Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jestfajnie

najlepsze lokówki

Polecane posty

Gość gość
a moja babyliss 36mm fatalnie kreci włosy,trzeba sie nameczyc, wiec nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka to 36mm? nie słyszałam o takim modelu... w każdym razie moja babyliss curl secret to jakiś super sprzęt, bo nawet z takich dwóch lewych rąk, jakie mam ja wychodzą mi z tą lokówką naprawdę przyzwoite fryzurki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystalvv
już od jakiegoś czasu myślę o tej curl secret, tylko który model wybrąc, babyliss ma kilka, ciekawe jak ta ze sensorem temperatury działa bo ten model biorę najbarrdziej pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnetha56
mam ten model loko-suszarki babyliss, jest świetna, włosy mi sie po niej nie elektryzują ani nie puszą, ładnie wygładza, jest delikatniejsza w działąniu od prostownicy a efekt jest jakbys od fryzjera wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na pewno mam jakiś model curl secret od babyliss i nie chcę innej. nie używam jej może jakoś często, bo loki robię sobie tylko przed imprezami, ale jak już zrobię to efekt wow gwarantowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam oferty z www.mofree.pl portal jest ogólnopolski, ogłoszenia darmowe. Polecam też opcję kupię. Aktualnie promocja na promowanie i reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lamina87

A ja szukałam najlepszej dla siebie lokówki automatycznej i dzięki swoim koleżanką jestem zdecydowana na jedną babyliss, ale ni zdążyłam kupić, a tu proszę, okazało się, że teraz w Euro są w promocji,że można dostać prostownicę lub kosmetyczkę za złotówkę. No to od razy pobiegłam do sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Ja nie wiem czy bym sobie dała radę z taką automatyczną. Nie używałam nigdy. Ale za to ostatnio kupiłam sobie Babyliss C440E Jest taka spłaszczona, dzięki czemu te loki czy raczej fale, bo ja nie kręcę za mocno, wyglądają bardzo naturalnie, a nie tak wiecie... jak od linijki, każdy identyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

Ja też mamy lokówkę z babyliss, z tej nowej linii sensitive C432E. Ma taką złotą ceramiczną powłokę, chroni włosy, nie pali ich. No i nie szarpie przy kręceniu, a zwykle miałam taki problem przy metalowych lokówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooska

Spokojnie, przeciez te automatyczne curl secret są znacznie łatwiejsze w użyciu. Same sobie wcągną pasmo włosów, zakręcą i puszczą. Na dobrą sprawę jedną ręką sobie poradzisz. Ja mam akurat też taką z babyliss, model jesli dobrze widzę to C1102AME. Dla mnie rewelacja.

Dnia 12.12.2018 o 21:06, Gość Marta napisał:

Ja nie wiem czy bym sobie dała radę z taką automatyczną. Nie używałam nigdy. Ale za to ostatnio kupiłam sobie Babyliss C440E Jest taka spłaszczona, dzięki czemu te loki czy raczej fale, bo ja nie kręcę za mocno, wyglądają bardzo naturalnie, a nie tak wiecie... jak od linijki, każdy identyczny ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która z automatycznych z babyliss najlepsza? 🙂  A może nie automatyczna tylko tradycyjna? Widziałam ciekawy model z linii sensitive, bardziej delikatna dla wlosów, ma funkcję protect, która ma dopasowywać temperaturę do stanu włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaaga

Ja mam tradycyjną, lubię ją, do delikatnych fal jakie robie jest idealna, bo ma aż 38 mm średnicy. Babyliss C638E z linii sensitive, delikatna dla włosów i ma aż 6 poziomów temperatury, bardzo fajnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda

Ja na wassermanei zamówiłam sobie Lokówko-suszarke Camry CR 2020 i jestem z niej naprawde bardzo zadowolona. Jedna z lepszych jakie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapi

Poluję właśnie na jakąś lokówkę, totalnie nie wiem co wybrac, mam włosy do ramion, lekko falowane, chciałabym bardziej podkreślić ich skręt, jaką lokówkę wybrać, tradycyjną, automatyczną, stożkową??

małaaga- na jakiej temperaturze kręcisz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratyfka

