Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość GOFR

Kto z was ma brzydkie zęby?

Polecane posty

Gość 7979aniaa
chyba wszyscy,którzy maja albo mieli krzywe zęby,tak mają,że zagladają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nooo ja mam tak samo. A jak dochodzi do tego wiedza na temat różnych wad zgryzu to skupienie na rozmowie z kimś kiedy widać zęby jest cięęężkie..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząb...
a ja nie mam dwóch 4 po bokach na górze 5 i 6 ..to koszmar..ie mam kasy na koronki ...i mam ułamana 1ynke ..wstydze sie unikam ludzi itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząb...
ale są korzenie do nich można chyba przymocowac sztyft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząb...
i co to jest ta proteza częsciowa chodzi o mostek? kurcze to dopiero pewnie drogie ile może kosztować bo musze cos z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zą korzenie to można zrobić wkład koronowo korzeniowy i na tym koronka. Cena: wkład 100 + koronka 300. Most to jest uzupełnienie kiedy nie ma zęba, czyli: ząb/luka/ząb. Te zęby po bokach luki się opiłowuje i osadza na nich koronki przymocowane z zębami uzupełniającymi lukę. I to jest na stałe. Wygląda tak: http://www.revahealth.com/images/Dental_Bridge_Placement.gif A proteza częśćiowa wygląda tak: http://www.firmaar.pl/flexit1.jpg lub tak: http://www.vita-dent.pl/images/protezy-szkieletowe.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfazlasu
hałabało :) mój problem wygląda tak : mam krzywą jedynkę... jest wysunięta do przodu. to bardzo brzydko wygląda... wydaje mi się, że to dla tego, że mam za małą szczękę i zęby mi się w niej nie mieszczą... chciałabym jakoś obejść noszenie aparatu... czy można zrobić tak, że dwie jedynki zostaną mi usunięte pod narkozą, a na ich miejsce zostaną wstawione dwa nowe równiutkie ząbki? takie żeby się mieściły itd... bardzo proszę o pomoc :) i jaki to byłby koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfazlasu
nie mam w tej dziedzinie wiedzy, ale nie będzie mnie bolało opiłowanie? może dojść do nerwa? czy będę miała znieczulenie przy tym zabiegu? albo uśpiliby mnie najlepiej:P hmm a te koronki porcelanowe, to jest raz na całe zycie? czy nie? musiałabym je zmieniać? i najważniejsze dla mnie, nie odpadną mi na przykład przy jedzeniu jabłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotton
hałabałakrasnal - pamietasz, mówiłam Ci o mojej wadze, ze dwójki nie mam no i kiedy juz bede miala miejsce na tego implanta miedzy jedynką a trójką to na te dwa zeby tez bede miala zalozone sztuczne? Tak napisalas pare postów wyzej i dolaczyłas zdjecie, cze zeby sie ten sztuczny trzymał musza byc naklejone trzy sztuczne, a ja nie chce miec na przodzie na 6 zebów 4 sztucznych! O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfazlasu
hałabało masz gg? bo mam kilka pytanek. Obiecuję, że Cię nie zamęczę, ale chciałabym pogadać ze specjalistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfazlasu
20 i jestem straszną panikarą :( wcześniej rodzice nie mieli pieniędzy na aparat, a teraz chciałabym mieć problem z głowy jak najszybciej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotton
a jak nie ma zawiazku zęba to korzen i tak jest i da sie do niego przymocować implanta? Wydawało mi sie, ze nie, ale ja sie kompletnie nie znam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfazlasu
hmm bo ja chciałabym mieć snieżnobiałe ząbki... wszystkie mam zdrowe, ale nie są idealnie białe, czy te koronki są śnieżnobiałe? bo zaplanowałam sobie, że zafunduję sobie wybielanie, jest taki środek za 50 zlotych perła żel i moi znajomi wszyscy go chwalą. nie chciałabym, żeby zęby sie różniły barwa od koronek. ile czasu by mi zeszło z tym zabiegiem? da się to zrobić jednego dnia? nie chciałabym chodzić np przez tydzien z opiłowanymi jedynkami jak jakiś wampir dziwny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor koronek będziesz miała dobrany do reszty zębów. Czyli jak sobie wybielisz to koronki też będą białe. Nie będziesz chodzić z opiłowanymi, bo zakłada się po opiłowaniu i wzięciu wycisku koronki tymczasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfazlasu
i ile zazwyczaj się chodzi z tymi koronkami tymczasowymi? jejku, nie mogę się już doczekać, w koncu mam nadzieję na ładny uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotton
no właśnie - a jak nie ma korzenia to nie da się do niego przymocować zęba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotton
ok, przepraszam - teraz jestem doinformowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotton
wszystko przeczytałam, w poniedziałek jestem zapisana do ortodontki - tym razem innej, może ona mi coś lepiej zaproponuje ( to znajoma mojej mamy i wiem, że w młodości miała ten sam problem co ja hihi;):) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipiii
prosze o odpowiedz mam od wieelu lat ubytek w jedynce tzn przewróciłam się i straciłam mniej niż pół zęba miałam doklejany kilka razy ale odpada po kilku miesiącach jak to zrobic na stale i jakie to koszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×