Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GOFR

Kto z was ma brzydkie zęby?

Polecane posty

Gość osaczona przez krzywe zęby
A mam pytanko dla osób, które miały stały aparat, a jeszcze na siebie nie zarabiali, jak namówili swoich rodziców na aparat ( jeśli oczywiście stawiali opory )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubytek
jestem ubezpieczona...ale tak mi powiedział dentysta..że muszę zapłacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde wolalabym juz tam nie wracac.jestem gotowa poniesc kolejne koszta w renomowanym gabinecie byleby tylko zrobiono to porzadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za kilka kilkanascie lat implanty beda juz moze w bardziej przystepnej cenie wiec wszyscy majacy problem z zabkami beda mogli usmiechac sie nie zakrywajac ust.Pozdrawiam i znikam.Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotton
też idę już spać;) Dobrej nocy i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
osaczona przez krzywe zęby - pracowałam w wakacje i uzbierałam 3 000 zł, starczyło na aparat a na kolejne wizyty już rodzice zgodzili się dawać, ale i tak miałam w planach kelnerowanie w weekendy jakby co... poza tym te 100 zł raz na 6 tyg (tyle wynosi mnie wizyta kontrolna, wymiana gumek etc) to już nie jest taki majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona przez krzywe zęby
Już tak myślałam. Ale jak narazie nie mam gdzie pracowac. Nie mam jeszcze 18 lat i nikt nie chce nieletnich jeśli mają możliwosc na innych pracowników. Na rodziców liczyc nie mogę. Znowu próbowałam dzisiaj z mamą rozmawiac, to mi powiedziała, że nad nią się nikt nie użalał jak miała problemy z zębami i teraz ma proteze i też żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie bez uśmiechu
dołącze się do Was, a fotkę też bym wrzuciła, ale nie umiem. tego, co jest u mnie w buzi nie ma chyba nikt z Was.. brr. nienawidze tych moich zębów. postanowiłam, zę w tym roku coś z tym zrobie, a jakos zebrac się nie mogę i kasy brak... jak się wrzuca fotki? ale mam tak okropne zęby, ze naprawdę wstyd pokazywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona przez krzywe zęby
zycie bez uśmiechu- z tym postanowieniem mam dokładnie tak samo... Życie jest okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
wiesz, ja pracowałam przy zbiorze truskawek - miałam wtedy niecałe 15 lat, więc jak poszukasz, to na pewno coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
dziewczyny, mówię wam, próbujcie na wszystkie strony, popytajcie w pizzeriach itp często potrzebują kogoś na weekendy, albo postarajcie się poszukać kogoś kto ma małe dzieci do popilnowania lub dom do sprzątania, bo nic nie zastąpi ładnego uśmiechu i wiem to po sobie, wtedy praktycznie wszystkie problemy i kompleksy znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona przez krzywe zęby
Też już pracowałam przy zbiorze truskawek i ogórków, ale niestety miałam inne priorytety i właściwie dla siebie nic nie miałam z tych zarobionych pieniędzy. A teraz jest zima i nie ma żadnych prac polowych;( do lata szkoda mi czekac, bo to jednak poł roku bezsensownego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona przez krzywe zęby
a może- dzięki za pomoc, jak narazie czekam na praktyki i może wtedy uda mi sie w tym zakładzie w weekendy pracowac, teraz na to liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
postaraj się, bo uwierz mi, że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona przez krzywe zęby
wiem, że warto, moja siostra miała aparacik i cieszy się pięknym uśmiechem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
to rodzice dali kasę na aparat Twojej siostrze, a Tobie nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona przez krzywe zęby
