Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziarenaa

03-01-2009!!!czas zrealizowac postanowienie noworoczne!!!

Polecane posty

Gość kafciak
spodziewałam sie :D no cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co dziewczynki to do zobaczenia jutro-> mam nadzieje ze bedziemy w komplecie jutro, pojutrze az do osiagniecia swoich wymarzonych wag:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciak
ja będę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka to głupia cipka
słowiczka to głupia cipka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanuj się dziewczyno
ja zaczynam mnij jesc od jutra czyli 04-01-09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafciak
cześć dziewczyny :-) mam nadzieję, że gotowe i pełne silnej woli jesteście(my).. ja zaraz biegnę na śniadanko a potem na łyżwy :-) p.s. czy któraś z was moze sie orientuje ile czasu (tak mnej więcej) zajmie mi zgubienie tych 10 kg? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki:))🖐️ ja juz po snaiadanku, otóz zjadlam serek wiejski i wypilam pol szklanki herbatki niestety zwykłej bo innej nie mialam dzis jade na zakupy...zaraz musze ogarnąc mieszkanko i tez lece na dluuuuuugiii spacerek:)) *elle* zakładajac ze bedziemy chudły 1kg na tydzien czyli to nie dużo to wychodzi ze 10 tyg ale naq poczatku waga szybciej spada w dół:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaAaaaa
A co ile planujecie sie wazyc? bo ja co 2 tygodnie jezeli nie mam okresu oczywiscie w tym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle sobie ze ja ważyćsie bede raz w miesiacu zeby widziec postepy... wielsze rezultaty beda bardziej mnie cieszyc i motywowac:)) a co tu dziewczynki tak cichutko????:(( czyzby zapał do dietkowania odszedł w siną dal??? ja przed chwila zjadłam bulkę z pasztetem i to był moj ostatni posilek dzisiaj czyli podsumowując dzis zjadłam: sniadanko- serek wiejski+ herbatka obiad- nie duza miseczka rosołu(wiem wiem) podwieczorek - bułka z pasztecikiem a wy kobitki co dzis zjadłycie??? pozdrawiam:):):):)):) 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :-) Dopiero co wróciłam do domku, więc dopiero teraz mogę napisać co dziś zjadłam, a zjadłam - 2 mandarynki i 2 kromki chleba wasa.. malutko wiem, ale naprawdę nie miałam czasu w ciagu dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jestem:):):):):) no rzeczywiscie mało zjadłas prawie nic:( ja nic nie jadłam od 18 tak jak napisałam wczesniej, i juz nie zjem bo jest zapoznnnnoooo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADZIARENAAA
Hey laseczki i jak wam idzie w dietkowaniu??? czemu nic nie piszecie??? pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dołanczam do was... ja rozpoczełam dzisiaj ale czuje, że będę potrzebowała duchowego wsparcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj celowniku:):):) mam nadzieje ze jestes zdeterminowana i ze bedziesz czesto tu zagladała:)) jakie masz rozmiary tj kg, cm jaki jest twoj cel ??? i ile masz latek?? napisz cos o sobie:)) jestes na konkretnej diecie czy po prostu stosujesz mż??:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam wszystkich odchudzających sie do przyłaczenia-> w grupie bedzie razniej i osiagniemy swoje cele:))) czekam🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na pewno będę zaglądać codziennie bo ja żyje internetem:P Więc ja mam...19 lat, 166cm, 67kg:( i cel do spełnienia:) Mój cel to 58, ale do tego to jeszcze ho ho ho:P ale mam nadzieje:D Ja od dziś jestem na diecie kopenhaskiej i jeśli uda mi się dotrwać do końca to przechodzę na mż:) ale wiem, że to nie łatwe zadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ważenia to ja ważyłam się specjalnie dziś bo zaczynam, a tak w ogóle to zamierzam chyba raz w tygodniu... dłużej nie dam rady:) i będę miała jakieś porównanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie celowniku ze jestes ze mna, z kims latwiej jest brnać przez ta trudną droge odchudzania, zagladaj tu jak najczesciej i pisz co zjadłas i takie tam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziarena... widzę, że so forum raczej nie przetrwa:( Jestem na ,,START - 05.01.2009......" więc tam was zapraszam:) Tu też jeszcze będę zaglądać... może się coś ruszy:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chętnie podłączę. Szukam i szukam - od dziś sie odchudzam, a ćwiczę juz od kilku dni. Święta i 2 tyg wolnego w grudniu zrobiły swoje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak? trwacie? ja narobiłam wczoraj zakupów prawie na tydzień dla mnie - same zdrowe produkty! zobaczymy co z tego wyjdzie. na czczo piłam zieloną herbatke z chromem, póxniej o 8.30 sałatki nieco z serem i papryką czerwoną, teraz czekam do 11.00 by wypić kawe i zjeść musli z kefirem :( no ale zrobiłam się głodna :O musze wytrzymac, mam gumy orbit bez cukru, one oszukują głod na jakąś godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F-kiii
do KAFCIAK: hej, ja jestem z lubonia i tez mysle, o tym zeby zaczac chodzic na silownie, ale tez nie mam z kim i nie bardzo wiem gdzie... jak mozesz to odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny mi sie przeniosłyśmy na inne form ja jestem 40kg w dół... także tam nas znajdziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×