Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysliciel42

Czy slowo kocham zobowiazuje ?

Polecane posty

Gość mysliciel42

Czy slowo kocham zobowiazuje, czy mozna kogos tak oklamywac? co sadzicie? czy kobieta moze powiedziec kocham cie mocno...chce byc z toba...dla zabawy, dla flirtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itorjf
zależy co chce osiągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just a dream
to zależy... jeśli chcesz gwarancji 100% to takiej gwarancji w przypadku ludzi nie ma. Lecz jeśli związałeś się z poważną odpowiedzialną kobietą któa potrafi kochać, i od jakiegoś czasu jesteście razem to być może jest to wspaniały dowód na to że jesteś bliski Jej sercu. A to na prawdę bardzo bardzo dużo. Wielka rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikxer
Ja tylko jednej kobiecie powiedziałem ze ją kocham i ona mnie zapewniała ze tez mnie bardzo kocha, słyszałem to kazdego dnia ale ... to były tylko puste słowa z jej strony a wyszło to po kilku miesiacach ... wiec kobiecie nie mozna wierzyc do końca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgghjuh
Facetom tez niemozna wierzyc.Sama niedawno sie o tym przekonalam.Bylam z facetem on pierwszy powiedzial ze mnie kochaa, ja mu duzo pozniej.Ale z dnia na dzien mnie zostawil.Teraz wiem ze byly to puste słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość without you...
bylam w kilku zwiazkach...krotszych i dluzszych...ale tylko jeden facet uslyszal te slowa ode mnie...i mimo, ze nie jestesmy juz razem dosyc dlugo dalej moglabym mu to powiedziec bo czuje to cala soba. Autorze , dla jednych te slowa sa po to by zdobyc swoj cel a dla innych po to by wyrazic co czuja. Czas weryfikuje w jakim celu slowa zostaly wypowiedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
moze oni tak czuli gdy mowili a mi chodzilo raczej czy kobieta moze powiedziec "kocham cie i chce byc blisko ciebie" z innych powodow niz milosc..no wiecie roznie bywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
szkoda bo ja wierzylem ze kobiety potrafia to powiedziec tylko tym ktorych kochaja...faceci to juz inna bajka, czesto tylko sciemniaja bo wiedza, ze kobiety lubia to slyszec...ale kobiety..moga byc tez takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itorjf
tak kobieta może powiedzieć każde słowa, jeśli ma określony cel i jest to potrzebne do jego osiągnięcia, to przecież tylko słowa :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
ale tu chodzi o slowo KOCHAM..to nie jakies lubie czy podobasz mi sie..ludzie czy to prawda co niektorzy pisza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just a dream
a co - kobieta to nie człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
Hmmm... jak słyszę to słowo skierowane do mnie to po krzyżu wzdłuż kręgosłupa przelatuje mi lodowaty dreszcz... To, co co poniektórzy rozumieją pod tym pojęciem raczej mnie przeraża niż cieszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
czlowiek..to prawda, ale ten piekniejszy i bardziej uczuciowy..tak zawsze uwazalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itorjf
myślicielu za dużo myślisz, bujasz w obłokach :( zejdź na ziemie i rozejrzyj się wokół ludzie mają serca jak stodoły, dużo w nich miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Salamandro:-)🖐️ Oczywiście, że zobowiązuje:-), jest świadomym przyjęciem zobowiązania na siebie, z Radością:-), ale bywają ludzie obojga płci, którzy uważają, że to takie samo narzędzie, jak każde inne i tylko narzędzie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrrra
witaj kocie :) 🖐️. Wiele spełnionej miłosci w tym nowym roku Ci zyczę :). Fajnie, że są ludzie, ktorzy sądzą tak jak Ty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita1399
są rożne rodzaje miłości, jesli np. chodzi tylko o sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysliciel42
itorf...chyba masz racje..w dobie feminizmu i wyzwolenia kobiety ucza sie od facetow czesto samych najgorszych cech i przyzwyczjen...papieroski, alkohol, szybki seks i taka ogolna cynicznosci i materialzm...chyba nie pasuje do tych czasow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itorjf
co wy bredzicie? jakie zobowiązania? gdyby tak było świat byłby oazą szczęśliwości kocha tylko Bóg, no i matka...:) i to nie każda... ludzie w innych relacjach zwykle kalkulują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itorjf
chcesz dowodu? proszę bardzo: kocham Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość without you...
Wilku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak jest
ja myśle,że to zależy od osoby, która to wypowiada nie istotne czy to kobieta czy mezczyzna. Swoja droga mi tez te czasy nie odpowiadaj!!!! Mam 20 lat, jestem tradycjonaliska i chyba wygine jak dinozaur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itorfj: nieźle pojechane: bóg, niektóre matki i kalkulacje:-D Tymczasem Miłość jest po prostu Niespotykanym Cudem:-), stąd biorą sie takie stereotypy, jak Twój:-( To smutne, ale czyż nie lepiej być niektórym, niż "wszystkimi"?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita1399
mi np. przyjaciel w smsie napisał kocham cię i ja mu to samo odpisałam a nikt nikogo nie kocha naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak jest
Ja nie mogłabym powiedziec tego osobie której nie kocham. To wyjatkowe słowo zarezerwowane tylko dla wyjatkowej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itorjf
to nie... nie zginiesz tylko sama nie wiesz kiedy się dostosujesz:) wystarczy, że powiesz to sama kilka razy np. uprawiając seks, zobaczysz, jak łatwo wyskakują z ust takie słowa :( Kochanie, wszystko się dewaluuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna żyrafa
a ja coraz czesciej myśle o tym aby być wyrachowaną suką mialabym spokój z mieszkaniem (teraz nie mam zdolności) i z bańki inne problemy natury finansowej.... tylko jeżeli go nie kocham to czy dam rade o tym zapominac kazdego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itorjf
z życia wilku, z życia...:) ludzie kroją uczucia jak urodzinowy tort, obdzielają nim wszystkich uczestników przyjęcia pt "życie" jak ma się lat 20 to osób "wyjątkowych" miało się 1 - 2 - 3... wraz z upływem lat "wyjątków" przybywa.. i co dla nich ma już tych słów brakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tak jest
To nie chodzi o to zeby wypowiedziec to tylko raz w zyciu , ale o to by ta osoba była dla nas wyjatkowa Moim zdaniem chodzi o to by mowic to osobie ktora sie kocha, jesli tylko jest to szczer i niezlaeznie od tego jak czesto sie zakochujemy. w zyciu rozne bywa, czasem trzeba długo szukac drugiej połówki... Ja nie uprawiam seksu z facetami których nie kocham. Dotyk faceta, który nie jest mile widziany w okolicach mego serca napawa mnie obrzydzeniem. I nie zamierzam sie dewaluowac wole jak juz wczesniej wspomnialam wyginac jak dinozaur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×