Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka_

Śluby - październik 2009

Polecane posty

Gość też Pażdziernikowa
Właśnie jeszcze tylko 2 tyg nie mogę w to uwierzyć ;] Goście odmawiają ale inne sprawy do przodu Zamówilam bukiety Jeszcze się zastanawiam czy nie domówić butonierek dla ojców i starosty żeby się wyróżniali ;) Jak myślicie? Co do śmierci księdza to w wierze katolickiej jest tak że śmierć to właściwie zaszczyt powołanie do Boga i droga do wieczności Jako ksiądz na pewno tak na to patrzył Wiem co tzn strata bliskiej osoby ale nie myśl o tym jak o karze on na pewno wziąłby to za wyróżnienie i nagrodę za dobre życie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siódme niebo witaj:) widzę ze całkiem sporo masz już załatwione:) co do stanika z silikonem z tyłu to nie polecam bo bardzo brzydko to wygląda na filmie :( może zapinany niżej? PM może kupić wszystko co potrzeba w jeden dzień tak że się tym nie martw:) ja tez mam ostatnie nauki jutro i jeszcze tylko dzień skupienia zostanie za tydzień:) do spowiedzi tez jeszcze nie byliśmy...jakoś się zebrać nie możemy w ogóle...;) a tekstów na podziękowania dla rodziców jest całe mnóstwo na allegro:) na pewno tam coś wybierzesz:) a jak nie to zawsze możesz sama coś napisać:) meg85 gratuluję siostrzeńca Kubusia:) mmonnika my na wódce mamy tylko nasze i imiona bez rodziców natomiast na paczkach z ciastem i zaproszeniach mamy wraz z rodzicami:) ViVieen ach myślałam ze parasol jest biały:) heh swoją drogą to nie wiem czemu mi się tak ubzdurało ze jest biały;) oj to na pewno jeszcze kiedyś w przyszłości uda ci się wykorzystać:) heh a co do pogody to jakoś tak to cieszy a z drugiej strony to czasem prognozy z 2dniowym wyprzedzeniem się nie sprawdzają a co dopiero z takim:) heh mnie prześladuje wizja rozkładająco śniegu z deszczem 24.10... Madeleine_85 no to czekam na opis wrażeń po przymiarce i próbnej:) Bajbajka1986 trzymaj się.czasem tak jest niestety..:( też Pażdziernikowa jeśli podoba Ci się pomysł z butonierkami to czemu nie:) my w sumie zrezygnowaliśmy z kotylionów i przypinek będą mieć butonierki tylko Pan Młody i Świadek:) bo wyglada to w sumie fajnie ale tylko na początku potem już mało kto jest w marynarce więc i tak ich nie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny tak piszecie że zostały wam tylko dwa tygodnie a mi aż miesiąc i 5 dni..wydaje mi się tak strasznie daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez Październikowa🌼 masz racje, ze dla Niego to jest wyróżnienie, kochał Boga ponad wszytsko, a teraz jest z Nim w Królestwie... ale dlaczego tak wczesnie:(tak trudno to zrozumieć, sie z tym pogodzić:( Dzisiaj moj Mis dokupił kamizelke i muszniek do garniaka:)juz coraz bliżej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Pażdziernikowa
maggi też jeszcze jakiś czas temu myślałam że do ślubu mam jeszcze hohoho ;] sama wiesz jak czas płynie, zanim się obejrzysz będziesz czekać na swojego mężczyznę w sukni ślubnej ;) My byliśmy dzisiaj w sali omawialiśmy menu i kolory do sali wybraliśmy pomarańcz i żółty a żeby niezbyt raziło to po oczach będzie ecru Czyli jesiennie; bukiety będą ze słonecznikiem z eustomą jasną. Ja się na tym nie znam totalnie w sensie na kwiatach Mam nadzieje ze fajnie to będzie wyglądać Jeszcze myślę czy zamawiać pokrowce na krzesła daje to efekt no ale to kolejne 400zł ;) bajbaajka nie dziwię się, że szokuje i smuci Cię śmierć bliskiej osoby jeszcze w tak młodym wieku, ale spójrz też że wszystkie doświadczenia nas czegoś uczą np tego jak ulotne jest nasze życie dlatego trzeba z niego czerpać jak najwięcej i kochać ludzi bo szybko odchodzą i zawsze niezależnie od wieku jest to za szybko Pozdrawiam Was wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też Październikowa no nie wiem a może ja jestem jakaś inna bo wydaje mi sie o wszystko wciąż odległe i mam wrażenie że niczym się nie stresuję...albo może mi sie tylko tak wydaje..sama nie wiem...co do dekoracji sali to my też będziemy mieć taką kolorystykę:) a pokrowce na krzesłach do tego mamy ecru:) z kokardami pomarańczowymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kochane:) Magggi🌼 ja tez niedawno myslałam jak to daleko do slubu, a to mineło szybciutko:)zobaczysz i Tobie tak zleci:) też Pażdziernikowa🌼nasza kolorystyka to pomarancz - rózne odcienie i perłowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Pażdziernikowa
