Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestfajnie

najlepsze lokówki

Polecane posty

Gość Olga

Jedyna która sprawdziła się u mnie to remington Ci9132 proluxe. Tylko po jej użyciu loki się trzymają długo. Kupiłam ją w neonet. Nie wiem czy w innych sklepach też jest dostępna. Akurat tam była na promocji więc super się złożyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka

Zerknijcie sobie na instagrama Teesa agd, teraz mają rozdanie nowego modelu lokówki, chyba tylko do jutra. Wygląda kosmicznie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felixa

ja mam od tygodnia świetną lokówkę, a właściwie loko-suszarkę z nowej serii creative od babyliss. świetnie można nią manipulowac przy fryzurze i rzeczywiście daje się stylizowac nawet moje, grube włosy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kebrys

Porządna lokówka stożkowa, która powinna spełnić wasze oczekiwania - sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-bab2669pye-python-lokowka-stozkowa-19-32mm.html U nas zrobiła bardzo dużą różnicę i ogólnie jesteśmy z niej po prostu zadowoleni. Co o tym sądzicie? Wydaje mi się, że kierunek jest właściwy, ale czy aby na pewno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedka

szczerze mówiąc to nie znam się na profesjonalnym sprzęcie fryzjerskim, ale jak potrzebuję jakiegoś sprzętu do włosów, to zawsze wybieram babyliss. niedawno kupiłam od nich lokówkę z linii creative, bo lubię bawić się modą i zmieniać styl, a fryzura to jeden z najważniejszych elementów stylu :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja odkąd kupiłam sobie lokówkę z babylissa z serii creative, to cały czas jej uzywam i na imprezy i na różne uroczystości, bardzo łatwo sie jej używa i mogę zrobić nią sobie tak loczki jak i delikatne fale, ostatnio tez przy jej pomocy zrobiłam pięknego koka z loków, wiec polecam każdemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amela

Zdecydowanie, ja mam już drugą tej firmy, bo pierwsza została u mamy, a ja sobie kupiłam nową. Konkretnie mam teraz Creative C419E i jestem z niej bardzo zadowolona. Ma delikatną ceramiczną powłokę, nie przypala, nie wysusza włosów, a loki są trwałe, nawet bez jakiegoś mocnego utrwalenia. Na moich włosach naprawdę super się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomka

ja mam od bbayliss creative lokówkę, która kosztowała groszę, czyli C425E. super sprawa mieć jednak lokówkę w domu, a kiedyś zastanawiałam się, czy takie urządzenie jest mi w ogóle potrzebne. no to jasne że jest, a szczególnie przed większymi imprezami, kiedy człowiek jednak chce wyglądać jak milion $$$$$

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

u mnie w salonie też tej firmy lokówki się sprawdzają, szczególnie z serii cure secret, akurat ja mam c1300e. Nie ukrywam, ze pracując na co dzień zależy mi na czasie, a to jest lokówka automatyczna, która bardzo ładnie robi piękne loki, zarówno do codziennego chodzenia jak i na równego typu wesela czy imprezy letnie. Moje klientki są bardzo zadowolone bo w niedługim czasie mają super fryzurę. Sama lokówka jest bardzo trwała, super zrobiona, nie pali i nie niszczy włosów nawet po długotrwałym stosowaniu. Jak do salonu to tylko babyliss. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona

Ja od lat jestem wierna firmie babyliss, mam teraz druga prostownice, niedawno kupiłam a wcześniejsza miałam chyba z 5 albo 6 lat, nadal działa ale oddałam siostrze, tym razem kupiłam prostownice z serii creative, ma regulacje temperatury, ceramiczne płytki, wiec nie niszczy włosów No i efekt tafli utrzymuje się cały dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komsko

No dokładnie! A trzeba wiedzieć, że z babyliss to bardzo często jest tak, że ich świetne sprzęty można upolować w sieci czy w sklepach stacjonarnych w fajnych promocjach. Rozwiązanie idealne, bo zaoszczędzenie nawet 30% to juz cos!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morela

Jest taka tania, a super fajna lokówka od babyliss C425E. Nie spodziewałam się, że takie pieniądze ten sprzęt będzie tak dobrze wykonany i będzie tak porządnie suszył włosy. Nie ma co przepłacać, tylko brać to, bo to złoto. Dosłownie!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Ja kupiłam lokówkę remington w Neonecie bo była na promocji i jestem zadowolona. Loki wychodzą świetne i utrzymują się strasznie długo. Tylko ona daje tak długotrwały efekt a nie jedną już miałam loki robione i zawsze się rozpadały po godzinie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda

a ma ktoras z was prostownice teesa? malo opinii o nich w necie, a z tego co widze, to wyglada to na porzadna firme. z gory dzieki :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

ja Ci polecam lokówkę babyliss c440e używam ją już długi czas i jestem z niej bardzo zadowolona. Przede wszystkim fajnie wygląda cenowo, bo nie jest droga, po drugie ma bardzo fajny kszyałt bo taki trochę spłaszczonego jajka, więc loki wyglądają oryginalnie i bardzo naturalnie, ma bardzo dobry poślizg i możesz sobie dobrać temp pod swoje włosy, więc włosy nie są niszczone podczas robienia loków no i przede wszystkim efekt jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

a nie bardziej warto zamiast zwyczajnej lokówki kupić sobie lokówko- suszarkę? Jest wielofunkcyjna i suszy i robi loki a ta moja a mam babyliss as545e ma w swoim zestawie wymienne końcówki, ktore umożliwiają mi nawet wyprostowanie tych włosów. Po wymodelowaniu jakkolwiek chce czy to loki czy proste, wlosy się nie elektryzują, są gładkie i błyszczące a fryzura trzyma się przez cały dzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnos

Może i sporo, jak na lokówkę, ale masz duży zakres regulacji temperatury i porządne wykonanie - fryzomania.pl/farouk-chi-onyx-euroshine-lokowka-do-wlosow-z-regulacja-temperatury-13-25-32mm.html Poza tym to taka lokówka, która na spokojnie wystarczy wam na lata i nie będzie niszczyć włosów, co wcale nie jest takie oczywiste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korni3

Ja chcę kupić coś siostrze na gwiazdkę, co polecacie? Na pewno coś od babyliss bo już dużo mam ich sprzętu i wiem że i jej się sprawdi. Tylko pytanie klasyczna czy automatyczna? Czy na włosach do ramion automatyczna się sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam automatyczną curl secret, super sprawa, bo dużo łatwiej mi sie jej używa niż klasycznej, kilka użyć i sie juz ma wprawę co i jak, mam włosy do ramion i jestem w stanie w koło 20- 30 minut zrobić sobie burzę loków, a to super opcja na randkę, do pracy zresztą też tak układam włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×