Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Angelic Fruitcake

Do wysokich dziewczyn

Polecane posty

Mam 174cm wzrostu. Oto co znalazłam- Edyta Górniak- 175cm Carla Bruni- 176cm Charlize Theron- 177cm Monika Belucci- 178cm Nicole Kidman- 179cm Uma Thurman- 183cm Otylia Jędrzejczak-187 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 krzyżówek
Ja 176!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałaś o - Katie Holmes - 175 cm - Cameron Diaz - 175 cm ( 177cm ?) - Julia Roberts-179cmm :) :D :) Tylko nie bardzo wiem jaki z tego wniosek, bo niskich, pięknych aktorek też mogłabym wymienić kilka albo kilkanaście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozsmiejszaj ludzii wiesz.
samo to ze zakladacie tu takie topiki swiadczy o tym ze musicie sie dowartosciowac..jakbys sie cieszyla ze swjefo wzrostu to cm aktorek zatrzymalabys dl asiebie... chcesz zeby ci kazdy teraz pisal..taaak masz racje wysokie dziewczyny sa sliczne? no wiec ja ci cos powiem mam 165 mam bardzo duze powodzenie.. jestem szczupla proporcjonalna chodze na fitnes od 3 lat.. i nie ma faceta ktory by sie za mn anie obejrzal kiedy ide np latem w mega koboejcej sukieneczce.. mam riozm buta 36 37 a nie 40 cos jak wysokie dziewczyny.. nie raz od facetow nawet tych wysokich slyszalam ze mam idealby wzrots ze jestem akurat nie za niska nie za wielka...i jest mi z tym OK!!! a czy modelki chodzace po wybiegu sa ladne? zapytaj jakiegokolwiek faceta....czy im sie podobaja;] kazdy ci powie ze to chude wielkie szczapy z odstajacymi kosciami.. bez kobiecych ksztaltow.. wieszaki i tyle;] wiec nie rozumiem czym sie tu szczycic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozsmiejszaj ludzii wiesz.---> :D:D:D:D:D:D Sory, ale topik ma wyraźny tytuł \"do wysokich\" więc po grzyba zabierasz głos w temacie, o którym zielonego pojęcia nie masz? Poza tym przeczytałas gdzieś, ze mnie się mój wzrost nie podoba? Wyliczyłam tylko wysokie aktorki/ modelki. I wcale nie chude szkapy. Nie sądze, zeby Monika Belucci albo Górniak były patyczakami. Pomyśl dziesięć razy zanim coś napiszesz tylko po to, zęby napisać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, juz nawet się powymieniac nie można opiniami... Wiesz, ze Twój komentarz i najazd na nas świadczy o tym, ze to Ty nie jesteś zbyt dowartościowana bo na tym topikużadna z nas nie powiedziała ze czuje się przez wzrost nieatrakcyjna. Ah, i tyle facetow Ci mowilo ze masz idealny wzrost? Czyli jak ja mam 175 to już jestem za wielka to nikomu się nie spodobam?O Boże, zaraz się rozpłaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×