Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość str1983

Pomysł na oryginalny super prezent dla kobiety!!

Polecane posty

Gość str1983
re:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klossskowa
Jak szukasz oryginalnych i niespotykanych prezentów to z mojego doswiadczenia polecam tą stronkę https://www.superprezenty.pl/ Bardzo dużo pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety raczej przepadają za prezentami romantycznymi i atrakcyjnymi, większość z nich nie przepada za ekstremalnymi tematami. Ale wiadomo - każda laseczka jest inna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly me
Hm, coś oryginalnego, a przy tym bardzo romantycznego? Może róża w krysztale z dedykacją? Piękna i wymowna... roxanne.pl/wyjatkowy-prezent-dla-niej-roza-zakleta-w-krysztale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość prezentów są oklepane i nudne i dzięki dawaniu książek, czekoladek, bielizny, kosmetyków prezentujesz się przed kobietą jako nudny gość bez fantazji! Zapoznaj się z książką "Sztuka Obdarowywania Kobiet" Tutaj masz ponad 138 pomysłów na wyjątkowe prezenty i na niezapomniane sposoby ich wręczenia! Przestaniesz się zastanawiać przez najbliższe 10 lat nad tym co jej dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytojka
Bez książki wiadomo, że kobiety kochają biżuterie, no może nie taką która będzie je przytłaczała, ale lekką nowoczesną My Way Jewellery żadna nie pogardzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek8592
Hejeczka Szukam śmiesznych prezentów, bo zbliża się 18-tka mojej przyjaciółki, odwiedziłam już parę stron i forów, ale jestem z reguły bardzo niezdecydowaną osobą i mam problem. Dzisiejszy rynek oferuje tyle fajnych pomysłów, że ciężko się na coś zdecydować. Najbardziej w oko wpadł mi chyba pomysł z gazetąhttp://www.gazetomania.pl/smieszne-prezenty#o pening . Czy sądzicie, że to byłby na prawdę fajny prezent? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka25_25
Moja siostra lubi oryginalne ale proste prezenty, takie które coś znaczą, nie koniecznie są drogie. Z drugiej strony jest maniaczką modową, lubi się wyróżniać ubiorem i dodatkami, jest zawsze na bieżąco. Ostatnio ktoś mi powiedział o takich tasiemkach z marzeniem ChouChou. Czy może słyszeliście o czymś takim? Zawsze to ona mi doradza w kwestiach ubioru, a teraz ja chciałam jej kupić coś oryginalnego, dobrej jakości i ładnego. Myślicie że taki prezent może się jej spodobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilka3
Może warto zakupić bilety do teatru? W Imce w stolicy grają świetne spektakle. Na pewno jest to oryginalny prezent, ale choć trochę trzeba znać upodobania swojej kobiety. Ja np. uwielbiam Gombrowicza, więc bilety na Dzienniki były dla mnie strzałem w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerko
Może i nie będę oryginalna ze swoim pomysłem, ale kobiety uwielbiają dostawać biżuterię. Zwłaszcza jak jest niebanalna i wyjątkowa. Taka właśnie jak w sklepie online jubilea. Siostrze podarowałam kolczyki i była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już ktoś wcześniej wspomniał bilety do teatru (do IMKI czy też do innego) są najlepszym prezentem do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burzryn
Panowie, rada na przyszłość - jak nie macie pomysłu na prezent, to zawsze wybierajcie torebkę. Każda pani się ucieszy z nowej torebki, poważnie. Tu macie sklep z niezłymi torebkami: http://sklep.orsonero.pl/torebki-torby-c-12.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8mikai8
Skoro napisałeś, że lubi coś praktycznego kup jej szkatułkę na biżuterię, albo organizer do torebki. Na pewno będzie zadowolona. Poszukaj pomysłów na prezent na dedykowanych stronach, np: IdealPrezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wolała się odprężyć np spa wyjscie do opery teatru potem kolacja.Albo kwiaty biżuteria.Można też dać bon do jakiegoś sklepu w galerii.Samemu trafić w gusta hmm ciężka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinaa
Najlepiej spędzić ten wyjątkowy dzień razem. Jeśli kobieta lubi teatr to można kupić bilety i oczywiście towarzyszyć jej podczas spektaklu. Ja preferuje spektakle w teatrze IMKA w Warszawie, wiec można w pierwszej kolejności tam przejrzeć repertuar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KierDama
Zgadzam się, że najlepiej znaleźć jakieś ciekawe miejsce, czy atrakcję. Po prostu zorganizuj coś czego długo nie zapomni. Ja lubię adrenalinę i mój chłopak zabrał mnie na tor wyścigowy. Może to dość nietypowy prezent dla dziewczyny, ale przejażdżka lamborghini była niesamowita :) Naprawdę polecam! Mój chłopak znalazł to na http://devil-cars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HalinkaaG
