Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sabiness

Krótkodystansowiec...

Polecane posty

Gość gość
mój chłopak też dochodzi po 3 minutach. Od pewnego czasu się nie kochamy . Wmówił sobie , że mi jest z nim zle. Strasznie mi przykro z tego powodu. najbardziej szkoda jest mi mojego chloapaka. Co mam z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koNIEBIeta
jak zachęcić partnera do tego, aby zrobił coś z tym problemem?.......... trochę przesadne gdy nawet trzecie podejście okazuje się być z....... 2-3 minutowe....... podejrzewam, że to działania "na własna rękę" maja na to wpływ. Partner zauważył że mi jeszcze trochę brakuje, ale jakby akceptował to jakim jest. "jest jak jest"........chyba w ten sposób on to odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzelek1984
Przeczytalem w tym temacie moze 2 lub 3 poprawne zdania na ten temat sam po sobie wiem, ze skoro chlopak no nie tylko on - w tym momencie nie wiem ale ogólnie jest to ponad 60 procent populacji meskiej jako krotkodystansowce , i osoby które pisaly ze facet dojdzie po 10 sekundach po 30 sekundach 1-2 minutach 5 minutach co za roznica doszedl poszlo w dywan ze tak powiem, lecz po tym 1 razie zadowoli partnerke innymi fajnymi ciekawymi rzeczami ktore moga kobiete podniecic zadowolic po odczekaniu pewnego czasu który nie jest okreslony , powiedzmy minut kilka, jak ja takze tak mam, moze nie tylko 30 minut ale pewna osoba napisala ze doszla 3 razy a facet dalej mogl wlasnie to na tym polega ze przy drugim podejsciu moze to trwac godzine dwie nawet 3. Takze jesli to pomoze osoby jak ten chlopak czy ja, czy krótkodystansowce maja w glowie sysstem odpowiadajacy podnieceniu poprostu on za szybko sie zalocza, druga sprawa jest taka ze nawet ten co szybko dochodzi za 1 razem moze spróbowac zee ten pierwszy raz sie przesunie do nawet godzizny, w moim przypadku byl to alkochol co prawda u mnie bylo to 12 do 16 browarów lecz nie na siedzaco w miejscu bylem tanczylem bawilem sie lecz przed sexem osoba moglaby sprobowac wypic jedno do 3 piwek gdzie alkochol spowolni dzialanie wytrysku. warto spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×