maggi ale to dobrze że się nie denerwujesz ;) no bo w sumie najzdrowiej byłoby sie nie stresować Ja się staram nie stresowac ale lekkie nerwy są niestety. A kolorystykę widzę dziewczynki mamy podobną No ja właśnie chciałam wykorzystać to że jesień jest nawet jak pogoda tfu tfu nie będzie zbyt piękna to przynajmniej na sali będzie polska złota jesień ;) Ja też najpierw myślałam żeby sam pomarańcz ale ten odcień co był na sali zbytnio raził po oczach dlatego dodałam coś jeszcze ;) Jeszcze nad zawieszkami sie zastanawiam czy robić i z dj sie spotkać musimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igraszka83
ja tez mam ślub 03 października 2009:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Wczesniej sie rozpisalam ale wcielo mi posta:( Ja tez mam slub w pazdzierniku dokladnie 17:) W miedzyczasie w maju urodzil sie nam synek wiec tak naprawde dopiero teraz wzielismy sie za organizacje tego wesela i tak mamy juz sale, orkiesstre, pokoje goscinne (dla mojej rodziny bo jest z innej miejscowowsci), autokar, obraczki, ja mam juz suknie a narzeczony garnitur (wczoraj kupilismy:)), ale jeszcze duzo jest do zalatwienia ... Wesele jest na 70 gosci,a slub ekumeniczny:) Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście moniaap84 🌼 że przyjmiemy Cię do naszego grona, wkońcu będziesz jak każda z nas niedługo październikową panną młodą :) Ja miałam w sobote panieński :) zrobiłyśmy go wspólnie z koleżanką :) Było rewelacyjnie! Dziewczyny tak się postarały! A dziś załatwiania ciąg dalszy.. Zdam relacje wieczorkiem! Pozdrawiam i życzę dużo słońca na dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny ja to ciagle zastanawiam sie nad fryzura...to moja zmora:( Wciazy scielam wlosy mialam naprawde dlugie prawie do pasa i scielam na tzw. boba czyli do brody w 7 miesiacu:( Teraz mam do ramion i kompletnie nie wiem jak sie uczesac:( Wiem ze mam mnustwo czasu ale chcialabym cos naprawde fajnego a nie zeby to byla klapa wiem ze jest tez fryzura probna ale musze jej powiedziec co mniej wiecej chce a ja nie wiem co chce:( Poza tym bede miec tiare i welon to juz kwiaty we wlosach to za duzo czy myslicie inaczej?? Suknie mam naprawde skromna moze przesle link tylko ze suknia bedzie z kolem i bedzie miala jeszcze pare aplikacji ze srebnych krysztalkow oprocz tego pasa pod biustem beda sie z niego rozgaleziac takie promyczki ze srebnych aplikacji http://malgorzata-kurpiel.pl/gallery/wedding/0609.JPG oki lece bo dziecie mi marudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiSiA_000 ja wczoraj oglądałam pogodę 10 dniową w TVN i też pokazywali optymistycznie na 3 października. Więc wolę trzymać się optymistycznej wersji. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiSiA_000
Moniaap84- sukienka bardzo ladna (sama bede miec w troche podobnym stylu:)) do sukienek tego typu najbardziej pasuja same kwiaty we wlosach. ja co prawda zdecydowalam sie jeszcze na welon, ale i tak juz to wydaje mi sie przesada. Natomiast zdecydowanie bez zadnej tiary. dla mnie osobiscie to straszny badziew i kicz. ja polecam lekkie upiecie i kwiaty (ewentualnie welon). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ Za dwie godzinki jade do Lubrańca, na msze pozegnalna za Ks. Marcina:(a jutro jest pogrzeb w naszej parafii:( moniaap84🌼 witaj:) sukienka śliczna:) MiSiA🌼 ma nadzieje ze pogoda sie sprawdzi i bedzie ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️ Za dwie godzinki jade do Lubrańca, na msze pozegnalna za Ks. Marcina:(a jutro jest pogrzeb w naszej parafii:( moniaap84🌼 witaj:) sukienka śliczna:) MiSiA🌼 ma nadzieje ze pogoda sie sprawdzi i bedzie ładnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie panie ja ślub mam 17.10.2009 juz niedlugo praktycznie wszystko zalatwione teraz tylko drobne sprawy przed samym ślubem takie jak odbior napoi i wogole mam dwodniowe wesele wiec zalatwien troszke było tymbardziej ze bedzie 115 osob boje sie tylkko o pogode :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff jak dobrze babcia poszla z Marcelim