Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 222222

Co mu odwaliło?

Polecane posty

Gość 222222

Znalałam się w dość nietypowej sytuacji... opowiem wszystko od początku. A więc miałam kol dość blską która zwierzala mi sie ze swoich problemów mlosnych tzn nie wiedziala ktorego faceta wyrac- krecila z dwoma jednoczesnie:D no i wszystko byloby cacy gdyby jeden z nich do mni nie zadzwonil i nie zaczal wypytywac o drugiego, czy to prawda z go zdradza itp.zamiast byc wierna kol potwierdzilam jego przypuszczenia- wiem wredna ze mnie kol:P w kazdym badz razie chcial sie ze mna umowic i pogadac, no i ja glupia zgodzilam sie, spotkanie przebieglo ok, umowilismy sie na drugi dzien i bylo coraz sympatyczniej, potem przez dwa tyg nie widzielismy sie- z powodu wyjazdu, ale regularnie do siebie pisalismy. Potem spotkalismy sie jeszcze powiedzmy 2 razy, pisalismy do siebie slodkie smski i pewnego pieknego dnia w polowie rozmowy napisal ze leci do kumpla i wiecej nie napisal. pisalam do niego ale nic cisza, potem dzwonilam 1 odebral i powiedzial ze mysli nadal o swojej blej ze nie jest gotowy na nowy zwiazek, ze sie odezwie, ze nie chce mnie zranic... po tym tel nie odzywa sie od 2 dni. czy to mozliwe ze do niej wrocil? niby wszystko mi ytlumaczyl, ale to bylo jakies metne, pyt.- co mu odwalilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
nie jest tobą zainteresowany, tyle... I to chamsko tak sypać na koleżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111111111111111
po prostu miała ochote na faceta koleżanki to ją podkablowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet poprostu
zemścił się na twojej koleżance za zdrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowiedział się, że jego laska leci na 2 fronty więc sam to zrobił;) wykorzystał Cię jako spodób na wyrówanie rachunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
raczej nie o to chodzilo, wiem ze postapilam jek wredna chamka, tyle ze to nie ja chcialam sie spotykac poprostu zrobilo mi sie go szkoda, choc nic nie tlumaczy mojego zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda hollywoodu
ODEMNIE ZA TO DOSTALABYŚ W PYSK! JESTEŚ GLUPIĄ I NAIWNĄ IDIOTKĄ! TERAZ BĘDĄ CIĘ MIELI OBYDWOJE W DUPIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
mozliwe, tyle ze ona chyba o niczym nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
tak, pewnie nie tylko od ciebie gwiazdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzk
facet najpierw dal ci jakies nadzieje a pozniej cie porzucil bo on ciagle mysli o bylej to jest wiesniak fakt nie fair postapilas w stosunku do kol ale tega wiesniaka nie rozumiem dam ci rade nie zawracaj se nim glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×