Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziarenaa

03-01-2009!!!czas zrealizowac postanowienie noworoczne!!!

Polecane posty

Gość madziarenaa

od jutra zaczynam dietkowac tzn ograniczam jedzenie. nie bede na jakiejs kokretnej diecie, po prostu bede jadła mniej, piła duuuuzzzooo wody , herbatek no i nie bede jadła nic po 19!! mam 21 lat i waże 70kg:((( masakra jeszcze 4 lata temu waga pokazywała tylko 49kg ale tak jest milosc uskrzydla:))) czy jest ktos chetny do podietkowania ze mna???? w grupie bedzie razniej:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elle*
tez mam 21 i waze tyle samo :( a ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarenaa
czesc :)) mam 167cm wiec jestem niska i przy tej wadze nie wygladam najlepiej:((( przyłaczasz sie??? zaczynasz ze mna od juterka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja waze obecnie 85,5 kg. Schudłam juz 7,5 kilograma bo startowałam z wagi 93. Chetnie sie przyłącze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elle*
hehhehe mam tyle samo wzrostu :D pewnie ze sie przyłączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elle*
no ale ja się nie dziwię , że tyle ważę :O przez święta obrzerałam się jak nie wiem :O a jeszcze niedawno bylo 65 kg......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elle*
a ile dziewczyny chcecie wazyc? ja jak narazie to chociaz te 60... skarbenka a ty ile masz wzrostu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarenaa
*elle* no nie zartuj fajnie sie składa bo jestesmy identycznych wymiarów:))fajnie ze sie przyłanczacie- bedziemy sie wspierac- w grupie zawsze razniej:)) Skarbeńka-> na jakiejs konkretnej jestes diecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarenaa
dokładnie tak moim marzeniem jest tak narazie -10 kg a potem zastanowie sie czy jeszczze bede dietkowac , ale mysle ze tak bo to wciaga:)) *elle*a ty bedziesz na jakiejs konkretnej diecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elle*
wiesz co...konkretna mi nigdy nie wychodzila :D będę tak jak ty po prostu o połowę mniej jadła :D i zmieniam bialy chleb na ciemny i od jutra zero slodyczy:) juz od jakiegos czasu sie czailam na diete ale jakos zawsze mialam cos fajnego wlodowce hehhe ale koniec tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaAaaaaa
Zaczelam wczesniej. Startowalam z ponad 70 teraz jest 66,5 165 wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elle*
no ja tez narazie 60 ale chcialabym 50 wazyc 20 kilo do schudnięcia o mamo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarenaa
askaAaaaa- jestes na konkretnej diecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elle*
aha ja jeszcze nic nie wezme do ust po 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarenaa
*elle* to nie jest wcale takie trudne zobaczysz sama!! na poczatku na peweno jest trudnej przestawic sie , nie jesc pewnych produktów ale tak to jest jak mialam 3 lata beztroskiego jedzenia!!! postanowilam sobie ze schudne i tak bedzie przynajmniej do tych 60kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarenaa
no niestety nie ma co się opychac na noc:(( mam nadzieje ze bedziecie czesto tu zagladac i ze bedziemy pisac co zjadłysmy i sie wspierac w trudnych dla nas chwilach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaAaaaaa
nie nie na konkretnej, wiesz jakos ciezko by mi bylo na 1 konkretnej... stosuje sie do kilku zasad i tak to ciagne i dla mnie to najlepsze rozwiazanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elle*
ja wiem ze nie takie trudne ale jak chce sie schudnąc pare kilo a ja chce 20 :P:D pamietam jak ostatnio bylam na diecie chudlam okolo 2,5 kg na 2 tyg, ale podobno im dluzej tym cięzej bo organizm sie przyzwyczaja do mniejszych dawek jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciak
dziewczyny.. mozna się podłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafciak - pewenie ze tak- zapraszamy:)) podaj swoj wymiary i twoj cel, no i oczywisciee jak zamierzasz go osiagnąc/ ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciak
obecnie ważę 60 kg (niestety) przy 158 cm wzrostu. Chcę schudnąć najpierw 10 kg a potem jeszcze z 2, moze.. :-) Mam 24 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny moja motywacja jest lato2009!! marze o tym zeby sie wbic w bikini rozmiaru 36-38 i nie wstydzic sie obwislego brzucha, ogromnych ud i wielkiej pupy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciak
myslę, że po prostu będę mniej jadła.. no i oczywiście mniej kalorycznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciak
a planujecie coś konkretnego żeby topic nie upadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaAaaaaa
a jakie macie inne pomysly poza sama dieta zeby skora nie zrobila sie zwiotczala itd. znacie jakies fajne kremy balsamy ujedrniajace? takie skuteczne i jakie cwiczenia moga byc dobre? ja robie brzuszki i korzystam ze steppera i rowerka stacjonarnego... najwieksza roznice chyba zauwazylam po stepperze.. fajnie zgubilam boczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciak
ja szukam chętnych lasek, które chciałby chodzić ze mną na aerobik, bo tak samej to kicha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pomysł na to zeby topik nie upadł to po prostu codziennie meldowac co sie zjadło i w jakis ilosciach!!! co wy na to??? dacie rade?? kafciak a skad jestes bo ja tez bym chciala z kims chodzic na aerobik czy silownie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciak
Poznań, Luboń, Puszczykowo no i okolice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×