Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samosinka

kocham meza ale...

Polecane posty

ale lubie podobac sie innym sama ich do tego prowokuje oczywiscie na wpół swiadoma bo pod wpływem alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes kobieta wiec to normaln
to typowe dla kobiety ktora czuje sie atrakcyjna i chce sie podobac . ja tez tak robie i co druga , nie masz sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wg ciebie
powinniśmy odpowiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ze to normalne ja gdy jestem trzezwa to jest mi strasznie głupio ze prowokuje ale gdy troche drinków za duzo to wogóle o tym nie mysle :( poszłyscie do łózka z innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest to dobre
jest w tym zło bo jest to emocjonalna zdrada męża prowokowanie innych strojem, słowami. Ale najgorsze jest to że tak ma rzeczywiście co druga kobieta albo i większość :O prawie każda która nie jest staruszką i jest choc trochę ładna to ma zakusy by tak sie zachować i jeszcze namawiaja ją do tego magazyny kobiece i slogany reklamowe w stylu "I ty tez możesz byc piękna, zniewalaj urodą, czaruj spojrzeniem, powal wszystkich na kolana" jest to zachęta do emocjonalnej (nie fizycznej) zdrady męża przez kobiete która chce działaś na innych mężczyzn, czuć że jej pożądaja, miała by ochote zdradzić męża ale wie że nie może sobie na to pozwolić wiec chce przynajmniej czuc na sobie spojrzenia innych i czuc motylki w brzuchu a jednocześnie tłumaczyc sobie że to przeciez nic złego a prawda jest taka że każde myślenie o innych facetach jest zdradą choć nie tak bolesna jak realny seks oczywiście, jednak nie można zaprzeczyć że pewna forma zdrady to jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam ten sam
problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miedzy oczy przeciez on by sie wsciekł i zabronił mi spotkań towazyskich a tego nie chce a czego chcesz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie chce
seksu z innym i wiem ze gdyby sie trafil facet ktorego bym porzadala przespalabym sie z nim. I to co ze maz i to co ze ktos cos pomysli. Cale zycie tylko mysl o innych a ja to co slup...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwiedź sie i sypiaj choćby codziennie z innym widać nie jesteś monogamistka- tylko dlaczego przez to ma cierpieć twój mąż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie chce
a dupa jakby zdradzil to bym miala preekst aby wiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie chce
bo bo jestem dobra kchana cudowna i wogole. Wszystkim dogadzam usluguje i wogole. Ale mnie kazdy olewa. I to co siedzi we mnie wiem tylko ja. I tak bym duzo chciala ale nie moge bo na 1 miejscu sa wszyscy ale nie ja. I teraz wiele bym dala zeby byc sama. I wogole... zajaz sie tylko soba. mam ochote na seks ide i go mam z kim chce. mam ochote n cisze i ja mam i wogole... A takie male rozgoryczenie nad swojim losem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzzzzzzzzzzzz
a teraz sobie wyobraz ze on robi to samo i co fajnie ci z tym ?? ja jak mnie nachodza takie mysli, zaraz mysle jakby to bylo jakby moj facet tak robil i od razu mam wyrzuty sumienia z powodu swojego zachowania i mysli. nie chce tak robic, bo wiem ze sama nie chcialabym byc w takiej sytuacji i czuje ze robie cos zlego, zreszta to jest nie fair i jest to pewien rodzaj zdrady zgadzam sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdfg
nie jest to dobre - dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×