Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

Gość kate1111111111
Ja ostatnio zrobilam swietne grzyby do ogrodu... Naprawde slicznie wygladaja miedzy kwiatami. Robilam je z zaprawy murarskiej- jesli chcecie je dac do ogrodu to tez z niej zrobcie, ale mozna tez z masy solnej zrobic , ladnie pomalowac wlozyc do koszyka i super ozdoba do kuchni gotowa. Nie wymaga to wiele czasu ani pracy a cieszy pozniej oko... Niestety nie mam zadnych zdjec ale to naprawde latwe jest... Pozdrawiam i mam nadzieje ze moj pomysl Wam sie spodobal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate, pomysł fajny. Szkoda że nie masz żadnych fotek. Ciekawi mnie jak je zrobiłaś. Jak je formowałaś zaprawę w grzyba i czym je malowałaś. Grzybki z masy solnej do ozdobienia kuchni pomysł super. Szkoda że u mnie masa solna się nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1111111111
Madziorek to nic trudnego uformowac grzyby z zaprawy:)naprawde tylko ubierz do tego jakies rekawice bo potem bedziesz mniec strasznie sluche rece.A pomalowalam je farba olejna. Tylko jak je zrobisz to poczekaj zeby Ci one dobrze wyschly przed malowaniem bo potem sie moga rozleciec. I kup sobie jakas dobra zaprawe:)buzia i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narcyzy i inne kwiaty z papieru (do ozdabiania kartek) znajdziecie w tym blogu (warto go całego przeszukać) http://joanne-mainlyflowers.blogspot.com/search?updated-max=2009-04-01T04%3A35%3A00-07%3A00&max-results=10 http://joanne-mainlyflowers.blogspot.com/2009_07_01_archive.html http://joanne-mainlyflowers.blogspot.com/2008/10/scallop-punch-flower-tutorial.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1111111111
Nie ma za co:) Jak sobie cos przypomne to oczywiscie jeszcze napisze:) Nie martw sie z zaprawy tez latwo jest je zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo :)chyba Ollussia pojechala na wakacje - cudenka robi ta dziewczyna :) a ja oglaszam ze umiescilam na blogu zdjecia tego dzienniczka o ktorym mowilam wyzej :) pozdrawiam moi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidortaa, piękna jest Wasza praca, bardzo pomysłowa i pełna fantazji, postarałyście się dziewczyny muszę to przyznać,wyszło cudnie :)jestem pod wrażeniem , będziecie jeszcze organizować takie "akcje" robótkowe? Olussia gratuluję nagrody :) pochwal się co wygrałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , dziekuje tak otganizujemy i nie tylko takie - ale wszystko ruszy od konca sierpnia bo narazie jak nie wakacje to odwiedziny a panie sa starsze wiec niektore przjmuja wnuczki :) a ja znowu wstawilam cos popatrz .... to ostatnie nie jest skonczone tzn jest kilka wersji ... powiedzcie obiektywnie oczywiscie co sie podoba a co nie - nie mam w tym zadnej osoby ktoraby sie zajmowala tym samym a te ktore zam i mam nawet w ulubionych w deviancie to strach zapytac bo sa lepsze ode mnie i nie wiem czy daja odpowiedzi i czy daja sie "zaczepicé .... a ty co robisz teraz bo Olussia jest strasznie pracowita ... aaaa a ja , w zeszlym tygodniu codziennie, w tym co drugi laze po okolicy srednio 10 km pokonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bidortaa, obiektywnie oceniając wszystkie Twoje prace mi się podobają. Każda Twoja praca jest inna, pomysłowa. Jesteś osobą kreatywną i widać po Twoich pracach że lubisz to co robisz.A to w tworzeniu jest najważniejsze. Na brak weny nie narzekasz. A zmysł artystyczny również posiadasz. Nawet trudno jest mi wybrać prace które najbardziej mi się podobają, choć może wskaże ostatnią, ale dlatego że podobają mi się takie klimaty. Uważam że nie jesteś gorszą