Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieprzecięnta kobieta PL

Czy uważacie, że to forum odzwierciedla naturę typowej polskiej kobiety?

Polecane posty

Gość nieprzecięnta kobieta PL

Mam na myśli to, że większość kobiet które się tu wypowiada lubi seks i lubi o nim rozmawiać. Stąd moje podejrzenie, że skoro zapewne wchodzą tu kobiety które lubią ten temat a te które go nie lubią nie wchodzą, to przeciętna polska kobieta może się nieco różnić od przeciętnej bywalczyni forum życie erotyczne. Co o tym sądzicie? Czy myślicie, że wszystkie polskie kobiety lubią tak bardzo seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnasty
mnie z koleji przeraza oczekiwania dziewczyn... "nagle spalą wszystko". Ciekawe jakby to było gdybysmy to my nagle w trakcie stosunku żucali foha i mowili ze idziemy spac:D you never know ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnasty
przerazaja* rzucali* pozno juz... no i analfabeta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mushu**
popęd seksualny, czyli ochota na sex to rzecz naturalna i każdy go ma, więc każdy w jakimś tam stopniu interesuje się sexem. A więc przeciętna polska kobieta jest bywalczynią na tym forum, a jak nie jest, to tylko dlatego, że jeszcze o nim nie słyszała. Tak,tak, w naszej naturze jest sex!! Przeciętna polska kobieta nie różni się od przeciętnej bywalczyni forum życie erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mushu**
heh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerażające jest to, że tak wiele kobiet myśli o zdradzie, zamiast rozstać sie ze swoim facetem i znaleźć lepszego. To byłoby uczciwe,ale po co, prawda? Przeraża też grono niewisat, które zachodzą w ciążę i starają się potem wmówić swojemu mężowi, że to jego, chociaż faceta nie ma w kraju od dawna. Przerażające jest to, że piszą o seksie na forach, ale w życiu, to są tak porządne, że nie rozmawiają o "tych sprawach". W necie są przecież anonimowe. Przerażające są też poziomy nieuctwa tumanów, którzy pytają, czy mogą zajść w ciążę przez seks analny. Potem się zastanawiają, czy są dziewicami, bo przecież brłay tylko do tyłka, a błona nie jest naruszona. One są takie czyste... Dziewice... orleańskie Wreszcie przerażające jest to, że kobiety piszą, że potrzebują kogoś, kto je dobrze zerżnie, bo mąż jest "za delikatny", chociaż w domu mężowi ciągle powtarzają, że lubią, jak on jest taki "delikatny" i ją do niczego nie zmusza. Oto odzwierciedlenie "typowej polskiej kobiety". A może nie generalizujmy? Może nie kazda jest taka? Dobrze, że moja jest nietypowa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet po przejsciach...czytam Cie od dawien dawna i jestes facetem,ktorego wypowiedzi bija" na glowe" wszystkich innych facetow na forum inteligencja,bystroscia,madroscia,zyciowoscia....Powaznie....Twoj nick mowi sam za siebie....Szacuneczek :-) oby wiecej takich.....pzdr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem wulkanem sexu, a siedze tu juz od bardzo dawna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej pasztetowa, bo to rodzaj żeński, Jarku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, chociaż poklasku nie szukam. Czasem tylko zastanawiam się, czy nie jestem z innej epoki. Jak Rzecki, ostatni romantyk, staram sie świat uleczyć, naprawić, gdy widzę ku czemu zmierza. Bezskutecznie. A może nie, skoro kilka chociaż osób ma to samo zdanie. I wciąż wierzę, że są ludzie wierni, uczciwi, kochający prawdziwie. Sercem, nie narządami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się czepiam ale serce, to także narząd :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mężczyźni? Też są pasztetami? Przez analogię - jezeli kobiety piszące na tym forum to pasztetowe, to czy mężczyźni piszący tu takęz sąmasakrą. Czy wyznacznikiem pasztetowatości jest fakt pisania na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to figa
trzeba wziac pod uwage dwie sprawy: - na pewno na forum łatwiej wielu osobom mowic o seksie - internetu w ogóle używaja raczej ludzie mlodzi a ze starszych przewaznie ci lepiej wyksztalceni lub bardziej otwarci, ponadto jesli chodzi o uzytkowanie internetu nie bez znaczenia jest miejsce zamieszkania.. i z tych powodow forum nie jest reprezentatywne dla ogółu spoleczeństwa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek___84
Zresztą moja mama to pasztet, stąd wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli to tylko taka Twoja fantazja na temat kobiet :-D Uspokoiłeś mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brum - właśnie nic nie zrozumiałeś. Kocha się sercem, które nie jest narządem. Taka metafora. Nie myślę o pompie, która trzepie się w naszej klatce piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanie ma się w głowie drogi facecie. Zrozumiałam metaforę na temat serca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×