Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katiaaa

dziwny śluz, nie wiem co oznacza pomoczy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich:) zostało mi 6 tabletek z mojego pierwszego opakowania yasminelle i kilka dni temu zauważyłam że mam śluz który jest biały jak mleko, mętny kiedy zostaje na majtkach twardnieje tak że możnaby było go z nich zeskrobać. Co to oznacza??? Pierwszy raz się z tym spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic takiego nie martw sie
tez mi sie cos takiego pojawilo, zaniepokojona poszlam do gina, zbadal mnie i wszystko ok, zadna infekcja. Lekarz powiedzial, ze tak czasem jest przy tabletkach, one zageszczaja sluz itd... Jesli wiec nie masz zadnych innych objawow typu swedzenie czy pieczenie albo przykry zapach to nie masz sie co martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc tableteczki działają i wszystko jest oki???Bo wiesz nie odczuwam żadnych skutków ubocznych typu wymioty czy biegunka itd. Czuję się świetnie. I z moim facetem nie używamy innych zabezpieczeń tylko te tabsiki i zaczęłam się zastanawiać czy działają prawidłowo kiedy zobaczyłam ten śluz, chociaż wiem że śluz płodny jest podobny do białka jaja kurzego. Ale się trochę zaniepokoiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nic takiego nie martw sie
jak bierzesz tabletki to sluz nie ma nic wspolnego z dniami plodnymi czy nieplodnymi bo takich dni przy prawidlowym braniu tabletek po prostu nie ma. Jesli nic innego Ci nie dolega to wszystko jest ok i przy regularnym braniu tabletek dzialaja one prawidlowo wiec sie nie przejmuj ;) a śluz0? no cos, trzeba sie przyzwyczaic do codziennego noszenia wkładek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×