Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Strajtia

Pieprzone ideały - znacie takie??

Polecane posty

Gość Strajtia

Jest jedna dziewczyna. Nie mogę powiedzieć, że jej nie lubię czy nienawidzę, właściwie to nawet nie jest zazdrość... trochę mnie irytuje, a trochę chciałabym być taka, jak ona. Jest idealna. Mądra i miła. Świadectwa zawsze z paskiem, olimpiady, ale nie kujonka, nie, nie, życie towarzyskie w normie - świetni znajomi, imprezy, koncerty. Ładna, wręcz śliczna - bardzo szczupła, ubrana fajnie, ale nie wyzywająco, nawet w miniówie zresztą nie wygląda wulgarnie. Szczęsliwie zakochana, w trwałym związku. Fajni rodzice, ciepły dom, plany, marzenia, talenty, pasje... Kumpluje się z chłopakiem, który bardzo mi się podoba. Wiem, że on chciał z nią być, ale ona nie chciała. A na mnie nawet nie spojrzy... Czuję jakąs pustkę, bo ona to wszystko ma. Ja też mam wiele, ale nie jestem taka, jaka chciałabym być. Chciałabym być taka, jak ona, ale przecież nie bedę. Nie będę miała nowej przeszłości, nie zmienię swojego wyglądu... To jest jakieś niesprawiedliwe, bo własciwie dlaczego ona to dostała?? Nie pytam z żalem, tylko z ciekawością - dlaczego?? Była dobrym człowiekiem w poprzednim życiu? Miała farta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zazdrości do nienawiści krótka droga :P A faceci nie będą patrzyć na to jaka chcesz być tylko jaka jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boriana
Nie chodzi o nią, tylko o Ciebie i Twoje problemy. A dokładniej o to jak sobie poradzić z zazdrością. Myślę, ze Tobie się wydaje, że ona jest idealna, a na pewno też ma swoje kłopoty. Głowa do góry i radź sobie z uczuciem zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Bóg rozdawał karty ona dostała pokera a ty karetę, możesz blefować jak ona, okaże się że ma same blotki....życie to bleff i udawanie, że ma się dobre karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu życie. Ale najfajniejsze w życiu jest to że masz nad nim kontrolę! Szczęścia i radości życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -/- ...Aniol... -/-
Dziewczyno..Ile Ty masz lat ?.. 17 ?..18 ?.. Chcialabys byc taka jak ona ?.. Badz soba..Nie kazdy kto ma wszystko w zyciu poukladane jest wporzadku..Ja nie ufalbym takiej Kobiecie..Myslisz ,ze jest Aniolem bo ma swiadectwo z paskiem dobra rodzinke i ladna cere ?.. Nie patrz na to..Jeszcze zmienisz zdanie..To sie nie liczy w czlowieku. Dobre ocenki ,rodzinka ,ladne ubrania..to nie wszystko..Liczy sie czlowiek z przezyciami a nie z gotowym pod nogami... Ma wszystko ,czyli nic.. Dla was na prawde llicza sie takie bzdury ?.. jak ktos na to leci to jest slepy.. Nie trudno przewidziec czlowieka.. Gdyby kazdy bral przyklad z innnych to nic by z tych osob nie bylo.. Badz inna.. A w koncu ona zazdroscic bedzie Tobie ... Chopak..Podoba Ci sie.. jesli tylko tyle to to olej.. Mysl inaczej..Nie umiem Ci tego wytlumaczyc ,ale nie powinnas skakac do chlopaka ,ktoty chcialbyc z inna ,ktory za nia szaleje...Nie mysl jak ludzie..Mysl jak czlowiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×