Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mfigielek

3 test negatywny a objawy ciąży są

Polecane posty

Hej, jestem w 13 dc. miałam krwawienie 3dniowe po przestaniu 10dniowej kuracji duphastonem. potem jeszcze 2 dni bardzo skąpego plamienia (zaznaczę że @ pojawił się w 26 dc i nigdy tak krótkiego nie miałam. Zaraz po okresie wzrosła mi temp do 37 i miałam obfity śłuz jakby przy owulce, a od 4 dc (czyli jeszce przy tym plamieniu zaczął mnie boleć brzuch (kłucie w jajnikach) i piersi, które do dzisiaj mnie b.bolą z sutkami. Test robiłam w przed @, potem w 8dzień i dzisiaj. Wszystkie negatywne. Ale mi to nie daję spokoju,bo nigdy się tak nie czułam. W dodatku od tego piątku zaczął mnie boleć żołądek,a dzisiaj to nawet mnie trochę jakby mdliło. Czy mogę być w ciąży?? Czytałam o krwawieniu implantacyjnym, które występuje po 7-10 dniach po zapłodnieniu. współżyłam z męzem w tamtym cyklu 8 razy w róznych odstępach, a w tym w 5 i 9 dc. To kiedy mogło być większe prawdopodobienstwo??? Proszę niech mi ktoś odpowie, jeśłi się z taką sytuacją już spotkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego bierzesz duphaston?Ja po nim też miałam cykle o róznej długości i róznym krwawieniu,raz prawie nic,raz obfite.Duphaston powodował u mnie nasilenie przeróżnych objawów,które wydawały się ciążowe.Jeśli testy negatywne,a okres był to ciąży pewnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jeden cykl mi się rozhuśtał i miał 62 dni i okazało się że mam małego torbielka który to mógł uczynić. Ale zawsze miałam regularne i nic mi się nie dzialo. wziełam tylko 10 tabletek w tamtym cyklu. Jutro mam zacząć kolejne 10,bo 14dc bedzie. Ale tak by mi się działo od niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nikt mi nie chce za wiele powiedzieć na ten temat, a tak liczyłam na wsparcie...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam okres,testy negatywne,więc nie jesteś w ciąży. Po duphastonie też miałam takie jazdy,brałam od 16 do 25 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przy duphastonie jak i luteinie sie temperatury nie mierzy,bo często jest wtedy wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×