Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gorzkaczekolada12345

zdradzona, co robić?

Polecane posty

hej:) mam 19 lat i własnie rozstałam sie z chłopakiem. może od poczatku. byłam z nim prawie 2 lata, strasznie go kocham:( raz mnie zdradził gdy usłyszał o mnie plotke ze całowałam sie z dziewczyna na wycieczce cio nie byłom prawda. nie byłam w tedy w polsce i nie mogłam sie obronić. po0 miesiącu mu wybaczyłam i byliśmy dalej razem:( bardzo sie kochaliśmy ale teraz znów kolezanka mi napisała że mnie zdradził na imprezie...on twierdzi że dziewczyne pocałował tylko w szyje:/ i mnie nie zdradził...nie wiem komu wierzyc jej czy jemu...wiem że by mi o tym powiedział gdyby mnie zdradził...nie wiem co robić:( rozstaliśmy sie na tzw separacje żeby mógł sobie to wszystko poukładać bo twierdzi że pogubił sie i musi od nowa ułożyc życie... dać mu ostatnią szanse? strasznie go kocham nie potrafie bez niego żyć:( co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubka000000
ja bym wybaczyla ale bym sie odegrala heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie... odgrywanie się jest dobre dla niedojrzałych emocjonalnie, dojrzali ludzie mają inne sposoby. Sorry, ale ja jestem bardzo zazdrosna - jeśli dla niego to tylko pocałunek w szyje to ja dziękuję. Jasne, że to nie zdrada, ale macał i całował inną pannę... Dobra, ja jestem skrajną monogamistka i tego wymagam od faceta, więc moja wypowiedź chyba nie będzie obiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze okazywać słabości
pora przestać używać słowa "miłość" i zacząć przekładać rozum nad emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __P__U__M__A
Proste, pożegnaj kolegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiOmały
...napluć na wibrator....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie chce sie odgrywać bo to nic nie da....zreszta tego nier chce...może to co napisałam na poczatku zle brzmi i głupio ale pewnie jak ja i on nikt tego tak nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie całowanie nawet w szyję to zdrada. rzuc go w cholerę po co Ci on. teraz całował jakąś kurwę w szyję, za jakiś czas pocałuje w pizdę i też będzie Ci wkręcał że to nie zdrada. gratuluję naiwności 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triple zero
zdrada jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina020
raz moze bym jeszcze wybaczyla, ale kolejny co swiadczy o tym ze moze byc jeszcze kolejny i kolejny... mowi chyba samo za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu tego nie wybaczyłam i z nim nie jestem... ale kiedys może za kilka miesiecy za poł roku może wiecej chciałabym być z nim...stara miłość nie rdzewieje...i on chce sie zmienić wiem to przeciez go znam...ale on też chce czasu..zobaczymy..szukam wsparcia a nie...jeszcze wiekszego dobicia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty chcesz sobie sama niszczyc życie z takim dupkiem a my mamy cię wspierac? chyba żartujesz :p tacy ludzie się nie zmieniają. a tobie nagadał bzdur żeby zawsze niał do kogo wrócic jak już wszystkie inne go w dupę kopną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ja mu tego nie wybaczyłam i z nim nie jestem... ale kiedys może za kilka miesiecy za poł roku może wiecej chciałabym być z nim...stara miłość nie rdzewieje\" jak dla mnie to tekst 16 latki... i to jeszcze bardzo niedojrzałej... Nie wybaczyłaś, ale kochasz, robisz mu na złość, pokazujesz swojego focha i będziesz sobie teraz czekać aż nadejdzie odpowiednia pora do powrotu.. Nie sądzisz że to jest głupie zachowanie? Z braku laku wrócisz do niego? Nie lepiej od razy zając się kimś innym?? Skoro się schodzicie i rozchodzicie z jego powodu to obstawiam, że tak będzie już zawsze. No i ktoś tu dobrze napisał - zastanów się nad słowem miłość... czy ktoś kto kocha robi takie rzeczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutkaaa00
Ja Ci opowiem jak to było u mnie. Wszystko zaczeło sie od tego ,ze kolezanka napisala mi , ze ma mi cos waznego do powiedzenia i tak ja meczylam , az powiedziala. Powiedziala ze moj chłopak mnie dradza. Myslałąm , ze ona da mi jakies dowody zdrady , a ona do mnie ze jej kolezanka widziala jak moj chlopak jeszcze z jednym kolegom dosiedli sie w barze do pijanych dziewczyn i z nimi bajerowali. Ja doskonale wiem jaki jest moj chłopak , ze lubi byc dusza towarzystwa i rozbawiac, ale sie zdziwilam strasznie. Zadzwonilam do niego i sie pytam czy to prawda on sie strasznie wnerwil i kazal mi powiedziec od kogo to wiem. Ja powiedzialam , ze nie moge , a on do mnie ze skoro bardziej wieze kolezanka niz mu to chyba sie pozegnamy, bo takie cos mialo miejsce ze usiadl z kolega ale tylko dlatego ze miejsc nie było , a te dziewczyny byly tak pijane ze makabra i smiesznie sie zachowywaly i skoro nie chce mu powiedziec kto to powiedzial aby to wyjascic to on nie chce byc z dziewczyna ktora bardziej ceni kolezanki niz jego. I tak sie zakonczyło, a ta kolezanka co mi to poweidziala sztrasznie sie dopominala zebym ciagle jej mowila co z nami i czy z nim jestem jeszcze czy i takie tam. Cagle wypisywala smsy i jak nigdy zaczela do mnie przychodzic bez zapowiedzi. Widac bardzo jej zalezalo zebysmy zerwali ;/;/ Ja na sylwestra pojechalam i okolo godziny 8 on mi napisal smsa z zyczeniami , ja do niego zadzwonilam o po 0.00 złozyc zyczenia a on mi zacza mowic , ze mnie nadal kocha , i ze zawsze bedzie kochal . Teraz znowu jestesmy razem :):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uklady.....
wybacz wybacz glupia smarkulo tak kocham,kocham postaw mu znicza przy zdjeciu i zapal kadzidelko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka z forum obok
zdrada jest zdradą całowanie innej w szyję to też forma zdrady :O to chyba jasne Nie wyobrażam sobie tego, by mój partner coś takiego zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×