na spacer wiec mam troszke czasu:) Dzieki dziewczyny za komplementy odnosnie sukni:) Ja sie balam ze za skromna i bedewygladac jak w koszuli nocnej ( przynajmniej tak moja mama mi powiedziala hihihi:) Ale dojdzie do tego kolo ( suknia wtedy bedzie miec lit. A wiec mnie troszke podniesie do gory) i pare dodatkowych srebnych aplikacji:) W ten czwartek odbiore suknie wyslalabym wam ale czy wy macie jakiegos jednego maila?? Bo tak glupio takie prywatne fotki wystawiac na pokaz swiatu:) Mam do was prosbe czy znacie jakies fajne piosenki polskie na pierwszy taniec??Prosilabym o linki:) Pozatym wymyslilam sobie ze chce bukiet z fioletowych roz tylko nie chce zeby to wygladalo na fioletowa kulke wiec musze pomyslec i poszperac w necie zeby cos ladnego skomponowac:) Fajnie macie dziewczyny:) Cieszycie sie kazdym drobiazgiem odnosnie organizacji a ja porotu nie mam na nic czasu:( Przy dziecku trudniej i tak wszytko juz ze mnie leci tzn. ciuchy nawet sprzed ciazy:( Juz ostatnio babka zwezala mi suknie mam nadzieje ze teraz juz nie schudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaap84, mój narzeczony też ma wtedy urodziny ;) Co do sukni, to ja mam bardzo podobną - jutro pierwsza przymiarka. Wybraliśmy już kwiaty - malinowe róże. Do tego kwiaty we włosach, diademom mówię stanowcze NIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skromna czy nie skromna wazne ze suknia podoba sie tobie i jest ta wymarzna suknia ja mam skromna a zarazem bogata hehhehe a co do linka piosenek powysyłam jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKa171009
witam kolezanki:) moniaap84 tez bede miala diadem:) uwazam ze wszystko zalezy od tego jak to wyglada na glowie u danej osoby.do niektorych wogole nie pasuje. poza tym jesli w sukni jest przepych stanowczo bym odradzala ale jak to skromna sukienka to jak najbardziej w koncu czyms trzeba ja ozdobic, ale tez nic wielkiego i mocno ekstrawaganckiego. ja mam delikatny diadem z delikatna fryzura. bez kwiatow bo jak dla mnie to juz za duzo. a my kupilismy wczoraj garnitur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINKa171009
ucielo mi;/ zaufalismy 'new men' mysle ze jakosc jest w porzadku a i ceny nie sa wygorowane. bylismy tez na oczyszczeniu twarzy zabieg niezbyt mily ale przyniosl dobre efekty zwszasza dla mojego PM:) jeszcze tylko nieco ponad 3tygodnie ... stresik com?:) 3majcie sie 'jeszcze panny';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaPaździernik2009
Hej dziewczynki, nie było mnie tu jakiś czas. My już mamy właściwie wszystko, CHYBA :) Zastanawiamy się tylko nad tym kiedy zrobić plener - kiedy robicie? I zastanawiamy się nad piosenką dla rodziców - jaką macie? Co Wam jeszcze zostało? Denerwujecie się troszke? Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiSiA_000
mnie tez pozostal wybor piosenki dla rodzicow. wogole nic mi nie przychodzi do glowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my mamy plener w dniu ślubu mamy najpierw plener a potem studio chyba że będzie padało mam nadzieje ze nie ale jesli by padało to tylko studio aaaa umawiamy sie na inny dzien ale mam nadzieje ze nie bedzie takiej potrzeby :) a ja mam piosenke do rodziców taka : http://lala-la.wrzuta.pl/audio/1ZTOArHo6GN/podziekowania_dla_rodzicow_-_maly_chor_wielkich_serc_-_dzieki_wam bedzie wykonywac ja moja kuzynka a chce ja tylko z tego wzgledu ze bardzo podoba sie moim rodzicom ':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 28_
My mamy plener w poniedziałek o 17. Wszystko na spokojnie będzie- nie chcieliśmy w dniu slubu - bo po prostu nie zmieściło się to w naszym scenariuszu. I dobrze- ja się cieszę przynjamnije dwa razy założę kiecę, a że mamy dwa tygodnie wolnego- to sobie przy okazji odpoczniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Pażdziernikowa
hej kurcze mi został ponad tydzień ...jest nieciekawie nie dość ze oczywiscie dużo osób nie dojedzie na wesele a płacimy za 100 czyli bedziemy płacić za puste krzesła ;( to jeszcze się rozchorowałam Mam nadzieje ze szybko stanę na nogi Z plenerem nie wiadomo co bedzie bo w pn ide do pracy nie mam jak wziąsc wolnego bo to nowa praca...aaa ide do łóżka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×