Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KuLeCzka86

2.01.2009 Mądre Odchudzanie

Polecane posty

hej:) Dzisiaj się zważyłam z samego rana i na wadze 57,1 czyli chociaż kilka deko w dól:) Zaraz zmykam na śniadanko czyli 3 kromki razowca z żółtym serem:) W pracy zjem oczywiście mój stały zestaw czyli jogurt i owoce. Późno zawitam u rodziców także obiad zjem w PKSie i pewnie będą to owoce:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam i ja sie melduje. Najpierw musze sie do czegos okropnego przynzać:) wczoraj wpadły kolezanki ok 22 i piłam piwa z nimi buuu i zagryzłam czipsami wiem okropnie sie z tym czuje!! Dzis była kromka razowca z serkem i 2 parówki bobaski. Planuje dzis byc grzeczna mam n adzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
na 2 sniadanie jadłam jabłko a na obiad 7 pierogów z kapusta i grzybami.Teraz pije czerwoną herbatke:P:D pozniej dojdzie jeszcze jogurt no i kromka razowca na kolacje ale z czym to jeszcze nie wiem.Strasznie sie dzis nudze moje drogie,cholernie na uczelnie lece dopiero o 7 a w dom nie ma nikogo zeby pojsc z nim na spacer wrrrr mam nadzieje ze u was chociaz jest barwniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Dziś nie dietkuję. Byłam w Toruniu odebrać swój dyplom, więc jest co świętować :-) Byliśmy z mężem na pizzy i zaliczymy jeszcze jakieś piwko dziś ... Od jutra wracam do zdrowego odżywiania, obiecuję ;-) Nawet w weekend nie odstąpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Gratuluje Sceri świętuj świętuj bo jest co;-) u mnie było tak jak wspominałam jogurt i kormka z wiejskim pomidor i ogorek:P:D odezwe się jutro buziakiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Dzięki marine :-) Dziś jednak postanowiłam się zważyć i nie jest najgorzej. Ważę 62,7, ale nie będę zmieniać stopki dla większej mobilizacji. Myślę,że za tydzień albo parę dni więcej będzie znowu aktualna ;-) Dziś na śniadanko 2 kr razowca i serek wiejski. Na następne jabłko. Potem 3 naleśniki z dżemem. Na kolację wafle ryżowe. Nie przekroczę 1000 kcal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam koleżanki:) w słoneczną Sobote:):Dprzepraszam ze sie wczoraj nic nie 0dzywałam ale nie miałam jak.Dzis na sniadanko planuje płatki fitness z mlekiem a pozniej nie wiem jeszcze,miłego dnia buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Wczoraj dałam plamę :-( Głupio zrobiłam, bo swoje niepowodzenie odreagowałam jedzeniem ( jeden naleśnik ponad plan, dodatkowe danio, duża jogobella na kolację i trochę mleka w proszku). Stało się i teraz trzeba podnieść głowę i walczyć dalej. Na śniadanie zjadłam 3 kr razowca z żółtym serem i pół pomidorka. Na drugie będzie jabłko. Na obiad filet z kurczaka pieczony w piekarniku w folii z pomidorkiem i cukinią. Na kolację 3 kr razowca z ogórkiem. Powinno wyjść ok 1000 kcal Tym razem się nie poddam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sceri i tak trzymaj a wszystko uda sie tak jak sobie marzymy ja dzis aktivia sliwkowa i bułka razowa obiad: spagetti z sosem wieczorem jeszcze nie wiem ale ponoc czek mnie niespdzianka oby nie kaloryczna:P waga wraca po mału po swiatach do starego limitu ale jakos strasznie mi to idzie poza tym nadal boli mnie brzuch juz 4 dzien ale juz mnie to mam nadzieje ze mi przejdzie pozdrawiam i zycze spokojnej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aanulla dzięki za wsparcie ;-) Dzisiaj jest już ok. Zarówno z dietą jak i z moim problemem, który dotyczy braku pracy. Umówiłam się na rozmowę kwalifikacyjną na poniedziałek. Jedyny problem to taki, że po tym drastycznym schudnięciu nie mam co ubrać na taką okazję. Nawet pasek do spodni nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam, Sorki ze wczpraj nie pisałam ae miałam gosci.Na sniadanie były płatki fitness z mlekiem,na obiad 5 paluszkow rybnych i brokuły:P pozniej jeszcze kawałek ciastka kawa.A na kolacje 2 kromki razowca z serkiem zoltym i pomidorem. Dzis juz jestem po sniadanku 2 kromki razowca z tostera:P z serkiem hochland,na obiad jeszcze nie wiem bede sie odzywac.Miłego dnia ja musze sie cos pouczyc. PS.Sceri to super ze schudłas badz z seibie dumna efekty musza byc na prawde oszałamiajace.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Wczoraj wytrwałam ;-) Dziś na śniadanko jajecznica z trzech jajek ze szczypiorkiem-mniam. Co potem dopiero się okaże... Marine efekty są takie,że wymieniam całą garderobę, ale nie żebym się skarżyła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
