Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdfdfdfdfdfdf1

Czy do bigosu z samej kiszonej kapusty dodaje sie koncentrat pomidorowy albo

Polecane posty

Gość fdfdfdfdfdfdf1

jakąś zasmażke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigos z samej kapusty? to nie bigos przeciez tylko kapusta zasmażana bądź gotowana:) ja zarówno robiąc bigos, jak i kapustę dodaję ociupinę koncentrau pomidorowego i lekko zagęszczam mąką. pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bigosu dodaję podsmażoną kiełbaskę, mięso i boczek. na koniec koncentrat pomidorowy bez zasmażki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagęszczam tylko wtedy kiedy troszkę za rzadkie mi wychodzi.. a bigos robie tak: podsmażam mięsko pokrojone w kostkę, jak się już opróży na patelni, wrzucam kiełbasę, a pod koniec cebulkę. W tym czasie gotuje się kapusta, do ktorej dodaje majeranku, listek laurowy i bulion grzybowy. Jak kapusta jest prawie miękka wrzucam zawartość patelni i duszę jakiś czas ze sobą na małym ogniu. Doprawiam, dodaje koncentrat i w razie potrzeby zageszczam. mmm pycha:) ja zrobiŁam wczoraj i czeka na dzisiejszy wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha jeszcze dodaje suszone grzyby, które moczę przez niecała godzinke w wodzie aby zmiękły. Dzisiaj mam na obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna153
To sprawdzone do bigosu z kiszonej kapusty dodać na większy garnek łyżkę musztardy poprawia smak i zmiękcza kapustę tak jak byśmy ją ze dwa razy gotowali może też być odrobinę nawet keczupu dla smaku i koloru powodzenia smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja daje sporo
Podsmazonej cebuli koncentrat grzyby i sliwki suszone albo sliwkowe powidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdfdfdfdf1
Pisząc ''do bigosu z samej kiszonej kapusty'' miałam na mysli kapuste kiszoną bez dodatku kapusty słodkiej.A daltego tak napisałam bo niektórzy mieszja kiszoną kapustę ze słodką kapusta. A oprocz kapusty oczywiscie daje miesko kiełabase, boczek itp.I chodziło mi czy do takiego bigosu z kiszonej kapusty( nie ze słodkiej) dodajecie koncentrat pomidorowy zwazywszy na to ze kapusta kiszona i tak jest kwaśna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×