Moim zdaniem kosmetyki, czy biżuteria to juz taki oklepany prezent. Lepiej kupić coś co sie przyda i z tego bedzie zadowolona. Ja osobiście bardzo cieszyła bym się gdybym otrzymała w prezencie taki volumizer http://www.respectissim.rowenta.pl/ . Mam cichą nadzieje że mój facet wpadnie na to by mi go kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ELEGANCKIE SZPILKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słuchaj Halinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym pomysłem na prezent w dobrej cenie, z którego dziewczyna na pewno się ucieszy będą soczewki kolorowe lub soczewki crazy. Dają one niesamowity efekt wizualny i są fajną alternatywą dla odzieży lub kosmetyków. Bardzo duży wybór modeli i zdjęć jeśli chodzi o soczewki kolorowe i crazy znajdziesz w sklepie http://www.eyetoeye.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eśli chcecie zaskoczyć każdą kobietę, do prezentu, który dajecie dodajcie coś od siebie, co pokaże, że nie jesteście kolejnymi nudnymi facetami bez fantazji. Do bielizny, czekoladek, kolacji możecie wręczyć jej własnoręcznie zrobione s-eksi menu. Napiszcie na ładnej kartce papieru kilka pozycji na przystawkę, kilka na danie główne i kilka na deser. Może top być np gorący pocałunek, zmysłowy masaż a na deser coś niegrzecznego. Jak zrobić takie s-eksi menu i ponad 150 innych pomysłów jest w książce Sztuka Obdarowywania Kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błyskotka33
Ja uwielbiam ozdóbki, począwszy od takich robionych własnoręcznie, po drogą elegancką biżuterię. Chyba jak większość kobiet :-) Na specjalne wyjścia mam dwa ładne komplety, które sprawdzają się do większości kreacji. Na co dzień uwielbiam te najprostsze formy, z prostych materiałów, które wyglądają właśnie jak ręcznie robione, coś w tym stylu http://mokobelle.pl/shop/bizuteria/bransoletki-z-nitek no bo nie każdy ma talent do własnoręcznych prezentów, a taki mały upominek ucieszy każdą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnysia
Prezent mam od Prezent Marzeń, to będzie pakiet w spa, ale idziemy razem. Po prostu wiem, że ona przepada za takimi klimatami, a dzięki temu mamy na prawdę fajny standard. Największy plus - to będzie prawdziwy relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze_wiersze
Zastanawiasz się jaki prezent sprawić bliskiej osobie? Z okazji rocznicy, urodzin, ważnych momentów w życiu? A może po prostu chcesz powiedzieć komuś coś wyjątkowego? Od 12 lat piszę wiersze, rymowane oraz białe. Wiele razy, z powodzeniem tworzyłam wiersze na prośbę/zamówienie. Jest to moja pasja więc W KAŻDY WIERSZ WKŁADAM DUŻO ENERGII I STARAŃ. Jeżeli chciałbyś/chciałabyś podarować komuś SPERSONALIZOWANY PREZENT, napisz do mnie czego oczekujesz. Możemy wpleść w wiersz ważne dla Ciebie elementy, wspomnienia, symbole. ZGODNIE Z TWOIMI WSKAZÓWKAMI TWORZĘ COŚ SPECJALNEGO dla bliskich, na wyjątkową okazję. Tradycyjne prezenty są wspaniałe, ale warto czasem zaskoczyć i podarować komuś trochę niecodziennej magii:) Zapraszam do skontaktowania się ze mną na adres mailowy wiersze.zamowienia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście przyznam,że portfel może być świetnym pomysłem na prezent! W sklepie http://zeskory.com.pl/ udzielają w marcu nawet rabatu 20% więc warto skorzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robb_starkt
Kupiłem ostatnio w cenie promocyjnej weekend motoryzacyjny w Kazimierzu z Ferrari California przez www.motoprezent.pl . Zapłaciłem poniżej 1200 zł. Byliśmy z żoną w świetnym hotelu Król Kazimierz, pojeździliśmy na torze w Ułężu i otrzymaliśmy też pamiątkowe nagranie z wydarzenia. Rozsądna cenowo oferta i dość nietypowe wydarzenie, szczególnie dla osób kochających adrenalinę i piękne samochody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek81
Ja swojej Pani kupiłem na naszą trzecią rocznicę złotą różę (którąś z tych http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=ZŁOTA+RÓŻA+POZŁACANA+PREZENT+&search_scope=wszystkie+działy&bmatch=seng-v6-sm-isqm-4-default-0113 ). Aż jej łezki ze szczęścia poszły :) Teraz różyczka stoi na honorowym miejscu :) Było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awikszy
Skoro jest praktyczna, to zajrzyj na tę stronę http://mowiszimasz.com.pl/ Piękne rzeczy do domu. Moja siostra zawsze się cieszy, gdy dostanie podarek z tego sklepu. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×