Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cococcioo

czy splacacie kredyty i ile???

Polecane posty

Gość cococcioo

miesieczna wasze raty wynosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratyratyraty
700 zl miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffddfd
Dziubus, można wiedziec jak wysoki kredyt wziełes i na ile? Bo jak myśle to hipoteczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z tym
ja splacam 13.000 tys. wzielam duzy kredyt hipoteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia141
a czemu az takie wysokie raty skad bierzecie pozniej pieniadze na zycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z tym
mamy wlasna firme :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia141
aha, no chyab ze hehe:P ale czemu az 13 tys.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgj
to nieźle musicie być nadziani ze stac was na rate 3.000 tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dupy z tym
bo nieuchomosc kosztowala 1.200.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłaczekkkk
w sumie co meisiąc 320 zł ale już nam niewiele zostało. Podziwiam was że się odważyłyście na takie kredyty. Ja wzięłam 5 tys i spać po nocach nie moglam. Pokręciłam tu i tam zrezygnowalam z pewnych rzeczy i spłaciliśmy już 3/4 w 4 miesiące :) I wiem tylko że NIGDY WIĘCEJ KREDYTÓW bo się psychicznie wykończe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosman..
Opłaty i raty to umnie około 2tys200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie było o kredyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deprawa
jezu 13 tys 3600 buhe he he he na msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my splacamy wlasny kacik i tak bedzie jeszcze przez ok 30 lat :-/ no ale poki co mlodzi jestesmy, ja mam 23 lata, maz 26 z oplatami to juz nie wspomne ile wychodzi, poza tym mamy jeszcze 2 mniejsze kredyty trzeba jakos sobie radzic, wczesniej maz zarabial o wiele mniej i tez jakos sie zylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deprawa
ja zarabiam 13 tys na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkk
341,57 zł co miesiąc od sierpnia 2008, wziełam kredyt 10 zł bo brakowało do samochodu. Właśnie chcę iść za kilka dni i dokonać częściowej spłaty np 6 rat. NIGDY WIĘCEJ ŻADNYCH KREDYTÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkk
MATKO 10 000 ZŁ co za błąd :/ he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia141
13 tys. miesiaecznie? to ty sie miescisz w poadtku 18 % gratuluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia141
poprawka rocznie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motyl pisalam wyzej :)- 2 tys bez 4 zl :-/ no ale nie jestesmy jedyni, wiekszosc naszych znajomych ma kredyty mniejsze/wieksze glownie na mieszkania/dom pozdrawiam splacajacych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy ok 250 zł miesiecznie, zwykly kredyt gotówkowy, wzielismy 7tys chcialabym wziąść kredyt na mieszkanie, potrzebne by nam było ok 110tys ale mąz sie boi, ja tez ale zaryzykowalabym zeby mieszkac na swoim a nie ciągle na tej cholernej stancji dziewczyny ile wy zarabiacie ze stac was na takie kredyty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olivia a u nas to jest roznie, bo maz pracuje u swojego taty i w sumie nie ma stalej pensji ja nie pracuje, wychowuje 2 naszych dzieci :) ale ogolnie przez nasze konto przewija sie srednio 5-6 tys czasami mniej, czasami wiecej naprawde roznie to bywa czasami naprawde nie jest kolorowo, maz konczy mgr , mamy 2 dzieci, ja siedze w domu jestesmy jeszcze w stalych remontach, dlatego nie jestesmy w stanie nic odlozyc mysle ze w tym roku wszystko sie pokonczy i bedzie juz ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to super macie ja jak bym tyle zarabiala tez bym nie myslala tylko wziela my ledwie 3tys razem mamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprzedaze juz sa
tak sobie mysle o tych kredytach od jakiegos czasu i dochodze do wniosku, ze szkoda oddawac np 1.000 zl miesiecznie przez 30 lat tylko po to aby miec mieszkanie. do gorbu go nie wezmiecie, ewentualnie zostawicie dzieciom. pomyslcie ile za to zmona zwiedziec swiata, albo poprostu robic z tym co sie chce. wiem, ze wlasne mieszkanie jest wazne itd, sama o takim marze, ale coraz czesciej sie zastanawiam czy warto. fakt jesli ktos zarabia 10tys/mies i placi 3 tys kredyt to stac go aby szalec, ale inaczej chyba troche szkoda zycia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×