Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam się nad ...

Białko?

Polecane posty

Gość zastanawiam się nad ...

Jak to jest z tym białkiem? Kiedy mozna je brać? jak dziaął? czyjeśli zależy mi na wymodelowaniu sylwetki, to bedzie to jakos pomocne przy ćwiczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białko najlepiej
przyjmowac w bostaci naturalnej np chude mięso drobiwe.a przy kształtowaiu sylwtki jest pomocne- bialko buduje mięsnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad ...
nigdy nie stosowalam zadnych odzywek, a tak jakos bylam przy rozmowie kolegow odnosnie białka:P oczywiscie sie klocili i kazdy mial inne zdanie:P dlatgeo pytam tutaj:) czyli jesli regularnie cwicze i chce zredukowac tluszcz na brzuchuu i ladnie uksztalowac miesnie to białko/proteiny moge sobie zafundowac? ale to brac wtedy tylko po ysilku? a nie np 3 razy dzienni?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są różne szkoły na temat przyjmowania białka. osoby, które ćwiczą duużo i intensywnie biorą stale jakieś tam dzienne dawki wyliczone do swoich treningów. ogólnie powinno się brać seriami, powiedzmy 3 mies białka potem tyle samo przerwy (plus minus). ja nie ćwiczę na tyle intensywnie żeby brać ich dużo, więc raz dziennie po treningu rozrabiam 10g (ale nie powiem Ci jakie są tam dokładnie ilości czego) - ok 15 min jak pisałam. białko jest budulcem mięsni ale nie służy do redukcji tłuszczu. jeśli będziesz ogólnie cwiczyć (tyle że przyjmowanie białek moim zdaniem ma większy sens przy ćwiczeniach siłowych na rozbudowe niż aerobach na redukcję..) to powinno coś z brzucha polecieć, ale raczej białka tego nie wspomogą.. poczytaj (np na sfd) o jakichś fat burnerach, moze dla Twoich treningów bedą skuteczniejsze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad ...
aha:) dzięki:) chciałąbym zredukowac tluszczyk na brzuszku i wyrobic ladne miesnie:) oczywiscie bez przesady, ale zeby to zgrabnie wyglądało:) wiec pomysle nad tym białkiem... i to mozna tak ze biore je miesiac a potem miesiac przerwy? czy tzreba tak ze 3 miesiace i 3 miesiace przerwy? a z fat burnerami to tez sie tak cyklicznie robi??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależnie od tego jak intensywnie ćwiczysz, i z białkiem i fat burnerami.. nie wiem czy przez miesiąc mięsnie ci urosną, chyba lepiej rozłożyć treningi na plus minus 3 mies, a potem przerwa. fat burnerty to już zależnie od typu. na początek moze zrób sobie trening na masę ;) czyli białko, białko, białko plus ćw siłowe, a potem dopiero redukcję. nie ma większego sensu brać białka plus fat burnery, przynajmniej z tego co piszą faceci na tematycznych forach.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad ...
dzięki Samanta :) przejrzalam tez troche sfd, troche to skomplikowane jak sie czlowiek na tym nie zna:) ale mysle ze narazie spróbuje tak jak mowisz z mialkiem:) wzmocnie miesnie i pozniej zrobie cykla z fat burnerem:) i myslisz ze 10 gram po kazdym treningu bedzie ok? :) bo nie ebde sie faszerowala tymi proteinami 3 razy dziennie:) mięsnie się wzmocnią to i latwiej bedzie zbdny tluszczyk zrzucic :) tak sądze przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad ...
i życze szampanskiej imprezy dzis:) i lepszego nowego roku:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę 10 g po każdym, na opakowaniu masz napisane jakie są dokładnie proporcje czego i na swoją masę wyliczasz - mi wyszło niecałe 10g że powinnam brać, a że nie ćwiczę nie wiadomo jak intensywnie to nie biorę więcej życzę powodzenia i efektów! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad ...
dzięki:) zobacze co mi z tego wyjdzie :D mam nadzieje, ze bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, chciałabym odświezyc ten temat. Mam pytanie - otóz zalezy mi na poprawie ksztaltu pupy, troche cwiczę na silowni , troche biegam - mysle nad wprowadzeniem bialka bo czytalam ze wspomaga on budowe miesni - wiec moze i na moja pupe zadziala :) Czy ktos ma w tym temacie jakies doswiadczenie - wskazowki, jakie efekty jak stosowac i jakie bialko najlepiej stososwac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1987basia
Zajrzyj sobie na http://uns-supplements.com/pl/c/Probki/59 tu możesz zamówić próbki białek, w zakładce Odżywki Białkowe są dokładnie opisane. Dodatkowo polecam ćwiczenia, najbardziej skuteczne są przysiady, nożyce na boku. no i masaż - zawsze od dołu do góry w stronę pleców, to unosi pośladki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam przy chęci zwiększenia masy mięśniowej suplement largomass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś stosowałem białko dla sportowców, kupowałem w specjalnym sklepie i się tym faszerowałem. Niestety moja twarz wysypała się wypryskami. Zawartość chemii niestety. Więc zacząłem czerpać białko z roślin! Tak z roślin! Przede wszystkim jest to białko konopne https://www.konopie-online.pl/pl/p/Proteiny-konopne-Bialko-konopne-250g-38/201 zawiera 40% białka na 100g i zawiera wszystkie potrzebne mi do ćwiczeń aminokwasy. O tym, że wychodzi o wiele taniej niż "specjalne białka" nie wspomnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jak najbardziej warto spożywać białko , mi pomogło w odchudzaniu po ciąży. lepiej rano na śniadanie wymieszać porcję białka zamiast wcinać drożdzówkę gdzieś na szybko ;) Białka są różne, warto poczytać :) ja używałam dokładnie tego , ma dodatek l-karnityny , siemienia lnianego i zielonej herbaty. Nie bójcie się , naprawdę warto zainwestować w taką suplementację :) https://www.appliednutrition.pl/product-pol-177-Bialko-dietetyczne-DIET-WHEY-z-CLA-l-karnityna-i-zielona-herbata-1Kg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gladiatus

JA  bardzo polecam Nutrigo lab mass  http://nplink.net/pZ7i6ymf    Mi poszło 3 cm 2 bicku 8cm 2 klacie i teraz 2wyciskam 15kg wiecej jestem mega zadowolony wiec mam jakies wyniki efektowne sorry po zwyklej kreatynie nie mialem efektow a po takim kompleksowym suplemencie juz tak wyraziscie odczułem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Szczawski

Dobór białka jest bardzo ważny warto poszperać wyszukać opinię speców  ja trafiłem na tego bloga  sumie przez przypadek ale ciekawa sprawa cancept.pl masa uwag ktoś ma do tego dryg  blog zakładeczka sport i rekreacja  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

białko daje efekty przy treningach siłowych, jeśli ktoś zacznie przyjmować bez treningów to jedyny efekt jaki otrzyma to przyrost wagi. Białko jest kaloryczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnm

Im więcej supli zamawiasz w musclepower.pl/ , tym lepsze rabaty, punkty do programu lojalnościowego. Promocje praktycznie non stop jakieś występują, więc jak masz szczególne suplementy na oku to warto obserwować. Ile razy taniej wyrwałem dobre białka to nie policzę już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dużą ilość błonnika mają koktajle białkowe Eco and Fit. Ja w ten sposób uzupełniam jego braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×