Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awruK

Zauroczony w paru dziewczynach !!!

Polecane posty

Gość awruK

Obecnie jestem z jedna dziewczyna w stałym związku , od paru miesięcy . Niestety , mam problem bo jest parę dziewczyn które MI sie podobają i same odwzajemniają takie same uczucie . Nie wiem co mam zrobić , uwielbiam te wszystkie laseczki , a jest ich kilka z drugiej strony nie chciałbym skrzywdzić tej jednej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awruK
właśnie o to chodzi że ja bym chciał , ale nie chcę też skrzywdzić tamtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz problem i go nie rozwiążesz do czasu aż nie wybierzesz tej tak zwanej "jedynej". Są granice których nie powinieneś przekraczać jeśli już jesteś i kobietą w stałym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awruK
niby tak niby nie .ale czy to moja wina że podoba mi się pare dziewczyn naraz, nie chce żadnej z nich skrzywdzić , fajnie by było jakbym mógł z nimi wszystkimi chodzić na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappuccino prosto z Wloch
moj byly byl taki jak Ty, bylam ta jedyna, mowil, ze kocha a w miedzyczasie umawial sie jeszcze z dwiema, rowolegle ze mna. Gdy sie dowiedzialam zerwalam z nim i wtedy co? myslalam, ze bedzie sie cieszyl,ze ma droge wolna a on po prostu oszalal jak z nim konczylam, blagal o wybaczenia, nie mogl sobie tego podarowac, ze stracil ta jedyna, mowil,ze nic dobrego juz go w zyciu nie spotka. Dobrze mu tak, chcial sie zabawiac to ma za swoje, wiec przemysl lepiej na czym Ci bardziej zalezy i wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×