Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestfajnie

najlepsze lokówki

Polecane posty

Ja kupiłam lokówkę w sklepie z profesjonalnym wyposażeniem salonów fryzjerskich. Znajoma, która jest fryzjerką poleciła mi tę stronę https://activeshop.com.pl/ . Z tego co widzę, to oprócz urządzeń do włosów mają też kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry. Jeśli są to preparaty używane przez fryzjerów, to na pewno są skuteczne i warte wypróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odstałam na prezent termoloki i powiem Wam że to jest mega lepsze od lokówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabusia
ja kupiłam fajna lokówkę z babyliss w sferisie, model C20E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
A czy któraś z Was miała okazję testować te automatyczne lokówki babyliss? Interesuje mnie curl secret C900E, czy to faktycznie tak fajnie wygląda jak na filmach na yt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ma curl secret, super robi loki i długo się trzymają, musisz sobie na początku tylko popróbować szerokość pasm jaka się będzie nawijać i zobaczyć jaka bęzie dawała najlepszy efekt, ja mojjej lokówki już na inną bym nie zamieniła, szybko robię nią włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opila
Lokówka spiralno używam już od długoszyjego czasu, nie pamiętam dokładnie gdzie ja kupiłam ale chyba w euro albo w sferisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam curl secret, loki się nią kręci błyskawicznie, sama nawija włosy i uwalnia je jak już są pokręcone, fryzura trzyma się bardzo długo, zawsze używam na większe wyjścia i nie muszę się martwić że nie dotrwa końca imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wybrać się do sklepu i zobaczyć na własne oczy, bo czasami parametry są okej, a okazuje się, że np. lokówka fatalnie leży w dłoni, ma za krótki kabel itp. Gdzie konkretnie się wybrać? Zobacz w naszej apce kto ma najlepsze przeceny i wszystko jasne :D Iwona z Mojej Gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarika
Spodobała mi się ta lokówka automatyczna w sferisie, cenowo tez mi bardzo odpowiada, chyba sobie ja kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakówkowa
moim ostatnim odkryciem jest lokówka typu curly z babyliss Ta co sama skręca włosy. w zależności od tego jak ją ustawię to albo robię sobie lekkie fale albo mam ładny mocny skręt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguniia
Na sferis.pl mają sporą wyprzedaż i dobrej jakości towar, m.in. na wyprzedaży są właśnie lokówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza jest curl secret, mam tą w której są te wymienne obręcze i to pozwala na robienie różnej wielkości loków. Włosy bardzo szybko kręci i też długo się trzymają takie loki, często robię sobie taką fryzurę na większe wyjscia, super oszczędność kaski jak można sobie na wesele zrobić fryzurę samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak od siebie mogę polecić Rowente z powłoką ceramino-turmalinową, taką dokładnie - https://www.al.to/p/295795-lokowka-rowenta-respectissim-precious-curls-cf3411.html - jak już tu było wspomniane, nie niszczy tak włosów. Poza tym ten model posiada funkcję dzięki której możesz dopasować temperaturę i czas grznia do swoich włosów więc efekt będzie lepszy bez przegrzewania ich i niszczenia. Poza tym jest bardzo poręczna i łatwa w obsłudze. Posiada też jonizator i końcówka się nie nagrzewa. Od siebie dodam, że nie robi mi się po niej siano na włosach :) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaliKann
a ja ostatnio kupiłam z babyliss tę nową co sama kręci i jeszcze przy kasie dowiedziałam się że po zarejestrowaniu paragonu na stronie babyliss dostanę kupon do douglasa <3 a tę lokówkę już kilka razy używałam u koleżanki i jest mega jak dla mnie. ślicznie kręci, albo mocno albo robi lekkie fale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eline22
Również polecam lokówkę BABYLISS C1300E jestem bardzo zadowolona z produktu. Włosy kręcą się bardzo łatwo, czas nakręcenia jest krótki. Lokówka godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porilka
Lokówka Babyliss C1300E jak dla mnie najlepsza lokówka jaka miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millanowa
Nie wiem czy mam ten sam model, ale chyba tak ;) Racja, bb robą świetne sprzęty. Lokówka jest pierwsza klasa! Mam też od nich suszarkę, z tej nowej linii z czujnikiem temperatury. Jakość jak przy sprzęcie dla profesjonalnych fryzjerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak miałabym polecać jakąś lokówkę to zdecydowanie tę https://www.al.to/p/383307-lokowka-remington-keratin-protect-ci5318.html nie dość, że jest bardzo poręczna i łatwa w obsłudze, daje duże pole do popisu ;) Bez problemu robię na niej i duże loki i mocno skręcone małe sprężynki, bardzo szybko się nagrzewa a przy tym ma ceramiczną powłokę pokrytą olejkiem. Używam jej dość często a mimo to nie zaobserwowałam zniszczenia włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×