Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość calinka

Chłopak mnie olewa..

Polecane posty

Gość calinka

Jestesmy razem juz 3 lata...Na poczatku nie bylo mowy o milosci ;/ oboje raczej bylismy soba zauroczeni. Po kilku miesiacach oboje sie w sobie zakochalismy i bylo cudownie..prezenty,wspolne spacery,wieczory,wspolnie imprezowalismy...Wszystko trwalo ok 2 lat. tej chwili nigdzie razem nie wychodzimy i nic juz nie dostaje bo co po?! przeciez mnie kocha...Wedlug niego lepiej kazdy wieczor spedzic w domu (a najlepiej sie kochac...albo jeszcze lepiej kiedy on nic nie robi a ja musze sie starac) Oczywiscie zapewnia mnie ze mnie BARDZO KOCHA ale ja czuje sie jak stara znudzona żona a przeciez mam 18 lat. Pozatym kilka razy mnie oklamal;/;/ mowil ze jest u kolegi a pojechal do kolezanki poznanej na obozie. Wszystko wydalo sie na naszej klasie kiedy zobaczylam skad ona pochodzi a w tej miejscowosci podobno mieszkal jego kolega(przyznal sie ze zaprosila go na herbate ale przysiegal ze nic wiecej) Sama nie wiedziaalm co myslec i nie odzywalam sie do niego tydzien. wybaczylam bo prosil i przepraszal i zapewnial ze nic sie nie dzialo. po jakims czasie przyjechal do mnie ze zdjeciami z tego obozu i wiecie co zobaczylam??? on i ta jego kolezanka na jednym kocyku (razem sie opalali)..zdjecie drugie (przytuleni do siebie a ona ma jego indetyfikator z jego imieniem). Ostatnio dostal jakas czapke od kolezanki ze szkoly..W sumie to tylko kolezanka,ktora jest bardzo "fajna" (wiem przesadzam) Musze sie przyznac ze weszlam na jego konto na naszej klasie i zo znalazlam w skrzysce odbiorczej? wiadomosci od jakiejs dziewczyny i jej nr gadu...a on oczywiscie pisal do niej "zlotko", "piekna"...Co ja powinnam zrobic? w zlosci mu o tym powiedzialam ze nie zycze sobie zeby mowil ta do innych ale oczywiscie to on sie obrazil i olewa mnie od kilku dni. Ejj...kurde...to nie ja pisze z innym,nie ja prawie im komplementy a swojej dziewczynie nie potrafie powiedziec albo napisac ze jest piekna a kupic kwiatka to juz wogole!! czy takie zachowanie jest ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×