Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwuuucha

patelnia do nalesnikow

Polecane posty

Gość Sylwuuucha

polećcie dobrą,sprawdzoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam taką zwykłą, tylko że brzegi ma niziutkie, takie na 2 cm. Pisało że to do naleśników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hello_kitty
ta moja tez ma takie niskie brzegi, wygodniejsza jest taka płytka... mmmmmmmm aż nabrałam ochoty na naleśniki dzisiaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wyłanczam
ważne żeby patelnia miała grube dno, które równo rozkłada ciepło i nieprzywierającą powłokę i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ejst taka z niziutkim brzegiem moze ma jakis 1 cm a tak to zwykla patelnia,smazy sie naniej juz kilak lat tylko nalesniki i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
chyba dużo zależy od umiejętnosci kucharskich, ja robie nalesniki na każdej patelni. Nie ma miejsca w szafkach na oddzielne naczynia do różnych rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie kazda patelnai jest taka calikiem plaska ui dosc duza zeby robic na niej nalesniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
z małej patelni mały naleśnik, jeśli głeboka patelnia to trzeba wyprobowac odpowiednia ilośc ciasta i tez wyjdzie..ale jasne ze jest lepiej na duzej i płaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale jsli patelinia nie jest calkiem plaska to terzeba robic male zeby nie byl gruby a ja lubie duze i cienkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miętusek zielony
duze i cienkie to odpowiednia ilość ciasta np. 1/3 szkl.- ale to trzeba miec chyba wprawę i tzw.chrzest bojowy w kuchni..Ja gotuję 15 lat..j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralallaaa
ja polecam patelnie dla tych ktorzy nie potrafia obracac nalesnikow i omletów, dostałam taka w prezencie bo mam dwie lewe ręce w kuchni i jestem zadowolona bo uwielbiam nalesniki :-P mniam, wszczegolnosci teraz z truuuuskawkami taka patelnie dostalam: http://www.smak-kuchni.pl/?zobacz=202&producent=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca patelni
do naleśników patelnia powinna być cienka, by można było smażyć bez tłuszczu lub z minimalnym jego udziałem. Nie może to być pierwsza lepsza patelnia z marketu lub kupiona na bazarze. Warto zainwestować w coś porządnego. Polskie firmy nie mają nic ciekawego do zaoferowania. Polecam markę włoską - Domo, a także szwajcarską - Kuhn Rikon. czy szwedzkiej - Skeppshult (wpiszcie w google, powinny byc w jakimś sklepie internetowym chyba kuchniasklep.pl). Nie są najtańsze ale długo mogą służyć i smażenie to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×