Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość str1983

Pomysł na oryginalny super prezent dla kobiety!!

Polecane posty

Gość gosc

Koleś szukał prezentu dla dziewczyny 10 lat temu, ona ma już 35 lat, o ile w ogóle jeszcze żyje hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość as11

ja kupowałam koleżance taki prezent jej zdjęcie na okładce magazynu modowego, bardzo się ucieszyła, fajna pamiątka. Z tego co wiem to Kreatywna Okładka robi takie prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomaszM

Włączyłem się do dyskusji bo ostatnio sam szukałem prezentu Unikalnego, innego niż wszystkie.
Zastanawiałem się przez miesiąć, aż trafiłem na grawer na diamencie. Prezent był na rocznicę ślubu więc pozwoliłem sobie pierścionek z diamentem 0.2ct i wygrawerowanym zdaniem "Na zawsze Twój" zamówić w firmie Pollabo.pl.

Na 1 rzut oka napis nie jest widoczny, ale pod lupą go widać 🙂 Mam nadzieję że pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz oryginalny prezent to polecam biżuterię z pereł. Niewiele kobiet nosi piękne perły na sobie w formie biżuterii, a te które noszą to często tanie zamienniki z plastiku niestety. Mojej żonie kupiłem perły od sprawdzonego sprzedawcy ze sklepu GEMLORD. Polecam luksusowa biżuteria dla prawdziwych miłośników pięknych pereł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności musimy zdać sobie sprawę z pewnej kwestii. Nie zawsze musimy wydawać duże sumy pieniędzy by zrobić drugiej osobie miły prezent. Trzeba stawiać na oryginalność oraz starać trafić się w potrzeby. Jeżeli chodzi o biżuterię to możemy przecież wybrać coś bardziej niestandardowego. Ostatnimi czasy bardzo popularna stała się biżuteria ręcznie robiona - https://artyferia.pl/katalog/bizuteria ze względu na jakość jaką oferuje. W przygotowanie jej jest włożone wiele pracy oraz serca, co widać po szczegółowości wyrobu. To w zasadzie pomysł na uniwersalny prezent bo przecież taka biżuteria pasuje do każdej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dorzucę też coś od siebie...

Pozwolę sobie na zareklamowanie jednego z moich ulubionych sklepów!

Mają w nim wyjątkową, do tego autorską biżuterię 😉

Mam na myśli markę Bemoon, znajdziecie po wpisaniu hasła w wyszukiwarkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×