Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona na maxa

Jestem z jednym a moje serce należy do innego - czy ktoś tak ma???

Polecane posty

Gość zagubiona na maxa

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokwbok
Jeny tez tak mam :/ A najgorsze jest to,ze nie potrafie odejsc a ciagle mysle o tamtym. Irytuje mnie obecnosc mojego...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konczita de Makaronio
Wezcie sie za zycie a nie opisujecie swoje historie w necie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
skokwbok-jak długo jestes z nim??? :( tez nie umiem odejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazulek
Nie, a to dlatego, ze to wlasnie ten jeden zajmuje cale moje serce. W uczuciach nienawidze tloku :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
moj jest dobrym, cudownym czlowiekiem, wiem, że byłby fantastycznym mężem, sprawdził sie w wielu sytuacjach, kocha mnie bardzo, a ja ... zakochalam sie w kims ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem_chipsy
Zagubiona na maxa Skarbie jednym slowem jestes dzifka i zadna milosc tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
życie jest tak cholernie przewrotne... jesteśmy razem 7 lat, ślub miał być w czerwcu... poznałam kogos i mój swiat wywrócil sie do góry nogami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
bez podszywów prosze, i głupich komentarzy... chce tylko wiedziec czy ktoś ma podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokwbok
2 lata jakies. To naprawde fajna osoba ale jako moj kumpel i tymbardziej boje sie go skrzywdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
me serce należy do Hektora, który jest całkiem sporych rozmiarów sznaucerem olbrzymim sąsiadów spod 7....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
to patrz co ja mam powiedziec po 7 latach.... tyle wspolnych chwil, tyle wspomnien... czemu los płata takie figle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokwbok
Kurcze a U ciebie to juz powaznie, slub itp. Jesli wachasz sie przed slubem to wspolczuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokwbok
A długo ten drugi jest w Twoim zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
skokwbok - czuje sie strasznie :( nie zdradzam narzeczonego z tamtym... nie doszlo do niczego, ale zakochalismy sie w sobie i nie umiem udawac że tego nie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
ten drugi pojawil sie jakies 3 miesiace temu... to była chemia od pierwszego wejrzenia... jak tylko go poznalałam wiedziałam, ze będą problemy... ale myslalam, że to tylko z mojej strony fascynacja wiec trzymałam uczucia na wodzy... teraz okazuje sie że oboje czujemy to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokwbok
;/ Nie chce Cie doniczego namawiac ale chesz wychodzic za kogos kogo nie kochasz? Przeciez to podobno na cale zycie a jesli Ty juz teraz masz wątpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
zastanawiam się jak moi rodzice mogli spłodzić taką k.u.r.w.ę zdradziecką i doszłam do wniosku że gumka pękła. Jestem żywym gównem, rozdepczcie mnie proszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem_chipsy
Zagubiona a ile masz latow? i ile peniskow czulas w sobie w dotychczasowym zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
nie wiem czy go nie kocham.. po prostu wiadomo, że po takim czasie nie ma juz tej chemii, namietnosci... ale są inne rzeczy jak stabilizacja, poczucie bezpieczenstwa, ogromne przywiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokwbok
Wal sie na ryj podszywaczu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
naprawde nie rozumiem jak możecie pisac cos takiego, może was to bawi ale ja naprawde czuję sie strasznie, myslalam, że moge tu z kims pogadac, ale chyba tylko daje powód do żartów niektórym... smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokwbok
mmm...ta przywiazanie jest najgorsze ...A moze mozesz jakos zniknac na jakis czas?, zeby to przemyslec samej, na spokojnie ? Zobaczyc co czujesz jak nie ma obok Ciebie Twojego przyszlego męza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
mieszkamy razem... trudno "zniknąć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokwbok
A gdzies wyjechac do rodziny? Ja te zmieszkam ze swoim facetem. Wiem co czujesz . I sama nie wiem co mam robic i jak sie zachowywac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa
a jak to jest z tym drugim? doszło do czegos? on tez chce byc z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona na maxa - podszywacz
chcesz normalnej odpowiedzi? Jesteś szmata jak wiele dwulicowych kobiet. P.i.e.r.d.o.l.ą o miłości, żalą się jak to faceci ich zostawiają i jakie one nieszczęśliwe męczęnnice. Facet to świnia i innne tanie slogany. Ale jak jedna (żeby tylko jedna) pierdoli że się zakochała w pierwszym lepszym i zastanawia się czy nie kompnąć swojego faceta po 7 latach bycia razem w dupę to szlak człowieka trafia. Widać że jeste tylko pustą idiotką, którą najlepiej wydać do krajów muzułmańskich żeby poczuła jak tutaj miała dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×