od innych, nie wiem czemu tak piszesz. Tak to mogę ocenić. Swoim "fachowym" okiem amatora. Jesli chodzi o mnie to dokończam remont i nie mam za wiele czasu na nic innego. Porobiłam jedynie kilka aniołków z papieru (muszę zrobić jakieś zdjęcie). Planuję poszyć różne ozdoby z materiału takie na lawendę: ptaszki i serduszka. Widziałam takie w necie i przypadły mi do gustu. Ostatnio zrobiłam porządek w piwnic. Znalazłam kilka worków ze starymi ciuchami, będą jak znalazł na przeróbkę na te ptaszki. Olusia faktycznie ostatnio zapracowana. Widziałam na jej blogu że wygrała jakiś konkurs. Zresztą jej praca była najlepsza więc wygrana jak najbardziej zasłużona. Mam nadzieje że pochwali się wygraną. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam dziewczyny - prosze podajcie mi gzie znajde darmowe wzory na torebki z materialow - nie tylko koperta - chodzi mi o te z denkiem i z bokami - gdzie sa szablony? cmok z gory tzn cmok za odpowiedz a nie cmok z pierwszego pietra pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieeeeeeeeee jestes okrutna taaaaaaaaki wybor ze czasu mi zabraknie na szperanie - dziekuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! W środę wrociłam z wakacji. Dostęp do interentu był straszny i tylko mogłam wchodzić na Bloggera, onet i naszą klasę. Dawno mnie tutaj nie było, ale obiecuję, że będę częściej :) A wygrałam zestaw papierów japońskich i teraz wgłębiam się w origami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A proszę bardzo Bidortaa :) i co, wyszperałaś coś dla siebie? Olusia, fajnie że się odezwałaś, zaglądaj częściej bo tu jakoś smutno bez Ciebie:) jak tam wypoczynek? Gratulacje z powodu wygranej :) Twoja praca zresztą i tak najlepsza. Skoro zgłębiasz sztukę origami to jak na coś fajnego trafię to wrzucę. pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie ze wyszperalam :) aniolki z materialu, szablon na mini budke dla ptaszka acha no i torebke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! przeczytałam cały topik i jest super i chciałam was poprosić abyście napisały jakieś propozycje na własnoręczny prezent na rocznice ślubu dla rodziców. Z góry wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa20aaa, mam dwie propozycje: pierwsza to zrobienie księgi życzeń, myslę że sam raz na rocznicę slubu Twoich rodziców. Wystarczy wkleić zdjęcie rodziców, napisać jakiś wierszyk, ozdobić i gotowe.Tutaj masz kurs jak się taką księgę robi: http://www.cafeart.pl/20070509480/misz-masz/Prezenty_na_rozne_okazje/Ksiega_zyczen.html Druga moja propozycja to zrobienie albumu z zdjęciami. Zrobienie coś w rodzaju kroniki całej Waszej rodziny. Zdjęcia ze ślubu rodziców, zdjęcia dzieci od najmłodszych lat do teraz itd. Można ozdobić ją suszonymi lub sztucznymi kwiatami, koralikami , napisać jakiś zabawny wierszyk, ciekawe opisy zdjęć itp. Wszystko zależy od Twojej twórczej inwencji. Wrzucam Ci linki do prac innych dziewczyn, ale musisz się tam zarejestrować inaczej nie zobaczysz zdjęć http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=161578&highlight=zrobi%E6+album+zdj%EAcia http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49642&highlight=zrobi%E6+album+zdj%EAcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki dziewczyny ale zdjęć za wiele to nie mam a księgę życzeń zrobiłam w tamtym roku rodzicom więc głupio by było co roku to samo dawać ale wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzowa, myślę że co najmniej kilka świeczek, nie wiem dokładnie bo nigdy świeczek nie robiłam, niestety za wiele Ci nie pomogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×