Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość endrju83

czy to normalne?

Polecane posty

Gość endrju83

mam problem, który dotyczy mnie samego albo mojej kobiety, już sam nie wiem. Mianowicie chodzi o to, że Ona kiedy jesteśmy na imprezach lubi "latac" po wszystkich, mnie to denerwuje, bo nieraz zostaje sam i czekam za nią. Wczoraj na sylwku bawiliśmy się oczywiście razem też, ale co jakiś czas leciała z jakim tam znajomym sobie na papieroska, a ja miałem czekac, Ona nic w tym złego nie widzi, mówi ze chyba ja jestem zakompleksiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju83
wczoraj może faktycznie niepotrzebnie byłem zazdrosny, ale nie potrafię kiedy widzę jak na nią inni faceci patrzą, a Ona jeszcze potrafi się spojrzec na nich "innym wzrokiem", ja to widzę i mnie to strasznie wkurza. Mówie, że to znajomi, a ja jej powiedziałem, ze w innych związkach to jak byli jacyś znajomi to razem się chodziła, a nie samemu latało co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju83
niby moze takie szczegóły, ale to mnie denerwuję i raczej z nią nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju83
a tak ładnie opowiada, że mnie kocha, a co jak co to nie potrafimy się razem bawic i w sumie nawet do konca nie mamy tematów, nie wiem dlaczego ona chce byc w takim związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawą dobrego związku jest zaufanie... Jeśli taki stworzyliście to nie masz się o co bać. Poza tym traktuj ją jako człowieka a nie przedmiot który należy tylko do ciebie. Ona też chyba może pogadać i potrzeć na innych facetów ps. tak jesteś zazdrośnikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju83
tylko jak la latam to ona potrafi mi powiedziec, że ją zaniedbuję i potrafię się opanowac w przeciwieństwie do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endrju83
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×