Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

hej:) U mnie ostatnio nerwówka dlatego mniej piszę. Menu miałam całkiem pokaźne: bułka z dżemem,duży jogurt truskakwkowy z bułką razową, 2 jabłka,miska zupy pomidorowej z makaronem. L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Sceri............77 kg..............61,8 kg...............58 kg 2.konsultantkaa........58kg-------54kg.................. 47kg 3.kuleczka86...........96kg.........91kg................ ..65kg 4. aanulla................69kg.........58.2kg................55 kg 5.salamandra_22.......63kg.........57,3kg................. .55kg 6.brożka.................65kg..........65kg............. .....59kg pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Już po śniadanku:) Dzisiaj zaserwowałam sobie bułkę z żółtym serem,co dalej nie wiem,ale na pewno pojawi się zupa pomidorowa bo to mi zostało z wczoraj:) Wczoraj się miło zaskoczyłam w sklepie bo top w rozmiarze \"m\" był za duży,a \"s\" leżał świetnie:) Taka mała nagroda:) Zaraz lecę do fryzjera zrobic wiosenne porzadki na głowie( w głowie tez by się przydały!) Pozdrawiam Was kobitki i miłej sobotki życzę:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję wyników :-) Musicie świetnie wyglądać. Ja zgubiłam jedynie 0,40 kg, ale zawsze to coś. Teraz zaczynam niedietetyczny weekend, potem do świąt dietka. W święta wiadomo smakołyki, a potem powrót do diety. Tak wygląda mój plan. L.P. NIC-----------WAGA START.----.WAGA OBECNA----WAGA DOCELOWA 1. Sceri............77 kg..............61,4 kg...............58 kg 2.konsultantkaa........58kg-------54kg.................. 47kg 3.kuleczka86...........96kg.........91kg................ ..65kg 4. aanulla................69kg.........58.2kg................55 kg 5.salamandra_22.......63kg.........57,3kg............... .. .55kg 6.brożka.................65kg..........65kg............. .....59kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuu jakie tu pustki...u mnie weekend jak zwykle niedietetyczny, wczoraj byla imprezka a co za tym idzie kalorieeeeee, mnostwo kalorii, no coz...:)jutro lece do Polski, dlatego nie wiem kiedy tu znowu zagladne, zatem zycze Wam wytrzymalosci i sukcesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam koleżanki;-) przepraszam ze sie nie odzywam ale jestem w rodzinnym miescie juz na swieta i idzie za tym brak czasu,ciagle cos....w swieta planuje sobie troche pofolgowac ale pozniej wracam do mojej dietki;-) na brak ruchu narzekac nie moge bo ciagle cos sie dzieje z czego jestem zadowolona;) bede sie starała tutaj zagladac,powodzonka:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz po praniu mózgu ale jest ok dzis i do pracy zmykam ale to po poludniu wczesniej lece od 9 na praktyki wekend raczej nie dietkowy bo i kawałek pizzy sie znalazl i lody były i kotlet schabowy wiec nie ma o czym pisac ale od dzis powrot do starych zwyczajów jezcze nie wiem co ale cos do szamania bedzie wiec potem napisze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja się melduję:) U mnie wczoraj było bardzo niedietkowo,ale pozwalam sobie to zrzucic na zbliżającą sie wielkimi krokami @ (prawdziwy King Kong:P). Dzisiaj na śniadanie była bułka z żółtym serem.W pracy zjem jogurt i jabłuszko,a na obiad niezmordowana zupa pomidorowa:) pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;-) u mnie na śniadanko bułka ziarnista z serkiem naturalnym i pomidorkiem, potem mała jogobella. Na obiad 3 naleśniki z dżemem. Na kolację bułka ziarnista z serem żółtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Ja już po śniadanku:) Dzisiaj była bułka chrupka z żółtym serem pomidorem,rzodkiewka i ogórkiem:) mniamciuś:) Do pracy zabieram 2 naleśniki z serem i mandarynkami, a na kolacje banan. Dzisiaj idę na basenik:D Muszę więcej witaminek jeśc bo ostatnio klientka się mnie zapytała czy chora jestem...bo marnie wyglądam...nie ma to jak komplementy:PPPP BMI mam w normie i do niedowagi mi daleko,a mozna się na mnie anatomii uczyc...kurde gdzie sens?:P Różnicę mam w zasadzie tylko w obwodach...i teraz 36 mogę nosic swobodnie.Nie powiem cieszy mnie to bardzo,ale chcę wyglądac zdrowo.Myślę,że najwieksze spustoszenie zrobiły stresy,nikomu nie zyczę! Koniec wywodów;) pozdrawiam i jedzcie duzo witaminek i nie głodzic mi się tu!!!!:D no;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;-) U mnie na śniadanko bułeczka wieloziarnista z serem i kawka Potem jakiś owoc. Na obiad ziemniaki i śledz w śmietanie-niewiele ;-) Na kolację to samo co na śniadanie. Rzeczywiście trzeba wprowadzić więcej witamin do menu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja niestety zapusciłam dietke wczoraj okrotnie ale to ze wzgledu na smakolyki jakie byly na chrzcinach u naszej małej Julki córy przyjaciela mojego miska wiec nie wypadalo odmowic a tort był wspaniały (jesli ktos jest z okolic limanowej moge dac namiar na pania która takie pysznosci piecze) no a dzis juz bardziej dietetycxnie wiec pisze kawa z mlekiem x 2 zupa jarzynowa z ryżem + garsc frytek z piekarnika jabłka + marchewka woda to by było na tyle i dziewczyny polecam owoce i warywa w ramach witamin pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Następnym razem odezwę się dopiero po świętach, bo ostatnio mało czasu i dieta też nie taka jak bym chciała... Na szczęście nie objadam się. Dziewczyny zatem Wesołych Świąt :-) :-) :-) Mam nadzieję,że po świętach topic będzie nadal istniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U mnie dzisiaj na śniadanko były 2 bułki z serem i z dżemem(małe), w pracy zjem banana,jabłko i jogurt, a na obiad dzisiaj jajko sadzone z ziemniaczkami. Jednak brak mi mobilizacji kiedy nie piszę dlatego teraz będę sie sumiennie meldowac:) Pewnie,najwiecej witamin jest w owocach,warzywach,naturalnych produktach - tabletki itp to raczej ostatecznośc. