Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość intense stick

wczoraj mialam ochote na male pieszczoty a On powiedzial ze jutro...

Polecane posty

Gość intense stick

..chlop moj z pracy w nocy przyszedl, po 1 ..wiéc napalona krzycze by ino prysznic szybko wzial,ja zas tymczasem w te pédy halke z siebie zrzucam i o brykaniu myslác sie rozgrzewam ..po chwili slysze jak zza sciany chlop moj se jajca myje,..wtem o radosci!skonczyl,wchodzi..do pokoju i ...z miejsca zaczyna marudzic ze rano wstaje i tylko piéc godzin snu(sic!!!)..PORAZKA NA CALEJ LINII!! ja mu sie dupka ocieram a chlop zimny jak woda w studni i niewzruszony jak glaz zamyka sprawe tymi slowy:jutro kochanie,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój mąż
Ty sie opierdalałaś cały dzień a ja zapierdalałem , rano szedłem do pracy a ty sie jeszcze walić chciałaś , pomyśl kobieto trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie dziwie:o:oNie za fajnie sie siedzi na drugi dzien w robocie po 5 godzinach snu, a jakbyscie sie bzykali, to by jeszcze mniej spał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intense stick
wstawal ok 8..ale niewazne..kiedys to inaczej bylo..ech starosc nie radosc..jak bym facetem byla i kobita mi tylek wypinala swoj zgrabny to nie czekala bym na zaproszenie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intense stick
i dlatego dzis mu nie dam..o taka bede:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój mąż
Twój tyłek to był zgrabny kiedyś , teraz już mnie nie kręci jak kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tłusta skóra na tyłku
o kurrwa..... Masz umysł na poziomie dwunastolatki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś Ci bzdur naopowiadal, ze faceci to zawsze maj a ochote..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam na
bzykanie zawsze ochote, chocbym nie wiem jak byl zmęczony u nas wręcz przeciwnie, żona ciagle narzeka że rano musi wstac o 6 a kladzie się spac o 22 i nie pozwala się dotknąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I dlatego ciągle ci sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwie mu sie ...
sama tak robie :o bzykanko najchetniej jak mam na jakas przyzwoita pore do pracy albo wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikla
potwierdzam,że faceci nie zawsze maja ochotę na sex. często mój partner nie ma ochoty... i musze sama sie zadowalać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty onan
mikla to masz to samo co ja :( tylko tyle, ze u mnie żona nie ma ochoty przeważnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intense stick
no wlasnie,szkoda ze pod tym wzgledem nie pasujemy do siebie..ale kiedy co prawda bylo inaczej,potem sie skonczylo,libido mu spadlo..a tylek mam zgrabny jak ten niby maz napisal tu..wage mam swietna,48 kilo wiec przyczyna tkwi gdzie indziej..mu sie czesto nie chce,czesto jest zmeczony..ja co prawda tez ale za to on czesto nie dochodzi nawet..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intense stick
wiec sama sie zadowalam,heheee czasem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikla
i właśnie w tym jest problem... Ja uwielbiam sex, a jemu nie jest tak potrzebny, jak mi... Eh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty onan
moze sprobujemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na bzykanie nigdy nie jestem zmęczony, Ta jak ten górnik , nie będę pił i jadł, bo zmęczony jestem, ale porucham sobie i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhjghjkkk
No to jakbym czytala sama siebie. facet wraca po pracy, ja kolacja przy winku, świecach, gumki obok świeczek od razu naszykowane a ten kurwa zeżarl i do kompa :o se myślę co jest?! ja tu zapierniczam, staram sie a ten nic?! :o tzry dni później gadalam z panną którą pierdolil przed powrotem do odmu :o a ja glupia pizda sie dziwilam czemu on nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikla
przynajmniej znasz powód :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intense stick
sjh-to przejebane jak facet sie z inna pierdoli,ale moj to na bank nikogo nie ma... a najgorsze jest to ,ze ma prawie 30 na karku i wiem ze jak teraz jest ustawicznie zmeczony to potem bedzie juz coraz gorzej...nie wyobrazam se zycia bez sexu..nie jest to najwazniejsza przyjemnosc..ale fajnie tak sie pokochac od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intense stick
nigdy bym mojego nie zdradzila,ale mi trza jakiegos jurnego faceta i co z tym zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikla
intense stick- jak często sie kochacie? Moze za często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No on jurny nie bedzie. Ludzie maja swoje potrzeby - jedni wieksze, drudzy mniejsze. Możesz stawać na rzesach, a mu sie nie poprawi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intense stick
mikla-prawie wcale...raz na ruski rok,2 letnie dziecko mamy wiec ciezko znalesc pore a jak juz sie znajdzie i czas i miejsce to on nawala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurny facet
jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikla
my praktycznie codziennie, wiec moze miec dosc.. W takim razie nie mam pojęcia dlaczego twój nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intense stick
pozdroo600-ale kiedys bylo duzo lepiej..pare razy dziennie,rano ,w nocy,przed praca,po pracy..a teraz klops..i to doslowny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intense stick
jurny facet--w koncu jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×