Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

Fajna jest ta stronka którą wrzuciłaś. Dużo tam jest pomysłów, kiedyś się z nią zetknęłam ale niestety zapomniałam ją zapisać w zakładkach. Dzięki za wrzucenie :) Olusia jak tam zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no do zdrowia powoli wracam :) I znów głowa pełna pomysłów jak sie człowiek lepiej czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze że wracasz do zdrowia i się lepiej czujesz :) Dzisiaj zajrzałam do Twojego bloga, tworzysz chyba komódkę z pudełeczek po zapałkach jak się domyślam. Czekam na końcowy efekt :) Pozdrawiam :) kuruj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć} bidortaa :) U mnie nic ciekawego. Zabieram się niedługo za mały remoncik mieszkania (malowanie, wymiana instalacji elektrycznej itp). Jeśli chodzi o jakieś \"twory\" własnoręczne to nic za bardzo ostatnio nie robię (jedynie co to kilka bukietów z bibuły na zamówienie znajomych). Czekam na wolne, wtedy może za coś się zabiorę bo na nic ostatnio nie mam czasu (jeszcze ta pogoda mnie dobija :O ). Marzy mi się jakiś obrazek na ścianę , może ściągnę jakiś szablon bo talentu do malowania niestety nie mam (chodzą mi pogłowie koty, ale jeszcze zobaczę) A co tam u Ciebie? Jaka pogoda u Was? Piszcie dziewczyny, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszperałam ostatnio fajny blog prowadzony przez kilka dziewczyn. Mnóstwo tam fajnych pomysłów, pokazane są też kursiki (myślę że przydatne dla skrapkujących). Mi osobiście przypadły do gustu aniołki z tektury, aż mi ręce świerzbią aby je porobić, ale to potem..potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaaz
hej hej - no doskonaly ten link ja sie obijam ostatnio - tzn robie takie albumy polega to na tym ze w kilka osob sie zmawiamy kazda osoba ma swoj temat : ja np wybralam kuchnie przepisy inna wybrala sredniowiecze i krolowa alienor inna zwariowane kapelusze inna wsystko mozliwe w krainie autorki kajeciku ustawiamy sie w porzadku w rzadku ja robie okladki mojego karnetu oraz dwie pierwsze strony i przesylam do jednej osobie z listy pode mna ta osoba przesyla swoj karnecik innej osobie pod nia ja otrzymuje karnecik od osoby nade mna karnecik osoby nade mna dekoruje 2 strony na temat tego karnetu i przesylam osobie pode mna , ktora dodaje do niego nastepne dwie strony i tak az do momentu kiedy powroci moj karnecik z obrazkami zrobionymi przez wszystkie osoby ktore uczestnicza w tej zabawie i oczywiscie na moj temat w naszej zabawie jest 8 osob kazda z nas ma tydzien albo i ciut wiecej na zrobienie tych dwoch stron juz mnie pozera ciekawosc jak wyglada moj karnecik!!!!! byly przecieki ze jest cudny ..... no to powracam do konczenia ilustracji karnetu pt : dziwne kapelusze :)) bo jutro musze odeslac nastepnej osobie w kolejce i zapewne otrzymam nastepny do dekoracji. techniki sa dowolne jedynie trzeba sie trzymac tematu karnecika - no i powierzyc sie swojej inspiracji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1111111111
Świetne macie pomysły dziewczyny:) Jak mi coś przyjdzie do głowy to też napewno napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! juz jedna umiescila zdjecia swojego albumu - druga dostala ale nie zrobila zdjec - nastepne beda nadchodzic bo jeszcze sa w trakcie konczenia - po kolei umieszcze w albumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×