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki juz tu prawdopodobnie nie bede zagladac przez święta wiec z tej okazji zycze smacznego jajka mokrego lanego poniedziałku i samych sukcesów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Przez Święta będę nieobecna na forum także życzę Wam kobitki wszystkiego dobrego,mile spędzonego czasu z rodzinką,samych smaczności i hasania z wiaderkiem wody;) pozdrawiam,papap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam,przepraszam ze sie nie odzywałam ofd jutra wracam do was i od nowa zaczynam sumiennie sie pilnować. Musze przyznac ze przez okres mojej nieobecnosci bylo na prawde ze mna zle...........ale od jutra postanowienie poprawy :D:D:D:D Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja też się w końcu melduje:) Przyznaję się bez bicia...niczego sobie nie odmawiałam...jadłam,aż miło:) Na szczęcie waga mnie pocieszyła przybylo mi 20 deko:) Dzisiaj już powrót do normalności: 3 małe kromki razowca z serkiem topionym,w pracy będzie jogurt i jabłko,a na obiad leczo chcę zrobic:) pozdrowionka kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was waszystkie u mnie podobnie zero odmawiania sobie smakołyków światecznych ale waga jakos drastycznie ne skoczyła co mnie bardzo cieszy za to cos sie podchorowałam bo od powrotu z domku do siebie żoładek odmówił posłuszenstwa i booooli ale mam nadzieje ze niedługo wróci do normy ( u nas w okolicy ponoc grypa zoładkowa pnuje mam nadzieje ze to nie to :P) wiec dzis dosc duzo dietkowo bo na razie nie njestem w stanie niczego przyjac do ust pozdrawiam i walczymy razem od nowa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Ja też wracam na forum i do diety. Dostałam okres, więc ważyć się nie będę dopóki się nie skończy :-( Dziś na śniadanko 2 kr razowca z serem i ketchupem. Odezwę się wieczorem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jednak skończyło się na duzym jogurcie wiśniowym z musli fitella jabłkiem i bananem w pracy,a na obiad 3 ziemniaki i 2 jajka sadzone:) Cieszę się,że forum znów się zapełnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam, I takze ja sie melduje:D powracam:D i tak jak juz wczesniej wspominałam:D poprawiam sie;-) od jutra powrot do rzeczywistosci:P Prezz swieta nic nie przytyłam moze jedynie jakies 30 gram choz prawde mowiac myslalam ze bedzie gorzej:D odezwe sie jutro papapa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mój dzień zaczął się się od 3 małych kromek razowca z żółtym serem:) Na obiad to co wczoraj,a do pracy jogurt i owoce zabieram:) Musze koniecznie wrócic do cwiczonek:) pozdrowionka i do napisania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
WItam, I takze ja sie melduje tak jak obiecałam;) na sniadanko wlasnie wszamałam 2 kromki razowca z szynka i ketchupem:) co dalej nie wiem:P musze najpierw isc na zakuoy heheh bo w lodowce tylko światełko:)miłego dnia bede zagladac poki co lece na wykład;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie u mnie troche do nczego bo dalej brzuchol boli ale mam nadzieje ze w koncu sie wykuruje poza tym wczoraj byłam na aerobiku ale pani dała taki wycisk ze myslałam ze juz nie podołam dzis kromka chleba razowego z pasztetem poem to ne mam pojecia bo juz mnie zaczyna meczyc a tu na praktyki musze leciec i do pracy wiec pozdrawiam i do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-) Zasiadłam do śniadanka- 2 kr razowca i twarożek. Potem jogurt. Na obiad będą warzywa na patelnię. Na kolację 3 kr razowca z pomidorkiem. Może przydarzy się jakiś owoc... Cieszę się, że się udzielacie na forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Kurde ale sie wkurzyłam specjalnie rano wstałam i poszłam na wykład a gosciu sobie nie przyszedł pffff;| na 2 sniadnaia zjadłam bułke grahamke z szynka i pomidorem. Na obiad planuje hmmm sama jeszcze nie wiem ale chyba gołąbka:) tez sie ciesze ze nie zapominacie o forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Ja juz po obiadku! 2 małe gołabki. Za chwilke cos pocwicze bo az wstyd sie tak obijac jak ja dzis to robie:P bede zaglądac buziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
U mnie doszly jeszcze 2 kromki razowca z wiejskim i pmidorem i jogurt.Ogolnie nie jestem zadowolona z siebie ,wierze w to ze jutro bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj zgodnie z planem czyli: śniadanie 3 małe kromki razowca z żółtym serem,w pracy 2 jabłka i duży jogurt truskawkowy,obiad: 3 małe ziemniaki i 2 jajka sadzone. Muszę wykończyc zapas jajek stąd cięgle jajka:D Jutro jadę do rodziców także przez te 3 dni jakies urozmaicenie będzie:) Jak tylko skończy mi się @ to śmigam na basen:) No i brzuszki to podstawa :) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadłam to co wcześniej napisałam. Jako owoc był mały banan. Byłabym bardziej zadowolona, gdybym mogła pójść na siłownię, ale i to wkrótce :-) Narazie mam @ i muszę odpuścić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×