Ja tez korzystam z tej babyliss z serii sensitive. Chyba nawet mam dokładnie taki sam model, choć jak dobrze pamiętam pan w sklepie pokazywał mi ze trzy. Ja to kręcę włosy na automacie i zawsze jest dobrze. A w ogóle bardzo doceniam funkcję jonizacji, bo mam wrażnie, że dzieki niej włosy nie są tak sianowate, jak miałam zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia

Dla mnei bardzo dobrym modelem jest ten z babyliss creative c435e, szybciutko się nagrzewa, maja wygodny wyswietlacz led i co moim zdaniem najważniejsze sa poręczne i dobrze wykonane, bo nie raz już mi upadła a w dalszym ciągu działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola25

Celowałabym w coś od Babyliss, zbierają dosyć dobre opinie od użytkowniczek. Sprawdziłabym lokówkę automatyczną np. BAB2665SE;
solidnie wykonana z możliwością 3 stopniowej regulacji temperatury. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek

Bardzo fajne są z babyliss, ogólnie jestem zadowolona z wyboru jakiego dokonałam. Rozważalam jakieś inne modele, ale znajoma fryzjerka mnie przekonała i tak kupiłam ten nowszy model creative. Wytrzymała, bardzo lekka i spokojnie można nią wiele zdziałać. Także polecam bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaa87

Moim numerem jestem jeżeli chodzi o lokówkę to jest ta z babylissa z serii sensitive, mam cienkie włosy i nie chce ich dodatkowo niszczyć a ta lokówka ma specjalna funkcje i czarna powłokę ceramiczna która chroni włosy, używam jej bardzo często i włosy wyglądają super 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mielnikowa

Hm... Muszę poczytać więcej o babyliss sensitive, bo mam od nich suszarkę i sprawuje się wybornie, a właśnie rozglądam się za lokówką i chyba też kupię u nich, ale wybór jest tak duży, że sama nie wiem, co wziąć. Bo są przecież manualne i automatyczne. Jak Wam się wydaje, które lepsze?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

U mnie najlepiej sprawdziła się lokówka z babyliss z serio sensitive mój model to 619e i naprawdę to najlepsza lokówka jaka miałam, w ogóle nie niszczy włosów i bardzo łatwo robi się nią i fale i loki, a nie mam zbyt dużych zdolności w tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martika

A ja mam tez z babyliss, ale inny model, c1600e. Porównałam sobie z konkurenycjnymi urządzeniami i wyszło mi, że ta właśnie będzie miała najlepszy stosunek ceny do jakości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

curl secret od babyliss - najlepsza lokówka automatyczna ever! Odkąd dostałam ja na święta nie wyobrażam sobie stylizacji bez niej - piękne, błyszczące loki i idealnym skręcie, które w zasadzie robie się same. polecam model c1600e, ale tak naprawdę to kultowa technologia i kazdy model od babyliss powinien spełnić oczekiwania jeśli chodzi o perfekcyjny skręt i szybkość działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2018 o 11:25, Gość gość napisał:

a moja babyliss 36mm fatalnie kreci włosy,trzeba sie nameczyc, wiec nie polecam

Moja dziewczyna też taką miała i narzekała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniczka

No bo babyliss to klasa sama w sobie. Ja mam od nich lokówkę, suszarkę i prostownicę. Każdy sprzęt jest wyjątkowo dobry, a ceny nie były wcale wysokie. Mój mąż w tamtym tygodniu kupił sobie trymer i tak samo jest bardzo zadowolony. Także przy zakupie lokówki to polecam Ci tylko babyliss, bo mnie jeszcze nie zawiedli.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosz89

ja, jak mam kupić coś do stylizacji włosów, w sensie jakiś sprzęt do tego, to nie myślę, jakiej firmy, tylko co z babyliss wziąć, bo już mam od nich suszarkę, lokówkę i prostownicę i wszystko działa tak fajnie, że nie chcę nic innego. lokówkę mam białą AS545E i układa włosy fenomenalnie, więc spokojnie możesz ją brać.tym bardziej, że nie jest wcale droga.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malka87

ja od tygodnia mam babyliss AS540E. zdecydowałam się na nią, bo mam dość łamliwe włosy, ale lubię i tak je ukłądać. ten sprzęt jest z nowej linii sensitive, czyli dodatkowo dba o moje słabsze włosy. podoba mi się duża ilość nakłądek i to, że ciepłe powietrze jest rozmieszczane równomiernie, więc nic nie trzeba poprawiać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×