No mam nadzieje sceri:P u mnieefekty tez sa ale nie az takie by wymieniac ciuchy a tak bym chcoiała:D ech tak zle i tak niedobrze:D nigdy sie nie dogodzi człowiekowi buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta racja marine ;-) Bardzo brakuje mi już ruchu. Od wtorku zaczynam regularnie chodzić na siłownię-mam też towarzyszkę do tych wypocin ;-) Pozatym zaczynam te brzuszki, do których zabieram się odkąd pamietam... Zbliżają się moje i mojego synka urodziny i chciałabym mieć już ładny brzuszek na tę okazję. Tym bardziej,że robimy dużego grilla w ogrodzie dla znajomków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Ja juz po obiedze była zupka chiska i ryba z brokułami:)pozniej ide na spoacerek a jutro siłownia wkoncuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam ja sie melduje sorki ze dopieor teraz ale niedawno co wrocilam z uczelni.Na sniadanko 2 kromki razowca z twarozkiem pozniej danio do picia kotlet i surowki a na kolacje 2 kromki razowca i jablka.Byłam dzis na siłowniiii i pozniej jeszcze zamiarzam pocwiczyc aerobik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
czemu nic nie piszecie....chyba nie zrezygnowałyscie co??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i ja sie melduje poznno bo pozno ale wazne ze sie melduje marine jasne ze dallej walczym,y o nasze piene zgrrabne figury razem dzis kawa z mlekiem aktivia truskawkowa ziemniaki z duszonym mięskiem z odrobina sosiku i ogórkami musztardowymi chyba co najmniej z pol kg jabłek przynajmniej tak mi sie wydaje dzis musze sie pochwalic ze razem z koleanka poszłyśmy do parku troche pobiegac i pospacerowac uzbierało sie tegho ze 40 minut jestem bardzo z tego dumna bo ostatnio zapusciłam sie w ćwiczeniach pozdrawiam moje współtowarzyszki doli buziaki dla wszystkich i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. dawno mnie nie bylo...ale wrocilam zmotywowana do walki z moimi slabosciami;) wrocilam z Polski ciezsza, nie wiem ile, wole sie nie wazyc, jednak od dzisiaj ponownie jestem na dietce. mam nadzieje, ze teraz pojdzie mi lepiej niz przez ost miesiace, przestalam zazywac hormony, jestem zdrow jak rybka;) dzisiaj na sniadanko 2 kromki z szynka z indyka, obiad to rosolek z makaronem, kolacja: pomarancza i jablko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tez w końcu się melduję:) Byłam na niedietkowym weekendzie u rodziców:) Teraz powrót do normalności:) Dzisiaj zjadłam 2 kromki razowca z serkiem naturalnym i dzemem, w pracy bedzie jogurt i jabłka,a na obiad naleśniki. pozdrowionka i lece do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Brożka miło, że jesteś z nami ;-) Ja dziś na śniadanko miałam twarożek. Potem poszłam na siłownię trochę się wypocić. Zaliczyłam 45 minut orbitreka, spalając 1000 kcal :-) Pozatym ok godzinę ćwiczyłam na innych urządzeniach. Na drugie zjadłam bułkę ziarnistą i pomidorka. Na obiad planuję filet z kurczaka zapiekany w folii z cukinią i pomidorkiem. Potem jabłko. Na kolację bułkę ziarnistą z ogórkiem. Dziewczyny kiedy się ważycie? Może wrócimy do wspólnego ważenia w piątki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam dziewczyny:-) i takze ja sie melduje:P na sniadanko mialam jajecznice z 2 jaj i tosta. Na 2 sniadanie był jigurt 7 zbóż. Na obiad ryz z kurczakiem i papryka:P i jeden sledzik i kromka bo nie moglam sie doczekac kiedy ryz sie ugotuje. Cos chyba duzo jem ostatanimi czasami........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie doszła jeszcze jedna kanapka z razowca z serkiem i dżemem,a do tego jogurt wiśniowy,paluszek pełnoziarnisty i 2 naleśniki z ruskim nadzieniem. Możemy ważyc się w piątki,mi to nie przeszkadza w który dzień się będę ważyc. Tez muszę się bardziej zmobilizowac. pozdrowionka i miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u mnie wporzadku, tylko za duzo owocow...ohhhh uzalezniona jestem od nich. 2 kromki razowca z serkiem i papryka, pomidorowa z ryzem, ziemniaki z pieczenia - ilosc skąpa;) i 3 jablka, 2 kiwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Wskoczyłam na wagę, tak kontrolnie i niespodzianka... 61,6 kg. Wróciłam do wagi z przed świąt, zostało tylko 0,20 kg ;-) Bardzo mnie to zmotywowało do dalszej walki. Za chwilę pomykam na siłownię. Na śniadanko był twarożek ze szczypiorkiem. Relację z całego jkadłospisu zdam wieczorem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Witam, u mnie na sniadanie były 2 kromki razowca i parówka:p. cO POŹNIEJ JESZCZE NIE WIEM:p POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
Na obiad był rosołek na kostce knora;-) a przed rosołkiem jogurt z musli jak 2 sniadanie;-) bede sie odzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siłowni byłam prawie 2 godziny. Na drugie śniadanko był mały banan i małe jabłko. Na obiad, a raczej w porze obiadu jajecznica z 3 jaj ze szczypiorkiem i 2 kr razowca, bo nie było czasu na pichcenie ;-) Narazie to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marine
U mnie doszły jeszcze 2 kromki razowca i parówka. Musze wiecej cwiczyc bo za miesiac ide nawesele i chce sie dobrze czuc a co za tym idzie ładny wygląd.mam juz sukienke ale musze ja troche przerobic wydluzyc by byla do kolana a nie przed bo nieznosze swoich nóg...to moj najgorszy kompleks....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×