Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziorek32

Wasze pomysły na własnoręczne ozdoby i prezenty

Polecane posty

Bardzo piękne bombki :) widzę że wykorzystałaś linki które wrzuciłam, dotyczące quillingu :) ja już widzę taką bombkę jak wisi u mnie nad oknem. SUPER :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakuki
a dziękuję bardzo lubię sobie tak podziobać w papierze ha,ha teraz muszę wymyślić coś na dzień matki oczywiście skorzystam w podanych linków dziękuję dla madziorka za udostępnienie pomocy naukowych dla mnie ha,ha pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam dziekuje za te tycie dynie , beda do kompletu miniaturek - teraz siedze w mixed media i wlasnie wyslalam kajecik z moimi dolaczonymi 2 stronami, jest nas 7 i kazda na dany temat ma zrobic 2 strony - tematem byla Alienor krolowa francji i jej epoka - pokaze za kilka tygodni bo nie moge wstawic do garnka ani na blog bo wlascicielka kajecika moze dostrzec i nie bedzie efektu zaskoczenia - moim tematem jest kuchnia, przepisy i w ogole wszystko zwiazane z kuchnia - wstawilam w garnku tylko kawaleczek mojej strony ale nie widac tez okladek i spisu tresci - za kilka tygoodni pokaze wszystko - to co zrobilam dla innych i to co inne zrobily w moim karnecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidortaa, czekam z niecierpliwością na efekt Waszej pracy. A gdzie w garnku kawałek owej strony, bo nie mogę zlokalizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidortaa, zajrzałam do linka który wrzuciłaś i muszę przyznać że stronka jest bardzo pomysłowa. Domyślam się że zawiera przepis na rybkę (temat w końcu \"kuchenny). ;) Przy okazji pooglądałam też inne zdjęcia i muszę przyznać że znalazłam też kawałek ładnego i zgrabnego ciałka na fotce ( a raczej dwa kawałki) :) ;) Pozdrawiam Cię serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhihihi - dwa kawalki moje osobiste ale to tez w ramach wymiany - wyzwania ! w sensie ze kazdy ma jakies zadanie - ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, piękne są Wasze kartki :) Ja też muszę zabrać się za jakąś robótką na Dzień Matki. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no pomysł na korale fajny :) A ja zamierzam zrobić coś... hmmm cukierkowego :):):) Niebawem pojawi się to na moim blogu, zapraszam do komentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agakuki, Twoje pracę są bardzo ładne i staranne :) podziwiam Cię za to, że chce Ci się to ciąć zwijać, dosyć pracochłonna jest ta praca. Mamie na pewno spodobają się Twoje kartki. Czekam na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
art clay 10 gr to chyba 1 pierscionek - nie robilam bizuterii z art clay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczne ale ja osobiscie o tej porze roku wole dostac swieze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Bidortaa, przecież one są świeże - świeżo skręcone z bibuły ;) :P dłużej będą cieszyć oko, planuję zrobić jeszcze jeden koszyk ale z żywych róż komuś na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakuki
Madziorek twoje bukiety są super kiedyś też cos takiego robiłam ale już teraz zapomniałam jakbyś mogła mi przypomnieć jak to szło to może bym coś skręciła też w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agakuki, różyczki robi się z krepiny (są lepsze od zwykłej bibuły ponieważ są sztywniejsze i lepiej się układają). Pomysł na te różyczki znalazłam w necie. Na stronie 8 tego topiku wrzuciłam linki ( rząd linków). Musisz je jednak skopiować i zlikwidować przerwę przed przecinkiem, ponieważ nie można ich otworzyć. Na tych linkach znajdziesz cały kursik zwijania, który jest pokazany na zdjęciach. Te różyczki robi się metodą cukierkową, ponieważ się zagina bibułę tak ja się skręca cukierek. Jak będziesz miała jakieś pytania to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×