Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dla Ciebie to

Chciałabym umrzeć z miłości

Polecane posty

Gość dla Ciebie to

Świat wypadł mi z moich rąk Jakoś tak nie jest mi nawet żal Czy ty wiesz jak chciałbyś żyć, bo ja też Chyba tak chciałam przez cały czas, lecz Jeśli muszę i wybrać będę móga jak odejść To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałabym umrzeć przy tobie Wieje wiatr, pachnie wiosną i wiem Że ty łatwo tak zgodziłeś na to się i Jeśli muszę i wybrać będę móga jak odejść To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałabym umrzeć przy tobie Jeśli kiedyś wybrać będę mógała jak to zrobić To przecież dobrze, dobrze o tym wiem Chciałabym umrzeć z miłości Nie na krześle, nie we śnie Nie w spokoju i nie w dzień Nie chcę łatwo, nie za sto lat Chciałabym umrzeć z miłości Nie bez bólu i nie w domu Nie chcę szybko i nie chcę młodo Nie szczęśliwie i wśród bliskich Chciałabym umrzeć z miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna22
eeejj przeciez to juz Myslowitz spiewal... smierc nie jest wcale fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisłocka kiedyś prawie nie umarła z miłości, mąż czy tam kochanek ją zostawił i ona tak to przeżywała, że dostałą jakiegoś ciężkiego zakażenia całego organizmu .. Tak więc jak się postarasz to jest to wykonalne Przy czym trochę Ci się dziwię, bo ja to bym chciała umrzeć tylko ze starości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno wyobrazić sobie piękniejszą śmierć niż ta z miłości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczególnie jak facet wykituje na dupie prostytutki, walnij się facio w te durne pałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potęga miłości_
dobrze sie czujesz blondynie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmblondyn--->>czytaj ze zrozumieniem: umrzeć z miłości, nie w czasie miłosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potęga miłości_
blondyn ma trudności ze zrozumieniem słowa miłość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartowałem sobie, a wy zaraz huzia, bierz go ! Trzeba być durny, żeby umierac z miłości, trzeba żyć , długo i szczęśliwie , aby ta miłość trwała jak najdłużej, a miłość jak jedno jest nieboszczykiem, to nie miłość , to wdowieństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potęga miłości_
blondynie a może to taka przenośnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi się taka przenośnia" umrzeć z miłości", bardziej podoba mi się omdlewać z rozkoszy.....szczególnie po głębokim orgaźmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potęga miłości_
mylisz pojęcia chłopie i słowo miłość oznacza dla ciebie seks stąd takie właśnie twoje wnioski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak Ty widzisz miłość, że mi tu takie górnolotne sadzisz duby smalone...... świętych jest aż nadto, i niebo w szwach już pęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potęga miłości_
jak większość ludzi kochających a nie tylko pożądających :) kochasz tak bardzo że chciałbyś........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochasz tak bardzo że chciałbyś ...... aby jedno i drugie żyło bez końca, i aby miłość była bez końca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×