cieplo postanowilam ze pojezdze sobie rowerem po osiedlu. Zrobilam 5 km i bylam sina ze zmeczenia a kolezanka ktora mnie spotkala jadla wlasnie kebaba i wysmiewala mnie ze jestem okropna:-o Sama je ile chce i jak czesto chce a ja tego nie moge :-( Caly czas gorsza :-( ILE TAK MOZNA ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_co_ma _PLAN
wal sie grubasie .jak wychodzisz z mcdonaldsa to ludzie zawracaja bo wiedza ze juz nic nie zostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_co_ma _PLAN
no w sumie tak , kanibale by sie ucieszyli jakby zobaczyli gruba dupe , szynki nigdy nie za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazdziochowa
1. Rozpocznij racjonalna dietę 2. Wprowadź do swojego codziennego życia więcej ruchu 3. Pójdź do lekarza (nawet ginekologa), niech Ci przepisze jakiś środek na odchudzanie, zapewne będzie to Meridia, bo masz otyłość 3. stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×