Moja siostra zawsze była ta lepsza, co prawda pracowała, ale pomagali jej jak mogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona przez krzywe zęby
Ale ogólnie miała tylko małą wade... A ja mam mega krzywe i nie mogę przesatac myślec o moich wampirzastych zębach, ale ich to nie rusza. Mój tata mi obiecał kiedyś aparat stały, ale jak mu o nim przypomniałam to udaje, że nic takiego nie mówił. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
a ta siostra pracuje? a może zwróć się z prośbą do jakiejś babci, czy dziadka, może nie dadzą Ci kasy, ale opierniczą rodziców? kurde, szkoda mi Ciebie, bo wiem przez co przechodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOFR
Witam Wszystkich w ten słoneczny piątek ;) i podnosze temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A mam pytanko dla osób, które miały stały aparat, a jeszcze na siebie nie zarabiali, jak namówili swoich rodziców na aparat ( jeśli oczywiście stawiali opory )" To trochę głupie, żeby rodzice stawiali opory... Aparat to nie jest fanaberia typu tatuaż, to przedewszystkim inwestycja w ZDROWIE oraz oczywiście ładny uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona przez krzywe zęby
160- jak ktoś nie ma takiego problemu to łatwo mu mówic, powiedz to moim rodzicom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona przez krzywe zęby
i dzięki amoze za próbe pomocy i nie drwienie z mojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatka18
Hej, Nosze staly aparat ortodontyczny. Pale papierosy i pije kawe, wiec moje zeby sa zolte. Sa jeszcze bardziej zolte niz przed zalozeniem aparatu. Mam pytanie: czy moge uzywac past wybielajacych? jesli tak to jakich? Czy po sciagnieciu apataru i po retencji moge miec piaskowanie? Bede wdzieczna za kazda odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osaczona przez krzywe zęby
Ale tu cisza... Miałam nadzieje, że tutaj sobie z kimś o tym pogadam troche, bo normalnie to się wstydze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzak gepard chester
Ja miałam ogólnie zęby troszkę jak bite granatem, każdy lekko w inną stronę. Ale największy problem był z kłami: jak zamykałam buzię to jeden "kieł" wychodził mi na usta. Wyglądałam jak jakiś porąbany wampir, masakra :D Wiecie, jak miałam 12, 13 lat to się tym nie przejmowałam i olałam sprawę. Jak miałam 15 to zaczęło mi to przeszkadzać i zdecydowałam się na aparat, ortodontka doradziła mi ten zdejmowany i to był błąd i strata czasu, bo efektów żadnych. Po dwóch latach zmieniłam ortodontę i zamontowano mi stały aparat. Przy zakładaniu ortodontka twierdziła że ponoszę go z rok, a nosiłam 3 lata :D No ale narzekać nie mogę Trochę to moich rodziców kosztowało pieniędzy (wszystko prywatnie, na NFZ już się nie załapałam), a mnie bólu (usuwanie zębów stałych, chirurgiczne usuwanie dolnych ósemek które rosły poziomo w dziąsłach, jakiś mutant ze mnie). Efekty są bardzo zadowalające. Co prawda te "trójki" mam minimalnie wysunięte do przodu ale to widzę tylko ja jak się przyjrzę i ewentualnie fachowcy ;) No i te moje pozostałe zębiska nie są już bite granatem tylko łądnie równo ustawione :) Pamiętam jakie to okropne zasłaniać ręką usta przy każdym śmiechu :( Ale już tego nie robię tylko ładnie się do wszystkich uśmiecham :) Natomiast pozostało mi takie spaczenie że wszystkim patrzę na zęby :) Nie jakoś perfidnie że zaglądam ludziom w paszcze, no ale zwracam uwagę PS. Hałabała - masz piękne zębiska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amoze
Pamiętam jakie to okropne zasłaniać ręką usta przy każdym śmiechu Ale już tego nie robię tylko ładnie się do wszystkich uśmiecham Natomiast pozostało mi takie spaczenie że wszystkim patrzę na zęby Nie jakoś perfidnie że zaglądam ludziom w paszcze, no ale zwracam uwagę Normalnie jakbym czytała o sobie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×