Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość susannnaaa

moja kolezanka podoba sie kazdemu facetowi? jak to mozliwe?

Polecane posty

Gość susannnaaa

sama nie wiem co ona takiego ma ze przyciaga kazdego tez tak chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehaha
Może jest taka ładna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joozio
pokaz zdjecie to powiem czy kazdemu. ale wlasnie o to na pewno chodzi - jest ladna i dba o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susannnaaa
jest ladna ma taki dzieciecy typ urody:) wysoka 172 zgrabna ma 25 a kazdy daje jej 19:) ale jak to mozliwe ze kazdemu sie podoba ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susannnaaa
nie bede wklejac na forum cudzych zdjec i na dodatek jest sama a tylu facetow wokol niej sie kreci ahh... myslalam ze kazdy afcet ma inny gust ale za nia kazdy sie oglada serio...zazdroszcze jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehaha
Nigdy każdemu nie dogodzisz... zawsze znajdzie się jakiś, któremu się nie spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joozio
ale to ty jestes pusta nei ona. czego tu zazdroscic. przeciez chodzi aby sie jeden ogladal a nie wszyscy. bedzie miala za latwo przez chwile w zyciu. ale jak skonczy 26 to sie obudzi ze uroda nie wszystko zalatwi a juz nic innego nie bedzie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchareczka_23
boże... pierwszy raz zobaczyłam dupe od środka;/ bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susannnaaaaaaa
jozio pusty to jestes ty ona jest ladna dziewczyna i madra nie jest pusta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joozio
ale przeciez pisze ze nie ona jest pusta tylko ty, nawet tyle nie umiesz zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susannnaaaaaaa
ona nie uwaza ze uroda to wszystko nigdy sie na niej nie skupiala jest po prostu bardzo ladna ale to nie znaczy ze zaraz glupia widac za ciezkie to jak na twoj umysl aby to pojac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja olenka21
niektore kobiety maja to cos ten seksapil co przyciaga facetow ona pewnie go ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joozio
to o co ci chodzi dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej oprócz tego seksapilu przydałaby się wiedza, jak to zrobić, żeby w wieku 40 lat tak samo działać na męzczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erratttkaaa
nie, nie kazda niektore nie pociagaja facetow tak bardzo zeby podobac sie kazdemu wiek tu akurat nie jest dominujacym czynnikiem niektore kobiety sa ladne a nie maja powodzenia mimo iz sa mlode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joozio
hehe, dla takiego 45 latka to kazda bedzie ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
tez mam taka kolezanke, jesli chodzi o urode to moja i jej jest porównywalna.. jestesmy dosc ładne obiektywnie rzecz biorąc, roznica miedzy nami jest taka ze ona ledwo skonczyla zawodówke( nigdy nie miala glowy do nauki,pomagalam jej w nauce zeby przeszla z klasy do klasy) a ja skonczylam dobre liceum i studia wyzsze. jako kolezankę bardzo ja lubie ale zawsze dziwilo mnie ze tak przyciaga mezczyzn bo w rozmowie od razu mozna sie bylo przekonac ze nie jest bardzo"rozgarnieta" mówi np. ze "SZCZUPAKI zjadly wszystkie czeresnie na drzewie" albo "nie zostawiaj wszystkiego na ostatni guzik", do dzis nie wiem co chlopaki takiego w niej widza, czemu tak na nia leca. (nie pisze tego zlosliwie, naprawde ja lubie, i nie zazdroszcze, tylko zawsze mnie to dziwilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joozio
moze jest bardziej otwarta do nich. zaczepia zagaduje, jest kolezenska, dogaduje sie z nimi.. ..a moze jest po prostu latwa- albo faceci mysla zejest latwa ciezko powiedziec jak sie nie zna osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisaneczkaaa
po prostu jestesmy tak zaprogramowani, ze tj np zwierze raczej nie zrobi krzywdy małemu innego gatunku, albo malemu dziecku, bo czuje podswiadomie ze trzeba sie nim zaopiekowac, ochronic itd, tak samo reaguje czlowiek. a dzieci zwykle wzbudzaja pozytywne emocje, usmiech, zwykle podobaja sie, rozczulaja itd itp. dlatego kobiety o dzieciecym typie urody(duze usta, duze oczy, okragła buzia, dołeczki, symetryczne rysy...) wzbudzaja takie reakcje u facetow, u kobiet zreszta tez. chyba ze ktos jest zazdrosna czarownica, ktora w srodku i tak wie ze ONA jej sie podoba:)hehe. a jesli jeszcze do tego dolozyc, "ideały" kreowane przez media,a dziewczyna jakos sie w nie wpisuje,bo akurat dostala od losu, genów czy jak to tam nazwac długie nogi i np fajny biust, ideal kobiecej figury czyli klepsydre, ktora swiadczy podswiadomie o plodnosci, kobiecosci i zdrowiu to masz odpowiedz czemu dziewczyna nie moze opedzic sie od facetów. a jak jeszcze dolozysz fajny charakter, ktory juz raczej zalezy od rodzicow i wychowania to juz w ogole lux ideał. wiem bo mam podobnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65879
podzielam wypowiedz powyzej.tez mam urode taka dziecieca i podobam sie wielu facetom jak i kobietom, bo kobiety czesto same mowia mi jaka jestem sliczna, slodka itd. nawet gdzies czytalam ze tzw "baby-face" jest ceniona przez pracodawcow, tzn pracodawcy majac do wyboru taka kobiete i zwyczajna wybiora wlasnie ja. ja do tego jestem usmiechnieta, zyczliwa, otwarta i chyba to taak wybuchowa mieszanka ;) z reszta sama zwracam na ulicy uwage na takie osoby, one jakos przyciagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwena
Też znam taką dziewczynę, a własciwie - kobietę, bo już mezata i w ciązy :) w liceum, podobała się wszystkim, na studiach to samo - asystenci za nią latali... żenić się chcieli, nawet zadeklarowani kawalerzy ;) ale ona z żadnym do łozka nie szła.... nie mówiąc juz nawet, ze Arabusy chcieli ją kupować jak była smarkata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skanska
ano znam to... jedna kolezanka tez sie wszystkim podoba, tyle ze jak ja blizej poznawali, to sie przekonywali, ze jest tepa (nie mowie tego, bo jestem zazdrosna... ona jest tepa strasznie :|), a druga tez sie wszystkim podoba, chociaz tego juz nie rozumiem, bo ta pierwsza jest naprawde fajna laska, a ta druga ani nie jest jakos ladna, ani szczupla, a faceci ja uwielbiaja. i nigdy, moje drogie, nie dowiemy sie, dlaczego faceci szaleja za naszymi kolezankami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwena
ta, o której piszę, to bardzo inteligentna dziewczyna plus pracuś - zawsze musiała być pierwsza -nawet jak fikołki na gimnastyce robili w szkole, to ona musiała go zrobić najlepiej - taki ambit. Faceci, jak ją poznawali, jeszcze bardziej swirowali. Jakbym tego na oczy nie widziała, to bym w zyciu nie uwierzyła, ze są takie egzemplarze. I mówi się, ze faceci boją sie takich kobiet... akurat....przyciagała wszystkich jak magnez; a figurka w kształcie klapsydry - duże wcięcie w talii. MOże to tak przyciagało? o kręconych blond włosach i niebieskich oczach juz nawet nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×