Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajtek

jestem ładna z twarzy, ale gruba, ale mam wieksze powodzenie

Polecane posty

Gość hajtek
nie mam nic do "tyczek", uwazam, ze to nie jest obrazliwe słowo zreszta sama tez nazwała siebie"grubą" i sie za to na sama siebie nie obraziłam:) sama chciałabym schudnac i byc tyczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajtek
tatammm ale ja sie z Toba na 1 randce nie przespie jak juz to na 1001:)moge sie przespac:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki temat pojawia sie
a ja jestem grubawa - a cycki mam niezwisajace to tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna znająca swoją wartość nie chwali się ilością partnerów ani nie jedzie innyych za wygląd;) tak więc w moich oczach hajtek, jesteś zakompleksiona i starasz się podnieść na duchu tym topickiem. amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatammm
To dziękuję. Nie mam dla ciebie tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie może
ja bym ciebie kijem nie tknoł , brzydze sie ludzi otyłych sa oblesni fuuuuuuuuuuuuuuu, pewnie trafiasz na samych zboczenców albo pijaków co se chca ulzyc na jeden raz to wszak lepsze jak gumowa lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvasdfh
Pokaz swoje zdjecie - ocenimy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajtek
do nie moze..nie chciałąbym byc tknieta przezt takiego prymitywa jak Ty poza tym nie jestem otyła, ale mam lekka nadwagę moze z 5 kg za duzo waze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze se mozesz odebrać
wg twojej sybiektywnej oceny 5kg a wg mnojej pewnie 10 by sie znalazło swinko chrum chrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi kolesie
i ja tez uwielbiamy mieciutkie dziewczyny,bo sa wesole i milusie i takie cieplutkie a te chodowane na salacie i 1jablku dziennie sa nie mile w dotyku i lodowate i capi im z ryja z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka miala takie powodzenie ze nam szczeki opadaly- my sie wystroilysmy i nic, a ona przyszla normalnie i zawsze ze 2, 3 chlopakow bylo nia zaintersowanych miala bardzo rzadkie, blond wlosy, tlusta cere i tradzik na brodzie, malowala tylko rzesy, nie ubierala sie wyzywajaco- a mimo to cud normalnie. nie wiem czy przykuwaly jej oczy czy glos czy sposob poruszania czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojaojka
ot super sposob zeby sie dowartosciowac, gruba dziewucho wez sie lepiej za swoja dupe bo z mysleleniem 'jestem gruba nadrabiam twarza' daleko nie zajdziesz. uroda kiedys przeminie zostanie gruba pierdiocha i obwisłe cyce. i wtedy tez codziennie bedziesz na randkach, napewno (czołg mi jedzie i tam strzela sobie ohoho). zatem moje pytanie: skoro codziennie jestes na randce z innym czemu teraz na kafeterii jestes? randka sie tak szybko skonczyła czy może wcale jej nie było? masz chore myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka .....
A ja się zgadzam z Miyuki. Skoro mimo nadwagi czujesz że jesteś atrakcyjna to spoko. Ale ogłaszanie to na forum uważam za podbudowanie własnego ego. Być może nie jest tak super jak to opisujesz. Poza tym nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ciuu masz sie czym chwalic.. teraz cie to moze i cieszy, ale pozniej jak bedziesz sobie chciala znalesc tego jedynego faceta to bedziesz miala ciezko :) to ze sie ma wziecie nie znaczy odrazu ze mozesz manipulowac innymi chodzac z kazdym innym na randki Pozatym, nie warto tak sie przechwalac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majus*
Nie jesteś tak gruba, znam dziewczyne która ma 160 wzrostu i waży 90 kg...ale jest bardzo fajna . Bo liczy się to co się ma w środku:P A ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvaM
jakbyś miala powodzenie to nie musiałabyś pisać ,że je masz. Nie wiem dlaczego wy grube laski jesteście takie zakompleksione i złośliwe :/ ja jestem szczupła i jakoś nie chciałabym być grubsza bo z tego co widzę generalnie faceci wolą szczupłe (nie chude).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaa.
a ja mam 51 kg i 167 cm . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziewczyna znająca swoją wartość nie chwali się ilością partnerów ani nie jedzie innyych za wygląd tak więc w moich oczach hajtek, jesteś zakompleksiona i starasz się podnieść na duchu tym topickiem. amen." amen PS. polskiego byś się, Autorko, na tych randkach pouczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgggg
nie kazde szczuple sa na diecie!!! ja jestem szczupla i jem wszytsko, lubie pizze , hamburgery ale hyba sie zgodze ze te grubsze sa lepsze do zwiazku..bo sa mile, zabawne przewaznie, lubia sie przytulac itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajtek
wlasnie zamowilam sobie dwie pizze z pizzy hut na puszystym ciescie, za moment bedzie dostawa :) mniam mniam, zazdrosccie mi chude tyczki hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tak bardzo sie cieszę ze masz takie poodzenie. Ale to nie chodzi o to czy jestes gruba czy chuda ładna czy brzydka jezeli nie jestes wygadana pewna siebie to nic nie osiagniesz i faceta do siebie nie przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×